Zmes pre studenú vodu

Ahoj vsetci! Chcem sa opýtať, či nemá niekto skúsenosť s mixom Hit & Run od RH. Prípadne niečo odporučte. Chystám sa v apríli na "ťažkú" vodu v Maďarsku takže potrebujem, aby mix dobre pracoval v studenej vode.
Vďaka za Váš názor.
Autor diskuse: Lucciano - Profil , 15.2.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
57 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NLucciano - Profil | St 8.10.2008 12:37:40

Waldík> ten sa ale už nejaký ten piatok nerobí...Ale ak by si bol poradil onehdá, ked som otázku položil, možno by som sa k nej ešte dostal.

    Nsidneyv - Profil | St 8.10.2008 10:49:16

    active 8

      NJozka - Profil | St 8.10.2008 9:30:49

      waldik.....lucciano do tehle otazky nennapsal uz dva a pul roku,ale rada dobra!!! :o)))

        NWaldík - Profil | St 8.10.2008 7:10:58

        Lucciano použi Cold water mix od RH máme to s koudelkom vyskúšané:)

          NA_dam - Profil | Po 31.12.2007 11:40:17

          A kde chceš it lucciano??

            NA_dam - Profil | Po 31.12.2007 11:39:57

            Asi nenápišem žiadnu noviku ale ja by som si zobral od Nutrabaits Trigga ICA

              NTomáš Blažek | Čt 16.2.2006 22:51:45

              Do studené vody, bych ti doporučil směs Robin red a Aminocomplex Brusinka, další velice dobře fungující příchuť je Kořeněné jablko. Tato směs je do studené vody jak stvořená, při teplotě 4-7C chytá kapry s přehledem už po několik let. Do chladné vody je velice důležité kvalitní boilie, aby vysílalo potrávní signál a přimělo kapra aby ho pozřel. Já sám této směsi vděčím za několik kaprů přez 20kg.

                Nmiras - Profil | Čt 16.2.2006 20:11:07

                Palcat - zjistil, směs je za 800,- a tekutá přísada za dalších 400,-.

                  NPalcat - Profil | Čt 16.2.2006 19:09:36

                  MIras: Zjistil jsi jestli je to aditivum součástí balení , já jsem dnes na to nějak zapoměl tam zavolat ?

                    NLucciano - Profil | Čt 16.2.2006 10:48:07

                    Ján Pečo - OK, beriem Vás za slovo :)

                      NJán Pečo - Profil | Čt 16.2.2006 10:03:55

                      Lucciano,urcite Ti ho dostanes. Len mi to pripomen na e-mail. Od soboty idem na lyze a ked sa vratim tak to vybavim.

                        NLucciano - Profil | Čt 16.2.2006 9:43:52

                        Ján Pečo - kvalitných zmesí je dnes na trhu cela rada a nech si to kazdý urobí vlastny názor, ved nikto nikomu nic nevnucuje. Ale beriem a respektujem. Mal by som záujem o cenník.....

                        Ja to vidim tak na 3:1, bude treba troska setrit sily, mame dost tazku skupinu :)

                          NJán Pečo - Profil | Čt 16.2.2006 9:11:46

                          Lucciano,dodavatel som ja. Ale nechcem to moc tu rozmazavat,nech to niekto neberie ako reklamu. Inac dnes vyhrame 4:1

                            NLucciano - Profil | Čt 16.2.2006 7:09:37

                            Ján Pečo- pripájam sa ku gratulácií za prenú predpoveď výsledku. Bol to perfektný hokej!!

                            Vsetkym zúčastneným ďakujem za názory a rady.

                            Richwoth, Richwoth, na teba som celkom zabudol..... idem ponahanat nejake info, hlavne dodavatela :)

                              Nmiras - Profil | St 15.2.2006 22:20:00

                              Ján Pečo: gratuluji k vítězství a přesnému tipu. Jak dopadne další zápas, vsadil bych si:-)))))

                                Nm.kindl - Profil | St 15.2.2006 21:33:43

                                miras - ® Za 800 asi ne,ten komplet stojí asi tak 1200 nebo víc,už nevim přesně.V kolik tam jdeš ?

                                  Nm.kindl - Profil | St 15.2.2006 21:32:21

                                  Palcat - ® Takže drahá polovička ví kolik seš schopnej naházet do vody :-(((
                                  To je zlý,na to musíš dávat bacha :-)))
                                  Jinak já myslím že je důležitý aby to byla potrava jako multimino nebo nutramino,je toho hrozně moc a každej tomu říká jinak.SBSko moc neznám tak nevím,popravdě řečeno na tom asi nezáleží a mám pocit že ty potravy seká jena firma pro všechny.Proetě nějakou potravu,asi bych nedal csl protože mi přijde hrozně voňavá a mohlo už by to bejt moc.

