Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Martimo - Profil | Po 8.6.2009 8:54:02

byl sem v banove o vikendu.loveno na feeder a druhy prut na boilie a pelety.za cely den na tezko ani tuk.krmil sem lehce kobrou a pouzival pva.na feeder sami cejni.co vysadili kapry z jara byli po 3 tydnech vymasareni.ja se bral z 10 dochazek 53 a 51.ale mraky takovych poustel.nejvic brali na bonduelku u brehu.ted je to posledni dobou slabe ale na vice rybnicich.uvidime jestli ta krize nezahla i nove mlyny.o vikendu frcime

    tacklebase - Profil | Po 8.6.2009 8:31:02

    Děláte z toho příliš velkou vědu... Pokud budete mít bivak (ne stan!!!) bez podlážky, tak vám vůbec nikdo nic neřekne. Paradox je, že maximálně na vás dojede někdo z vedení obce, pod kterou to katastrálně patří (Bánov, Suchá Loz) a podívá se, jestli nestanujete! Několikrát se mi to stalo, tak vím o čem mluvím... To že tam jezdí desítky aut až k vodě nevadí nikomu...

      lojd - Profil | So 6.6.2009 11:47:26

      Cottus >> Ja sem psal přímo na jejich svaz adresu jsem nasel na jejich strankach.Ozval se mi on podepsal se tam a napsal Hospodář MO.

        Cottus - Profil | So 6.6.2009 11:45:20

        lojd >> časy se mění ...toho neznám.
        Kdysi jsem tam chodíval , ale příliš mě tamější hospodaření nenadchlo.

          lojd - Profil | So 6.6.2009 11:43:32

          Cottus >> Nějaký Břetislav Čaňo

            Cottus - Profil | So 6.6.2009 11:38:58

            lojd >> kdo je tam hospodář?

              lojd - Profil | So 6.6.2009 11:37:09

              tazik >> Tak psal jsem přímo hospodáři a ptla jsem se na to.Prý je to CHKO tak ze správně by se nemělo,ale říkla že když tam nebude bordel atd tak mu to nevadi.Takže možem vyrazit.

                tazik - Profil | So 6.6.2009 10:44:51

                ja osobne jsem tam bivak nevidel ale nevidim duvod proc by nemohl byt...kdyz si tam nedas podlazku tak si myslim ze by nemel byt problem...ale je to jen muj nazor

                  Zdenal77 - Profil | Po 1.6.2009 12:26:26

                  lojd -vím že během závodů je tam bivakú dost a asi bez problémů,mimo závody nevím

                    lojd - Profil | Po 1.6.2009 10:24:36

                    tak co nikdo neví??

                      lojd - Profil | Ne 31.5.2009 14:00:56

                      Chci se zeptat,jestli je povolene bivakovani na ordějově.Kapřící tam jdou už jsem tam párkrát byl

                        jezulin - Profil | St 8.4.2009 16:50:00

                        ja tám byl pred tydnem....ale bez uspechu....ale pry uzs tam jsou letošní ulovky....
                        pak dejte vedet jak to tam jde??? ju??

                          tazik - Profil | St 8.4.2009 15:34:57

                          tak pak dej vedet jak si dopadl

                            lojd - Profil | Po 6.4.2009 11:29:37

                            Ja se tam chystam ted v patek.Tak se tam snad dostanu.

                              tazik - Profil | Ne 5.4.2009 11:51:37

                              to tam tento rok jeste nikdo nebyl?

                                kocour 2 - Profil | So 21.3.2009 14:06:50

                                Zdravím,byli jste už letos někdo na ordějově?A jak to tam jde? Já se tam letos chystám asi potřech letech,jsou tam nějaké změny?díky za info...

                                  candos - Profil | Ne 24.8.2008 19:22:26

                                  Nevite nekdo jak jdou na Ordejove candati ?

                                    Žralok 007 - Profil | Ne 3.8.2008 10:03:44

                                    Ty vole teď tam na hluku bude masařů jak nasraných (mezi nimy i já):-)))

                                      candos - Profil | Pá 1.8.2008 11:30:27

                                      mozna ze se ti bude darit na neco jineho usis zkouset !

                                        tazik - Profil | Pá 1.8.2008 11:26:34

                                        hmm uvidim no