Kaprařské jádro

Volná "neodborná" diskuse na téma kaprařina.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2006 kaprařina - ostatní

NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 20:56:38

liborcarp >> nono...:-))ste nikdy neviděli navlíkat punčochu bo co....:-)))

    NKarolina - Profil | Po 17.11.2008 20:56:37

    A pak se stlejda worvaň trošku unavil...

      NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 20:55:50

      A Chris....

        Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 20:54:30

        No comment.-)

          Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 20:52:07

          Maxwell - ® -woe,tvoje aparatura je kurefsky nebezpečná.-)

            NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 20:50:56

            Ágnes....

              Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 20:49:24

              No jo no. Pražákům těm je tu hej......................-))

                NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 20:47:41

                Libor mapuje wodu....

                  Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 20:46:00

                  Maxwell - ® -copak bulatín ...ani očko nenasadíš.-))))

                    NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 20:45:29

                    A Kindl s ním,tomu se taky huba nezastaví....

                      Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 20:44:48

                      Ágnes baštící gulášek.-))

                        NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 20:43:53

                        bába furt něco řešil,hlavně buldozéry:-))

                          Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 20:41:58

                          Super ložnice největšího spáče ČMKS.-))))

                            NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 20:39:24

                            Takhle se dělá prawá sewerská pančocha:-))

                              Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 20:35:41

                              Maxwell - ® -já ti fakt nevím.-))

                                NMitchell - Profil | Po 17.11.2008 20:35:11

                                bába >> no tak to je jina to potom stacilo

                                  Nliborcarp - Profil | Po 17.11.2008 20:34:40

                                  Mitchell - ®-no je vidět že borec je gurmán.-))) né klucí mám z vás radost že umíte i vařit,dobrá práce!

                                    NMaxwell - Profil | Po 17.11.2008 20:30:55

                                    liborcarp >> jak se zase můžeš cpát tou tláčou...:-))

                                      Nbába - Profil | Po 17.11.2008 20:28:51

                                      Mitchell >> čeče ani né páč byla bezedná :-))

                                        NMitchell - Profil | Po 17.11.2008 20:24:05

                                        tady nam jedna velka kapacita chystala snidani no pravda dal si zalezet