                                    Nmiras - Profil | St 15.2.2006 21:30:43

                                    m.kindl: jseš si jistý, že aditivum se součástí ceny, tedy 800, -, o kterých je tu řeč? Mám za to, že osm stovek je jen za směs a další prachy platíš za aditivum. Nejsem si jistý, zítra tam zajdu na čumendu....

                                      NPalcat - Profil | St 15.2.2006 19:43:00

                                      m.kindl: Máš recht , Riche koupím přímo u nás v UH , známí je bere z JSA a pak my je prodá s min. rabatem , někdy i za lepší cenu než je na netu , ze solarem je to horší , včera mě došel Red Herring mix a naneštěstí to přebírala manželka , asi tušíš jak to dopadlo , Maddock Liquid Attractor kopím raději až v brně , Jen ta nutra ppc mi tam nesedí , co by jsi dal místo ni od SBS , ne že bych nějak nevěřil její funkci , ale musel bych ji vzít od JT a tam je ten zakopanej pes.

                                        Nm.kindl - Profil | St 15.2.2006 18:47:21

                                        Palcat - ® Když jsem byl naposled v JSA tak to přišlo akorát jako novinka a řešili to tam.Má to logiku,kdyby se víc prodávali třeba aditiva tak by třeba potom na někoho nezbylo a samotná směs by ho tak tolik netěšila.Jinak ceny Richwotha sou myslím minimálně příjemný a je to firma na velmi vysoké úrovni,jako jakákoli jiná Anglie.Řek bych že dovozce to pochopil dobře a radši prodá víc a ne jako JT že chce nahrabat a leží mu to v regálech roky ( pokud to vůbec má ) za šílený ceny :-((

                                          NPalcat - Profil | St 15.2.2006 18:42:00

                                          Pokud je to aditivum součásti balení , tak 800 kč za 2,5 kg směsi + aditivum je krásná cena.

                                            Nm.kindl - Profil | St 15.2.2006 18:37:45

                                            Honza M - ® Kapří papů to je je moje :-)
                                            Palcat - ® Nevím jestli to ještě platí,ale to aditivum Ultra plex je myslím samostatně neprodejný a je to součást balení,že je to jako v ceně.Jinak je to nádherně vonící směs která se nedá k ničemu přirovnat,asi jako mléčné proteiny se smetanovou vůní + rybí moučky + asi ptačí zob + robin red + tekutý aditivum který bych tipnul na minamino tak do dává nádhernou skladbu,kurňa už aby bylo jaro .-)

                                              Nduro | St 15.2.2006 18:08:00

                                              cucak: o ked si priratas este tu DPH tak to je drahsie o 44 percent oproti vam. 1500 sk je to palka a tak rad by som to vyskusal, ale za take peniaze, to si kazdy bude valat radsej sam a oni nic nepredaju. aky to ma vyznam???

                                                NCucák - Profil | St 15.2.2006 17:55:14

                                                Duro : Není co opravovat. Váš dovozozce na tom má prostě o 30% vyšší marži, než českej zástupce Riche, asi má malou konkurenci. Mimochodem 2,5 kg suché směsi za 1500,- je k pousmání ...

                                                  NPalcat - Profil | St 15.2.2006 17:40:00

                                                  V JSA jsem Ultra-plex Liquid Additive nenašel , mají v e-shopu jen Bio plex Liquid Additive , směsi mají , ale aditiva ne.

                                                    Nduro | St 15.2.2006 17:20:40

                                                    mne to s tou DPH nejak nesedi. urobil som priblizny prepocet pri kurze 1,3 SKK/1 CZK aj tak mi vychadza ze v SR su o 30 percent drahsie. az sa mylim opravte ma....

                                                      Npakoss | St 15.2.2006 17:09:41

                                                      Ja jsem asi pozadu, do minulýho léta jsem za něj sázel

                                                      600.- kg

                                                        NHonza M | St 15.2.2006 17:01:22

                                                        nejmenovaný pán má 1kg RR hajtze za 350,-/kg... Doufám teda že se nepletu :-)

                                                          Npakoss | St 15.2.2006 16:58:47

                                                          Naválej si něco sám,dej do mixu co nejvíc rozpustných složek a bez Robina R. ani nezačínej.Red koupíš za 410.- kg na tel: 774 19 99 73

                                                            NHonza M | St 15.2.2006 16:54:40

                                                            JP: Tak to je zatím faj... Snad to vydrží :-)

                                                              NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:54:09

                                                              Slovensk- Rusko 5:3

                                                                NDrahos | St 15.2.2006 16:52:38

                                                                Miras - jdeme na hokej
                                                                Janko-Kolko to rataš.Ako to tipuješ?

                                                                  NMiras - Profil | St 15.2.2006 16:50:19

                                                                  Honza M: mimochodem, očuchal a ochutnal jsem různé -plexy, které vystavoval Ján Pečo v sobotu v Bratislavě a vypadají fakt super - vše je to krásně sladké....

