Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NMitchell - Profil | Út 18.11.2008 7:32:23

liborcarp >> cest cest

    NMitchell - Profil | Út 18.11.2008 7:32:07

    Pvl >> tomu bych taky celkem veril :-)))

      NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:31:31

      Martin - Havířov >> Jj

        NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:31:07

        liborcarp >> : čest a tobě se někdy chtělo ?

          NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:30:37

          Pvl >> : tys to už fakt zažil, já ještě néééé a doufám, že nikdy nezažiju

            NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:30:09

            Turňa >> : zdarec i tobě Jirko, tak co nového, už sis hodil ?

              NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:30:04

              Turňa >> Tak už i v Praze ?? No tak , to už je teda na pováženou! :o§)

                Nliborcarp - Profil | Út 18.11.2008 7:29:46

                Čest práci.-) no že by se mi chtělo ....

                  NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:29:05

                  Martin - Havířov >> Vím jaký je to pocit, ani mi to nepřipomínej ! :o§(

                    NTurňa - Profil | Út 18.11.2008 7:28:19

                    Bodré ráno z Prahy, i tu je KOSA a mrzne!!!

                      NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:27:34

                      Pvl >> : no víš jak, nikdy nevíš. Koukneš z balkonu auto je tam, příjdeš dolů a je f prdeli :o)) To je kuwa pech. Výhoda je f tom, že nemusíš škrábat :o)

                        NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:25:41

                        Martin - Havířov >> Jen blbni ! :o§)

                          NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:23:32

                          Pvl >> : jj jistota je jistota :o)) jen aby tam zůstalo to tvoje :o))

                            NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:22:10

                            Martin - Havířov >> Počkám , až tam bude jen jedno :o§)

                              NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:20:40

                              Pvl >> : hlavně dáway bacha, aby sis nespletl auta a nowoškrábal sousedovi, víš že jsi šikula :o))

                                NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:18:54

                                Martin - Havířov >> Taky tak -jen zatím bez škrábání :o§) Až za chvíli :o§(

                                  NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:17:10

                                  Pvl >> : jo už jsem škrábal okna na autě, ale je krásně a sluníčko už se tlačí a bude uplně jasno.

                                    NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:17:06

                                    Martin - Havířov >> Zase naschvál !! Přišel jsem o krk :o§)

                                      NMartin - Havířov - Profil | Út 18.11.2008 7:16:11

                                      Dobré ráno fšem, kuva tu už mrzne :o)

                                        NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:15:16

                                        Mitchell >> U Havíře se zase budou prát koně o chládek :o§) Za to dám krk :o§))