Zmes pre studenú vodu

Ahoj vsetci! Chcem sa opýtať, či nemá niekto skúsenosť s mixom Hit & Run od RH. Prípadne niečo odporučte. Chystám sa v apríli na "ťažkú" vodu v Maďarsku takže potrebujem, aby mix dobre pracoval v studenej vode.
Vďaka za Váš názor.
Autor diskuse: Lucciano - Profil , 15.2.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NHonza M | St 15.2.2006 16:27:57

Zkoušel jste někdy někdo dipy od Riče? Jednou jsem čuchal k játrům a to je teda smrad neskutečnej :-)

    NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:26:35

    Honza M je to tak boile a komponenty maju v CR 5% dph. U nas je len jedna sadzba 19%

      NHonza M | St 15.2.2006 16:23:26

      Chlapi, neříkejte mi, že je na krmení pro ryby DPH jen 5%, tomu se mi ani nechce věřit že by to socani dovolili :-/ Víte to určitě? Řekl bych že se to vztahuje pouze na základní potraviny a to lidské//EDIT aha, na Maninách to mají fakt napsané.. ale je to divné :-/

        NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:18:48

        co uz? ale zato mame vacsi vyber)))))

          NMiras - Profil | St 15.2.2006 16:16:47

          Ján Pečo: hups a jsme doma:-))) Tak to vám nezávidím:-)))

            NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:13:07

            Miras nie ,v CR je dph 5% a SR 19% preto ten rozdiel

              NRangemaster - Profil | St 15.2.2006 16:12:43

              Mám od m.kindla fotku, kde je dávkování Bio plex Liquid Additive (250ml) 60-70ml per 1 kilo. To mi při 2,5kilovým kyblíku nějak nevychází :))
              Malinko divný ne?

                NMiras - Profil | St 15.2.2006 16:06:30

                Ján Pečo: nespletl ses??? V Čechách je ten kyblík k mání za 800, - českých...

                  NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:03:53

                  Kazda zmes rady "Plex" 1500Sk/ 2,5kg ostatne caa 1200Sk/2,5 kg a rada Impulse 650 Sk/ 1kg

                    NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 16:01:23

                    2,5kg cca 1500 sk

                      NMatesJ - Profil | St 15.2.2006 15:56:17

                      Na kolik vychazi sucha smes od Richworth Ultra-plex?cena za kg nebo 2, nevim v jakem to prodavaji baleni,dik

                        NHonza M | St 15.2.2006 15:49:28

                        m.kindl: člověče kterou flaštičku ty nemáš doma ? :-)))

                          NLucciano - Profil | St 15.2.2006 15:20:27

                          m.kindl -citas mi myslienky:) Bez Robin Redu si jarnu rybacku neviem predstavit.

                            Nm.kindl - Profil | St 15.2.2006 15:13:02

                            Taky mám připravenou lahůdku na studenou vodu ale zatím jsem na to moc nechytal,ale určitě bych vzal směs s hodně robin redu a EA esencí.

                              NLucciano - Profil | St 15.2.2006 15:09:01

                              all:Som rad, ze to tu troska ozilo, ze sa niekto ozval....
                              Ide hlavne o to, aby tato zmes bola odolna voci nacmuchnutiu od bahna. Urcite by nebola zla voľba Red Herring Mix od Solaru ale obstojí aj v riedkom hlbokom bahne?

                                NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 14:57:11

                                Com-plex sa mi lepsie osvedcil v mesiacoch 5-9 .To potom skor Ultra- plex .ten ma fungovat v chladnej vode,len som ho este neskusal na jar...

                                  NMiras - Profil | St 15.2.2006 14:05:51

                                  Ján Pečo: co třeba směs Com-plex? Ta už přeci RR obsahuje...

                                    NJán Pečo - Profil | St 15.2.2006 14:01:26

                                    Big Carp mix od Richworthu ,doplneny o 10% R.Redu alebo cisty Bird food mix od tejto fi.

                                      Npista | St 15.2.2006 13:26:46

                                      ja mam dobrou skusenost s hotovkami - Triga Ice