                                                                    NHonza M | St 15.2.2006 16:47:59

                                                                    maxwell: OK, asi to letos vyzkouším... ikdyž nejsem příznivec dipů a voňavých kuliček, není občas od věci mít něco takového s sebou :-)

                                                                      Nmaxwell - Profil | St 15.2.2006 16:45:37

                                                                      Já sem se k tomu nakonec neodhodlal,ale používá to z docele dobrými výsledky můj kolega .Když už vše zklamalo,namočené boilie v tomhle svinstvu bodovalo.

                                                                        NHonza M | St 15.2.2006 16:39:47

                                                                        maxwell: že jo :DDD A zkoušel si to?

                                                                          Nmaxwell - Profil | St 15.2.2006 16:36:25

                                                                          HozaM:Liver a marine je něco tak neskutečně smradlavýho,že se to nedá ani popsat.

                                                                            NHonza M | St 15.2.2006 16:27:57

                                                                            Zkoušel jste někdy někdo dipy od Riče? Jednou jsem čuchal k játrům a to je teda smrad neskutečnej :-)

                                                                              NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:26:35

                                                                              Honza M je to tak boile a komponenty maju v CR 5% dph. U nas je len jedna sadzba 19%

                                                                                NHonza M | St 15.2.2006 16:23:26

                                                                                Chlapi, neříkejte mi, že je na krmení pro ryby DPH jen 5%, tomu se mi ani nechce věřit že by to socani dovolili :-/ Víte to určitě? Řekl bych že se to vztahuje pouze na základní potraviny a to lidské//EDIT aha, na Maninách to mají fakt napsané.. ale je to divné :-/

                                                                                  NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:18:48

                                                                                  co uz? ale zato mame vacsi vyber)))))

                                                                                    NMiras - Profil | St 15.2.2006 16:16:47

                                                                                    Ján Pečo: hups a jsme doma:-))) Tak to vám nezávidím:-)))

                                                                                      NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:13:07

                                                                                      Miras nie ,v CR je dph 5% a SR 19% preto ten rozdiel

                                                                                        NRangemaster - Profil | St 15.2.2006 16:12:43

                                                                                        Mám od m.kindla fotku, kde je dávkování Bio plex Liquid Additive (250ml) 60-70ml per 1 kilo. To mi při 2,5kilovým kyblíku nějak nevychází :))
                                                                                        Malinko divný ne?

                                                                                          NMiras - Profil | St 15.2.2006 16:06:30

                                                                                          Ján Pečo: nespletl ses??? V Čechách je ten kyblík k mání za 800, - českých...

                                                                                            NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:03:53

                                                                                            Kazda zmes rady "Plex" 1500Sk/ 2,5kg ostatne caa 1200Sk/2,5 kg a rada Impulse 650 Sk/ 1kg

                                                                                              NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:01:23

                                                                                              2,5kg cca 1500 sk

                                                                                                NMatesJ - Profil | St 15.2.2006 15:56:17

                                                                                                Na kolik vychazi sucha smes od Richworth Ultra-plex?cena za kg nebo 2, nevim v jakem to prodavaji baleni,dik

                                                                                                  NHonza M | St 15.2.2006 15:49:28

                                                                                                  m.kindl: člověče kterou flaštičku ty nemáš doma ? :-)))

                                                                                                    NLucciano - Profil | St 15.2.2006 15:20:27

                                                                                                    m.kindl -citas mi myslienky:) Bez Robin Redu si jarnu rybacku neviem predstavit.

                                                                                                      Nm.kindl - Profil | St 15.2.2006 15:13:02

                                                                                                      Taky mám připravenou lahůdku na studenou vodu ale zatím jsem na to moc nechytal,ale určitě bych vzal směs s hodně robin redu a EA esencí.

                                                                                                        NLucciano - Profil | St 15.2.2006 15:09:01

                                                                                                        all:Som rad, ze to tu troska ozilo, ze sa niekto ozval....
                                                                                                        Ide hlavne o to, aby tato zmes bola odolna voci nacmuchnutiu od bahna. Urcite by nebola zla voľba Red Herring Mix od Solaru ale obstojí aj v riedkom hlbokom bahne?

                                                                                                          NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 14:57:11

                                                                                                          Com-plex sa mi lepsie osvedcil v mesiacoch 5-9 .To potom skor Ultra- plex .ten ma fungovat v chladnej vode,len som ho este neskusal na jar...

                                                                                                            NMiras - Profil | St 15.2.2006 14:05:51

                                                                                                            Ján Pečo: co třeba směs Com-plex? Ta už přeci RR obsahuje...

                                                                                                              NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 14:01:26

                                                                                                              Big Carp mix od Richworthu ,doplneny o 10% R.Redu alebo cisty Bird food mix od tejto fi.

                                                                                                                Npista | St 15.2.2006 13:26:46

                                                                                                                ja mam dobrou skusenost s hotovkami - Triga Ice