Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NMitchell - Profil | Út 18.11.2008 7:12:30

bry rano vsem tak dneska v Brne pekne mrazivo

    NPvl - Profil | Út 18.11.2008 7:08:01

    Zdar , dnes nějaká kosa :o§( Už by se zase mohlo oteplit .

      Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 21:27:12

      Když se sejdou pohodáři,tak je prostě pohoda.

        NKarolina - Profil | Po 17.11.2008 21:18:30

        Tak se myjí borci.... :-)

          Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 21:18:25

          Kindlos se dělí s Pítým.-))

            Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 21:13:35

            Maxwell - ®-jo máš recht dokonce jsem už našel i podběrák.-) ale příště jim to nandáme!

              NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 21:11:32

              liborcarp >> tak tak,smůla se nám lepila na paty,ale my jsme jí ukázali prdele:-)))

                Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 21:09:55

                Maxwell - ®-začalo to prutem a skončilo to doprafkou.-)))))

                  Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 21:08:30

                  Maxwell - ® -jseš kurfa rychlej.

                    NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 21:06:32

                    liborcarp >> tak tak,už se to ale řeší...

                      Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 21:05:13

                      Maxwell - ®-památné foto.-)

                        NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 21:03:25

                        liborcarp >> kuš babo...:-))

                          NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 21:03:11

                          Ágnes >> Karolina >> bohužel, foto z dřívějška nemám,ale není to moc vidět....:-)

                            NKarolina - Profil | Po 17.11.2008 21:01:42

                            Maxwell >> ty lumpe, ty jsi mi vyfotil mojí bolavou osmičku....

                              NMitchell - Profil | Po 17.11.2008 21:01:09

                              Maxwell >> tys tam byl na kacenach co :-)))

                                Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 21:00:56

                                Maxwell - ®-platíš basu woe!!!!!!!

                                  Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 20:59:38

                                  Dietolog v jákosí:-)

                                    NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 20:59:22

                                    Ágnes >> Karolina >> víš jak takové navlíkání vysiluje?:-))

                                      NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 20:58:27

                                      ranní káwička....

                                        Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 20:57:48

                                        Maxwell - ® -já jen píšu ....No comment:-)