Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NGandhi - Profil | Pá 21.11.2008 19:39:21

liborcarp >>vidím to spíš na 3-4 ku 1)))

    Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 19:35:32

    Gandhi - ®-to ti věřím a bude to dvě DVD a jeden záběr.-)))

      NGandhi - Profil | Pá 21.11.2008 19:19:31

      Pvl >> přijímám ))
      liborcarp:jj už se těším na příští víkend na kapra na sněhu))

        Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 19:12:13

        Gandhi - ® -jo to se to lape voda 8.5st v karavanu 20st,no to je pohoda.-)))

          NPvl - Profil | Pá 21.11.2008 19:05:44

          Gandhi >> Přijmi moji veřejnou omluvu :o§) Podezření se nepotvrdilo :o§))

            NGandhi - Profil | Pá 21.11.2008 19:02:05

            Pvl >>na husovym z karavanu,kluci pořád chytaj a celkem to bere,voda měla včera 8,5 stupně))

              NPvl - Profil | Pá 21.11.2008 18:59:35

              Gandhi >> Odkud jsi vyhlížel, od chalupy ? Nebo snad z nálevny ..:o§)

                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.11.2008 18:57:54

                Gandhi >> Zdraví je přednější)

                  Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 18:57:53

                  Luděk Černý(Lc1) - ® -tu beru,dík.-)

                    NGandhi - Profil | Pá 21.11.2008 18:57:13

                    Luděk Černý(Lc1) >>:: )) jaktože nejsi na dombasu sem tě včera vyhlížel u vody))

                      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 21.11.2008 18:52:06

                      Gandhi >> Našel jsem mu kolegini..o)§

                        Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 18:51:40

                        certbert >> to druhé :-))

                          Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 18:47:50

                          Gandhi >> názdár voe, krásná fotka Libora za 20 let :-))))

                            Ncertbert - Profil | Pá 21.11.2008 18:47:43

                            bába >> to budeš fotit teď v zimě péčko-:o))))) nebo Libora jak se cpe-:o)))

                              Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 18:45:41

                              Gandhi - ®-lumpe.-))

                                Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 18:44:09

                                bába - ® -vodník musí mít fajfku,to se ví.-)

                                  NGandhi - Profil | Pá 21.11.2008 18:43:39

                                  bába >> to je on))

                                    Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 18:35:43

                                    liborcarp >> supr, nacpem to hulením a tradáááá :-))))), né si dělám prdel, ale s tím už budeš fakt vodník jak sviňa :-)))))

                                      Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 18:30:19

                                      bába - ® -hmm dobré a koukej co jsem dnes sehnal já,to se bude bafat na fišlách.-)

                                        Nbába - Profil | Pá 21.11.2008 18:22:37

                                        liborcarp >> jo, dostal sem novej stativ :-)