Přeprava swingerů

Zdravim! Potřebuju, prosím, vědět kam dáváváte SWINGERY, když jdete na ryby? Děkuju! :)
Autor diskuse: Buri - Profil , 29.3.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Nmal - Profil | St 29.3.2006 21:43:22

Stony, ty seš asi trochu kapánek jednoduší.

    NJkh - Profil | St 29.3.2006 20:12:13

    starsi, ale svuj účel bezchybne plni...

      NRoboZA - Profil | St 29.3.2006 20:07:04

      A ešte otvorený.........

        NRoboZA - Profil | St 29.3.2006 20:06:43

        Kamoš ich nosí takto.

          Nmiculas - Profil | St 29.3.2006 18:37:59

          V šroubovacím futrálu na splávky.

            Nbéčko - Profil | St 29.3.2006 18:36:13

            já je dávám do futrálu do boční kapsičky, vejdou se tam a nic se jim nikdy nestalo nemám je z cukru .-)))

              NOndra K. - Profil | St 29.3.2006 18:31:01

              já mám obal od frézy přesně to jak má Hyter jen jinou barvu a je to v poho

                NPvl - Profil | St 29.3.2006 18:23:20

                Krabice od svářecích elektrod a ušitý látkový obal na oba .

                  NJirkan | St 29.3.2006 18:07:16

                  Stony: z Tebe hovoří praxe

                    NOmezenym | St 29.3.2006 17:40:54

                    Stony - Ano priteli, vzdy se najde nejaky omezenec, ktery umi poradit - ze?

                      NKato | St 29.3.2006 13:35:25

                      Stejně jako tomm. Jsou tam v bezpečí :)

                        NStony - Profil | St 29.3.2006 13:32:39

                        Nejlíp se je převáží v prdeli, příteli.

                          Nšeptal - Profil | St 29.3.2006 12:36:19

                          Hyter: Tuhle škatuli jsem si kdysi koupil jako pouzdro na splávky v rybářských potřebách za nějakých 40 grošíků. Dva swingery se tam v poho nasoukají.

                            NQutar - Profil | St 29.3.2006 12:34:34

                            Já používám plastovou krabičku od svářecích elektrod pasojou tam přesně.

                              NHyter - Profil | St 29.3.2006 10:30:47

                              Tak jsem ti tu tvrdou plastovou krabicku vyfotil. Je to ,,obal,, na frezu. Pokud mas nekoho ve strojirenstvi, urcite ti neco takoveho sezene.

                                NMiras - Profil | St 29.3.2006 10:12:04

                                Buri: používám tenhle futrál - má nastavitelné přepážky na suchý zip. Vejde se tam 2 x MK II, dva Flajzary a vysílačka.

                                  Ntomm - Profil | St 29.3.2006 9:52:41

                                  Dávám je do tašky Tackle case od firmy DOC a prakticky nehrozí, že by se mohly nějak poškodit, doporučuju.

                                    Ncarlos - Profil | St 29.3.2006 9:48:53

                                    Mám na ně vypolstrované kapsy přímo na pouzdru na pruty. Vejdou se tam i pípáky.

                                      NHyter - Profil | St 29.3.2006 9:31:04

                                      Do pevne krabicky. A tu potom umistim do kapsy nasite na pouzdre na pruty. :-)