Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

candos - Profil | Pá 1.8.2008 11:22:45

tak driv sem chytal na jelce, ale zabery se nedostavily jednou jsem tam dal cejna a zrovna byl zaber a od te doby chytam vetsinou na cejny a na nic jineho jsem zaber nemel. Newm mozna to byla jen nahoda...

    tazik - Profil | Pá 1.8.2008 11:17:15

    ok vyskousim cejny..skusim si zajit na karasky a na okluce si chytnu i cejna..a co jelci?

      candos - Profil | Pá 1.8.2008 11:15:22

      tak musis jezdit doma ho nechytnes ! a poradim ti chytej je na mensi cejny tak do tech 30 cm

        tazik - Profil | Pá 1.8.2008 11:12:55

        to jsou krasne ryby....ja doufam ze nejakeho vytahnu jak tam pojedem

          candos - Profil | Pá 1.8.2008 11:11:21

          tak to je teprve muj druhy loni na Morave jsem chytil 150 cm

            tazik - Profil | Pá 1.8.2008 11:09:32

            ty vole ja sem v zivote sumca nechytl:(...ja uz chcu taky chytit

              candos - Profil | Pá 1.8.2008 11:04:03

              letos tam mam zatim bilanci 1:1 ten jeden byl 145 cm

                tazik - Profil | Pá 1.8.2008 11:02:58

                chodis tam casto?mas z tama aspone nejakeho nebo enom nepromenene zabery?

                  tazik - Profil | Pá 1.8.2008 11:02:38

                  :D skus to:D

                    candos - Profil | Pá 1.8.2008 11:00:59

                    nj ja tam su ted celkem casto ale nejak se mi nedari, asi zkusim dat na bojku ohlikovy boilies !! :o))))

                      tazik - Profil | Pá 1.8.2008 10:59:35

                      podle me taky tam budou jeste takovy krasni...ale nechytne je kazdy no..pristi rok kdyz uz budu mit ridicak tam snad budu casteji.

                        candos - Profil | Pá 1.8.2008 10:56:17

                        tazik: Stejne si myslim ze jich tam bude podobnych jeste dost !

                          tazik - Profil | Pá 1.8.2008 10:54:18

                          presne tak....my planujem s kamosem asi pristi tyden zajet mozna 2 nebo 3 dny tak uvidime...treba chytnem taky pekneho...ale urcite bych nevolal televizi a nerikal jak se tesim na steaky..pustil bych tak krasnou rybu..kolik lidi si jeste mohlo udelat radost zdolanim tohoto krasavc..ale kvuli jednomu kretenovi je po nem:(

                            candos - Profil | Pá 1.8.2008 10:41:52

                            proste debil je debil ! a jeste k tomu hladny !

                              tazik - Profil | Pá 1.8.2008 10:40:58

                              hmm to jo:(

                                candos - Profil | Pá 1.8.2008 10:39:46

                                Tak to tam asi na vikend ani nepojedu. Tam bude plno !

                                  candos - Profil | Pá 1.8.2008 10:39:25

                                  jsem si rikal proc tam je vecer tolik rybaru ?! :-))

                                    tazik - Profil | Pá 1.8.2008 10:36:15

                                    ale je ho skoda,ten urcite ¨cekal na me.:)...i kamarad ktery sedi vedle a nerybari rika ze je to hyenismus..az ho v brode potkam at si me nepreje:)

                                      tazik - Profil | Pá 1.8.2008 10:34:59

                                      candos:ted tam bude rybaru o moc vic....ale myslim si ze jenom chvilku,za chvili je to prestane bavit tam jezdit..a bude tak jak do ted..

                                        candos - Profil | Pá 1.8.2008 10:33:34

                                        tazik: A co teprve ted kdyz to ten kreten da jeste do televize a jeste se chvali jak ho sezere !