Přeprava swingerů

Zdravim! Potřebuju, prosím, vědět kam dáváváte SWINGERY, když jdete na ryby? Děkuju! :)
Autor diskuse: Buri - Profil , 29.3.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
57 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Npepson - Profil | Pá 21.11.2008 18:28:17

Pvl >> NIekedy okolo loviaci na mňa pozerajú divne a kričia na svoje ratolesti aby utekali rýchlo za mamičkami.A to nechodím na ryby v baloňáku,ani sa mi z vrecka nesypú cukríky ;o)

    NPvl - Profil | Pá 21.11.2008 18:18:55

    pepson >> Zdar, ale k Tobě se hodí :o§)

      NPikess - Profil | Pá 21.11.2008 18:18:24

      pepson >> =)

        Npepson - Profil | Pá 21.11.2008 18:16:57

        ja ich vopchám do peračníku-taký valcovitý gumený obal na perá a ceruzky pre školákov so zipsom a jebnem do plastového kufra ku navijákom,hlásičom,náhradným cievkam atď.Ten peračník je potlačený medvedíkmi,sloníkmi a ďalšími zvieratkami-asi model pre najmladších školákov ;o)

          NM!ld@ - Profil | Čt 20.11.2008 21:24:47

          oskus >> taky se mě líbí a je dokonce na něj na MRKu dobrá recenze ve článkách. Jen je škoda, že není delší kdyby byl aspon o 4 cm delší tak si ho koupím bez váhání.

            NPikess - Profil | Čt 20.11.2008 21:16:20

            oskus >> hlavní je že fachčí !!

              Noskus - Profil | Čt 20.11.2008 21:05:37

              Pikess >> mám taky esoxe nebudu dávat 8kilo za foxy

                NBigcarp - Profil | Čt 20.11.2008 21:02:39

                Doporucuji pouzdro od JRC. Má dve velke kapsy na hrazdy i s pipaky a zvlast kapsu na swimgery, kteri se pripevni pomoci elastiskych gum. Perfektni bezpeci pro elektroniku...fotku sem hodim po vikendu

                  NHorda - Profil | Čt 20.11.2008 20:59:39

                  Pikess >> tak, tak ne kazda kopie se povedla, alee ty esoxy jsou fakt povedeny v pomeru cena vykon nemaj konkurenci, akorat u jednoho me jde hur posouvat to zavazi, ale to jsem uz videl i u orig. foxu ze to slo tezko

                    NPikess - Profil | Čt 20.11.2008 20:54:19

                    Horda >> jj já vím , platíš značku , esoxy se povedly,. ale koupil jsem si taky kopie MK2 jeden za 175,- a oba se mi rozpadly doma jak jsem si je prohlížel (NEVÍM CO TO BYLO ZA VÝROBCE), takže jsem je šel vrátit a už nikdy,. ty Esoxy budou dobrý , je tu na ně hodně chvály ! :)

                      NHorda - Profil | Čt 20.11.2008 20:36:46

                      Pikess >> nemam jim co vytknout a nezaznamenal jsem duvod kupovat foxy snad jen nejsem tak in, v kazdym pripade fox koupis kolem 800,- a za esoxy das za oba kolem 400,-

                        NPikess - Profil | Čt 20.11.2008 20:34:03

                        Horda >> takže jedině výhody ? :D:D

                          NHorda - Profil | Čt 20.11.2008 20:32:25

                          Pikess >> swingery od esoxu mam tri sezonu a nemam co vytknout oproti foxu silnejsi drat a tezsi zavazi

                            NPikess - Profil | Čt 20.11.2008 20:25:39

                            oskus >> a co máš za swingery ? :)

                              Noskus - Profil | Čt 20.11.2008 20:13:25

                              Pikess >> jj tak vejdou přesně jak na obrázku od Hordy

                                Noskus - Profil | Čt 20.11.2008 20:11:19

                                Pikess >> jo tak to nevím mmnt zkusím to

                                  NPikess - Profil | Čt 20.11.2008 20:09:26

                                  Horda >> jo , dík za info , jak ti šlapou ty Swingery od esoxu ?

