- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Znamená chodit na MRK, nezasakovat si kapra?!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NJKL - Profil | Po 10.4.2006 10:58:01
NMiloš_Dia | Po 10.4.2006 10:54:55
cituji:
"Český rybářský svaz je...
... občanské sdružení, jehož posláním je zejména:
* Vykonávat rybářské právo ve smyslu zákona o rybářství.
* Chovat, chránit a lovit ryby, chovat a lovit vodní organismy, ochraňovat jejich život a životní prostředí.
* Poskytovat metodickou pomoc a služby pro organizační jednotky Svazu a jeho členy včetně nákupu a distribuce rybích násad pro další produkci a pro zarybňování rybářských revírů.
* Chránit přírodu, čistotu vod a životní prostředí.
* Podílet se na mimoškolní výchově dětí a mládeže v oboru rybářství a rybářského sportu, na ochraně přírody, čistoty vod a životního prostředí.
* Podílet se na zapojování osob se zdravotním postižením do činnosti Svazu.
* Rozvíjet a popularizovat rybářský sport, organizovat rybářské soutěže na všech úrovních.
* Spolupracovat s českými a zahraničními orgány, organizacemi a institucemi, jejichž činnost se dotýká rybářství a životního prostředí.
* Svaz a jeho organizační jednotky mohou též provádět obchodní činnost v souladu s obecně závaznými právními předpisy. "
je to sice konstruované velmi šalamounsky, nicméně tvůj názor nesdílím. Poslání svazu je ZEJMENA:
... * Svaz a jeho organizační jednotky mohou též provádět obchodní činnost v souladu s obecně závaznými právními předpisy.
NMichal | Po 10.4.2006 10:53:35
NJKL - Profil | Po 10.4.2006 10:48:23
Nmacin - Profil | Po 10.4.2006 10:37:28
Nhraji - Profil | Po 10.4.2006 10:18:20
NZN - Profil | Po 10.4.2006 10:12:29
nikdy, podotýkám nikdy, jsem nic nenapsal o prodeji vod. Jsem jednoznačně proti prodeji. Vždy píšu jen o vytvoření konkurenčního prostředí za přísného hlídání zájmů majitele, což je stát. Musí být na majiteli, co považuje za prioritní, o tom si nemůže rozhodovat najímatel. A tvrdím, že změny by byly ku prospěchu nás všech, které rybaření baví a není pro nás jen způsob obživy či bartelových obchodů.
Prostě, současné hospodaření není hospodaření, ale drancování a všelidová zábava za pár šupů.
Michal:
naprosto nechápu tvůj příspěvek. Chceš mi říct, že znáš někoho, kdo nemá cca 2-3 litry na ROČNÍ provozování koníčku?
NJKL - Profil | Po 10.4.2006 9:24:20
NKlikař - Profil | Po 10.4.2006 9:19:54
NPyzda | Po 10.4.2006 9:12:45
NJKL - Profil | Po 10.4.2006 8:49:08
NMichal | Po 10.4.2006 8:47:02
NZN - Profil | Po 10.4.2006 8:31:21
taky jedna anologie. Dříve oplotili celou republiku, aby k nám nemohl ideologický nepřítel. Nakonec se ukázalo, že celé opatření slouží k tomu, aby neutíkali lidi pryč. Stejně utíkali. Proč? Špatný systém. V televizi reklama pan Vajíčko propagoval značku Tesla. K čemu, když žádná jiná u nás nebyla?
Co je dnešní systém? To samé, co bylo před několika lety, vláda jedné strany bez konkurenčního prostředí. Můj názor je:
Změnit systém od základů, eliminovat co nejvíc přepočitatele a pak hlídat. Nevidím důvod, začínat od konce.
Nmedvěd - Profil | Po 10.4.2006 8:28:58
NJKL - Profil | Po 10.4.2006 8:19:35
NZN - Profil | Po 10.4.2006 8:12:42
pořád se bavíme o nějaké profi RS. Ptám se, na co řešit nějakou profi sráž? Kdo Tobě nebo ostatním hlídá majetek? Bavíme se pořád o s oučasném systému, který je špatný. Musí se změnit systém a potom ať si každý řeší ohlídání jak umí a uzná za vhodné. Někdo chytřejší mu nemusí do všeho strkat nos. Teď je zdánlivě všechno všech a podle toho to vypadá.
Nizzi - Profil | Po 10.4.2006 8:10:30
NZN - Profil | Po 10.4.2006 7:58:15
zdražení to nevyřeší, v tom máš pravdu. Ale hodně tomu napomůže spolu s množstvím odnesených ryb. Prostě se nesmí vyplatit povolenka na přepočítané odnešené maso. Nebo si myslíš, že je cena v pořádku? A že na to každý nebude mít? Tak dva, dva a půl tisíce by dal dohromady i bezdomovec. Jen by každý musel chtít a ne se vymlouvat na malý příjem.
PS: prostě a jednoduše, ať už nastoupí někdo, kdo bzde hospodařit. Pak to i s vysazováním (viz Pyzda) bude úplně jinak.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











