Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Njettys - Profil | So 22.11.2008 9:05:58

Tulo -sem nevěděl......m.kindl -tož pudem na škopek?:))

    Ntulo - Profil | So 22.11.2008 9:02:21

    jettys-kindlos je moravák jak poleno:)))

      Njettys - Profil | So 22.11.2008 8:58:23

      m.kindl -nebude nějaký pražský piuko?

        Ntulo - Profil | So 22.11.2008 8:54:12

        m.kindl-myslíš???????Hmm tak já si to ještě teda rozmyslím.

          Njettys - Profil | So 22.11.2008 8:47:13

          Dobré jitro tady začal padat sních teplota -1

            Nm.kindl - Profil | So 22.11.2008 8:38:55

            tulo - ® Nechoď ven...nastydneš !

              NFishky - Profil | So 22.11.2008 7:33:55

              Tulo >> tulo >> moje řeč, hodím něco do žaludku a už valím, jen nevím jak vyštrachat brášku z postele, když má jít na ryby sám, to valí jak o život, ale jak máme jít ve dvou, to se mu nechce ani za svatýho, kdo ví čím to bude :o))
              ...jinak Břeclav hlásí žádný sníh, sem tam cosi bílího mezi trávou je, ale to je jak silnější jinovatka, zatím pohoda :))

                Nliborcarp - Profil | So 22.11.2008 7:29:45

                Dobré ráno,tak nám to napadlo cca 5cm.-(

                  Ntulo - Profil | So 22.11.2008 7:28:36

                  Pvl-tady jen vánek a teplo -cca 0

                    NPvl - Profil | So 22.11.2008 7:27:03

                    Tulo >> tulo >> Kdyby šlo jen o sníh .. navíc vítr a zima :o§(

                      Ntulo - Profil | So 22.11.2008 7:24:54

                      Pvl-u nás take .cca 1cm.)))posnídám a jdu na ně.

                        NPvl - Profil | So 22.11.2008 7:01:04

                        Pěknou sobotu :o§) Tak ty bílý .sračky jsou zde :o§((

                          NRyba1 - Profil | Pá 21.11.2008 21:09:42

                          unca:No už s těším to bude bašta, to si neberu ani termoprádlo:-D

                            NUnca - Profil | Pá 21.11.2008 21:05:12

                            Ryba1 >> O topení se postarám. Dneska sme vypálily švestičky z naší zahrádky.

                              NRyba1 - Profil | Pá 21.11.2008 21:02:58

                              unca:bude to chtět větší karavan a ještě jeden člun:-D

                                NUnca - Profil | Pá 21.11.2008 20:54:29

                                Pvl >> No jak řikám, bude to zajímavej rybolov.

                                  NPvl - Profil | Pá 21.11.2008 20:44:45

                                  Unca >> To bude sestavička :o§))

                                    NUnca - Profil | Pá 21.11.2008 20:41:15

                                    Ryba1 >> Tak to bude zajímavej rybolov. Taky jedu.

                                      NRyba1 - Profil | Pá 21.11.2008 20:21:17

                                      liborcarp: Nech si keci na koledy, ja jedu taky :-D, jinak zdravim seveřana

                                        Nliborcarp - Profil | Pá 21.11.2008 19:40:29

                                        Gandhi - ® -no každopádně to lépe utíká.-))