                                    NPikess - Profil | Čt 20.11.2008 20:08:56

                                    oskus >> a nevíš swingery se tam vejdou ? vypadá dobře !

                                      Noskus - Profil | Čt 20.11.2008 20:07:49

                                      Pikess >> mám tento :http://www.richworth.cz/index.php?pid=147 a naprostá spokojenost.Za málo peněz hodně muziky.Dá se koupit u p.Kotláře

                                        NHorda - Profil | Čt 20.11.2008 19:58:23

                                        Pikess >> je to obal od x2 stoji 290,- mam ho letos druhou sezonu zacina se me parat, ale jinak ujde, stejnou funkci ti ale udela kazdej jinej waller rig do kteryho se ti swingry vejdou

                                          NPikess - Profil | Čt 20.11.2008 19:55:44

                                          Horda >> co to je za obal a na kolik tě vyšel ? :) a jak jsi s ním spokojen ?? měl bych ho na bižu dík,..

                                            NHorda - Profil | Čt 20.11.2008 19:46:55

                                            ja je davam, normalne do waller rigu v poho se mi tam vejdou a zatim transport prezivaj

                                              Nslamakos - Profil | Čt 20.11.2008 19:46:25

                                              Tam kam patří

                                                Nizzi ™ - Profil | Čt 20.11.2008 19:44:49

                                                jj já se snima také moc n3s3*u, až koupím origo foxe illu, tak se snad polepším

                                                  Ntrojhran - Profil | Čt 20.11.2008 19:42:48

                                                  Já je mám hozený v pouzdru u tripodu,žádný hýčkání........

                                                    Npira - Profil | Čt 20.11.2008 19:32:00

                                                    Na swingrs party...

                                                      NSumik1 - Profil | Čt 20.11.2008 19:31:36

                                                      od C.S je celkem dobrý obal na swingery,používám spokojenost a levný.

                                                        NMartin... - Profil | Čt 20.11.2008 19:24:06

                                                        Pikess >> MK2jky a jsou v tom úpln jako v peřince...dal jsem si tam takovou krabičku a v nich je mám společně s olovama a nic se nestalo páč jsou od nich izolovány a ta krabička je dostatečně tvrdá a velká

                                                          NPikess - Profil | Čt 20.11.2008 19:21:23

                                                          Martin... >> co máš za swingery ?

                                                            NPikess - Profil | Čt 20.11.2008 19:21:03

                                                            Martin... >> no jo ale ono to je FOR ME dost peněz a nechtěl bych si je zničit,.. TEL ALU. kufřík se mě moc líbí,. přemyšlím jak by se daly ještě jinak přepravovat,..

                                                              NMartin... - Profil | Čt 20.11.2008 19:18:06

                                                              Pikess >> to je celkem zbytečný....použij třebas tubus od PVA punčochy nebo to hoď do tackle casu...tak to dělám já a mám je v pořádku

                                                                NPikess - Profil | Čt 20.11.2008 19:15:54

                                                                Nedá se někde koupit ten originál kufřík ?? potřebuji aby se do něj vešly 2x MK2 a 2x Euro Díky,..

                                                                  NPiki - Profil | So 29.4.2006 23:22:02

                                                                  Do futrálu k prutům,neboj se,vydrží celkem dost a na pruty si většinou každý dává majzla.

                                                                    Nm.kindl - Profil | St 29.3.2006 23:28:01

                                                                    Já je nosím hozený v tašce jako ostatní veteš...

