Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 8:59:39

m.kindl - ® Já ti to nevyvracím..jen mě zajímal model prutu a navijáku...:-)

    NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 8:56:41

    m.kindl >> Zeptej se M z Haviřova mám pruty je od něj, zkoušeli jsme to včera. Taky jsem koukal - jen jestli nekecá měřidlo?!

      Nm.kindl - Profil | Út 18.11.2008 8:28:45

      Turňa - ® Čím že jsi to prosím házel ?

        NShu-lin - Profil | Út 18.11.2008 8:25:00

        Maxwell:Něco se ti nezdá?:-)

          NMaxwell - Profil | Út 18.11.2008 8:22:25

          Nazdar ptactvo!
          Turňa:ty jsi fakt hodil s 80gr olůvkem ještě k tomu s koulí 18mm a navíc s 0,32 kmenem a 0,50 šokáčem 152m ?

            NPvl - Profil | Út 18.11.2008 8:00:02

            Turňa >> Já jen, aby jsi se dostal trochu do obrazu :o§)

              NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 7:59:11

              Pvl >> Já taky můžu radši Tulamorku, než pivko, to se shoda někde najde uprostřed neboj!

                Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 7:53:58

                Martin - Havířov - ®-občas se mi nechce ale jen občas,jinak pracuji strašně rád.-)

                  NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:49:40

                  Turňa >> Martínek není pivní ne ne ne ! Pán jezdí jedině na Metaxu ! Už nevím, kolik musí mít hvězdiček :o§))))))))))

                    NMitchell - Profil | Út 18.11.2008 7:43:18

                    Martin - Havířov >> ne madaros aspon to tak nejak rikali :-D kasli na to proste nazdar

                    all: mej te se tu hezky mazu do skoly cao

                      NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:42:18

                      Turňa >> : jj do Brna pojedu, ale pojedu přes týden, pravděpodobně ve čtvrtek.

                        NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 7:41:45

                        Pvl >> Prdlajs hodec jen to s nima lítá, udělali jsme si malý závody na hody, jeden tam měl Black stary, další NG, pak Mivardi, vše ve 3 lb a házelo se s nimi řádově o pětadvacet m míň.

                          NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 7:39:28

                          Martin - Havířov >> TO NEŘEŠ, JINAK BYCH TI PŘECI VYNADAL NE?
                          A mj. pojedeš do Brna na výstavu, že bychom dali po pivku osobně ne?

                            NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:39:01

                            Mitchell >> : hmmm to je Espaňol a né Hungáro :o)) kuwa ty jsi byl o víkendu i na Ebru ?

                              NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:38:47

                              Turňa >> Pán je teda hodec :o§)))

                                NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:37:30

                                Turňa >> : tak že jsi spokojen ? První pocit dobrý ? Sedli ti do ruky ?

                                  NMitchell - Profil | Út 18.11.2008 7:36:56

                                  Martin - Havířov: dias

                                    NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:35:07

                                    Martin - Havířov >> A co hungr ? To by se nehodilo ? :o§)))

                                      NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 7:34:53

                                      Martin - Havířov >>
                                      Si piš, lítaj jak z praku, /měřeno a s 18 mm gulí/ - 80 gr. 152 m , 100 gr. 146 m, 70 gr. 132m, přitom vlasec 0,32 a dole šokáč 0,50 vlasec. A to jsem házel jen na jedno zhoupnutí, až to vezmu bokem to bude rachot!

                                      Dost dobrý, na Labe akorát a na vyvážku taky, ještě vyzkoušet akci, asi budou trochu tužší, ale to neva.

                                      Tak nezmrzni ty, ani ostatní MORAVACI!

                                        NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:33:12

                                        Mitchell >> : zdar Hungáre, ty neumíš pěkně pozdravit Maďarsky :o))