Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

candos - Profil | Pá 1.8.2008 10:33:34

tazik: A co teprve ted kdyz to ten kreten da jeste do televize a jeste se chvali jak ho sezere !

    tazik - Profil | Út 22.7.2008 12:50:48

    urcite ano...ale ted je to hodne rozkrikle,tak tam jezdi rybari kteri v zivote sumce nechytali..napr. ja:D

      tazik - Profil | Út 22.7.2008 12:49:59

      http://www.mrk.cz/nejnej.php3?iddruhu=25 jeden krasny je na 84. miste ale je to z 2006

        Žralok 007 - Profil | Út 22.7.2008 12:49:06

        Na jednom se shodneme je tam sumců jak nasraných!!!!A to i pěkných hrubo přes 180 cm!!!! No nic už mosím končit . Možná zítra dám vědět jak sem dopadl na štěrkopískovišti.

          candos - Profil | Út 22.7.2008 12:29:37

          no co vim tak se tam chytli sumici 130,150 a myslim ze i 168, ale tim si nejsem jisty

            tazik - Profil | Út 22.7.2008 12:27:27

            jakoze malo pres 1,2??spis do toho 1,2 jo?

              candos - Profil | Út 22.7.2008 12:20:15

              a co vim tak se jich tam par chytlo pres 1,2m

                tazik - Profil | Út 22.7.2008 12:15:00

                tak to potom nevim

                  candos - Profil | Út 22.7.2008 11:34:57

                  ja co jsem mel tech 152 tak mel 27 kg

                    candos - Profil | Út 22.7.2008 11:32:10

                    no jo ale na 9kg ?

                      candos - Profil | Út 22.7.2008 11:31:54

                      to bude vic taky metrovy ma kolem 12

                        tazik - Profil | Út 22.7.2008 11:30:01

                        urcite se chytli vetsi a urcite mensi tak se to tak zprumerovalo.

                          tazik - Profil | Út 22.7.2008 11:29:18

                          ja si myslim ze ani ne...sak taky sumec 120 muze mit 9 kg ne?

                            candos - Profil | Út 22.7.2008 11:27:58

                            tazik: je to vubec mozne tam musi byt nejaka chyba ne ?

                              tazik - Profil | Út 22.7.2008 11:22:11

                              a prumerna sumcu je 9 kg

                                candos - Profil | Út 22.7.2008 11:19:54

                                kdyz se tak divu na vahu tech candatu tak prumerna vaha skoro 2 kila je celkem dobra

                                  candos - Profil | Út 22.7.2008 11:16:41

                                  no ja si myslim ze tam maji potravy dost ale stejne nejspis pujdou po tech linech

                                    Žralok 007 - Profil | Út 22.7.2008 11:13:16

                                    candos -To ja taky ne ,ale znáš to ze sumcema. tady ještě přikládám www Hluku:http://www.mrshluk.cz/

                                      candos - Profil | Út 22.7.2008 11:09:44

                                      zralok: tak to jo ja jenom ze jsem tam jeste nevidel chytit lina. neni to zbytecne stejne je vyberou sumici

                                        tazik - Profil | Út 22.7.2008 11:09:39

                                        ja jsem tam este zadneho nechytl