                                                                      Nmiras - Profil | St 29.3.2006 23:06:22

                                                                      MatesJ: vysílačka chybí, nechávám si zabudovat regulaci hlasitosti:-)

                                                                        NMatesJ - Profil | St 29.3.2006 22:35:46

                                                                        Miras - nemohl bys sem prosimte nafotit to pouzdro, jak vypada otevrene ,dik

                                                                          NHyter - Profil | St 29.3.2006 22:14:23

                                                                          Stony by mohl dolozit foto....jak bali i vybaluje. bez fota si to neumim predstavit

                                                                            Nmal - Profil | St 29.3.2006 21:43:22

                                                                            Stony, ty seš asi trochu kapánek jednoduší.

                                                                              NJkh - Profil | St 29.3.2006 20:12:13

                                                                              starsi, ale svuj účel bezchybne plni...

                                                                                NRoboZA - Profil | St 29.3.2006 20:07:04

                                                                                A ešte otvorený.........

                                                                                  NRoboZA - Profil | St 29.3.2006 20:06:43

                                                                                  Kamoš ich nosí takto.

                                                                                    Nmiculas - Profil | St 29.3.2006 18:37:59

                                                                                    V šroubovacím futrálu na splávky.

                                                                                      Nbéčko - Profil | St 29.3.2006 18:36:13

                                                                                      já je dávám do futrálu do boční kapsičky, vejdou se tam a nic se jim nikdy nestalo nemám je z cukru .-)))

                                                                                        NOndra K. - Profil | St 29.3.2006 18:31:01

                                                                                        já mám obal od frézy přesně to jak má Hyter jen jinou barvu a je to v poho

                                                                                          NPvl - Profil | St 29.3.2006 18:23:20

                                                                                          Krabice od svářecích elektrod a ušitý látkový obal na oba .

                                                                                            NJirkan | St 29.3.2006 18:07:16

                                                                                            Stony: z Tebe hovoří praxe

                                                                                              NOmezenym | St 29.3.2006 17:40:54

                                                                                              Stony - Ano priteli, vzdy se najde nejaky omezenec, ktery umi poradit - ze?

                                                                                                NKato | St 29.3.2006 13:35:25

                                                                                                Stejně jako tomm. Jsou tam v bezpečí :)

                                                                                                  NStony - Profil | St 29.3.2006 13:32:39

                                                                                                  Nejlíp se je převáží v prdeli, příteli.

                                                                                                    Nšeptal - Profil | St 29.3.2006 12:36:19

                                                                                                    Hyter: Tuhle škatuli jsem si kdysi koupil jako pouzdro na splávky v rybářských potřebách za nějakých 40 grošíků. Dva swingery se tam v poho nasoukají.

                                                                                                      NQutar - Profil | St 29.3.2006 12:34:34

                                                                                                      Já používám plastovou krabičku od svářecích elektrod pasojou tam přesně.

                                                                                                        NHyter - Profil | St 29.3.2006 10:30:47

                                                                                                        Tak jsem ti tu tvrdou plastovou krabicku vyfotil. Je to ,,obal,, na frezu. Pokud mas nekoho ve strojirenstvi, urcite ti neco takoveho sezene.

                                                                                                          NMiras - Profil | St 29.3.2006 10:12:04

                                                                                                          Buri: používám tenhle futrál - má nastavitelné přepážky na suchý zip. Vejde se tam 2 x MK II, dva Flajzary a vysílačka.

                                                                                                            Ntomm - Profil | St 29.3.2006 9:52:41

                                                                                                            Dávám je do tašky Tackle case od firmy DOC a prakticky nehrozí, že by se mohly nějak poškodit, doporučuju.

                                                                                                              Ncarlos - Profil | St 29.3.2006 9:48:53

                                                                                                              Mám na ně vypolstrované kapsy přímo na pouzdru na pruty. Vejdou se tam i pípáky.

                                                                                                                NHyter - Profil | St 29.3.2006 9:31:04

                                                                                                                Do pevne krabicky. A tu potom umistim do kapsy nasite na pouzdre na pruty. :-)