Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NŽralok 007 - Profil | Út 22.7.2008 11:08:42

To nevim ,ale asi jo.Ale všecky líny pouštějí do přehrady vím to protože jsem byl na výlovu chov. rybníka.

    Ntazik - Profil | Út 22.7.2008 11:06:31

    hmmm to jsou pekne cisla

      Ncandos - Profil | Út 22.7.2008 11:04:34

      Zralok: A pocita se tam i ten potok ? Protoze mi tam nejak nesedi ti lini !

        NŽralok 007 - Profil | Út 22.7.2008 11:02:08

        Úlovky v roce 2007, na revíru Okluka 1
        Kapr 1 155 ks 2 807,00 Kg
        Amur 52 ks 124,40 Kg
        Štika 3 ks 11,10 Kg
        Sumec 41 ks 383,40 Kg
        Úhoř 19 ks 9,80 Kg
        Candát 36 ks 70,40 Kg
        Lín 64 ks 28,50 Kg
        Cejn velký 862 ks 273,90 Kg
        Tloušť 22 ks 13,50 Kg
        Pstruh duhový 1 ks 0,40 Kg
        Bolen 2 ks 4,00 Kg
        Karas stříbřitý 28 ks 11,00 Kg
        Okoun 2 ks 1,10 Kg
        Tolstolibik 2 ks 25,60 Kg
        Ostatní druhy 594 ks 54,10 Kg

          Ncandos - Profil | Út 22.7.2008 11:01:16

          tazik: asi ma stesti

            Ntazik - Profil | Út 22.7.2008 11:00:16

            hmmm tak to je slabota...ale treba SERPIKOVI opravdu zabral..to nemuzeme vedet..

              Ncandos - Profil | Út 22.7.2008 10:58:15

              povim ti to tak od zahajeni jsem tam byl snad 5krat a vzdycky jsme meli alespon dve udice na candata a zatim uplne bez zaberu a loni to same jenom jeden zamotany do silonu :o)

                Ntazik - Profil | Út 22.7.2008 10:55:48

                candos:jak to tam vypada s candatama?

                  Ncandos - Profil | Út 22.7.2008 10:50:43

                  Serpik: Na Okluce a tolik zaberu od candata ? To se mi nechce verit !!!

                    Ntazik - Profil | Po 21.7.2008 19:01:00

                    ja bych tam chtel jet o vikendu na sumiky tak uvidim

                      NSERPIK - Profil | Po 21.7.2008 18:51:51

                      vecer. sumce na cejna.

                        Ntazik - Profil | Po 21.7.2008 18:37:40

                        a vecer nebo rano???a sumiky ste chytali na co?

                          NSERPIK - Profil | Po 21.7.2008 18:32:23

                          jo na dno. chce to jen cekat a dalsi 2 jizdy propasle. jinak docela pohoda.

                            Ntazik - Profil | Po 21.7.2008 18:25:06

                            jako na tezko?

                              NSERPIK - Profil | Po 21.7.2008 18:18:43

                              na hrouzka

                                Ntazik - Profil | Po 21.7.2008 18:17:16

                                ja jsem byl na sumiky letos dvakrat a jenom jeden nepromeneny zaber

                                  Ntazik - Profil | Po 21.7.2008 18:16:25

                                  na co byl ten candat?

                                    NSERPIK - Profil | Po 21.7.2008 18:14:43

                                    zdar chlapi ja jsem chytalna okluce v patek. zkousel jsem sumce a nic. jen jeden candos 60.co chytil otec od me holky. nevite nekdo jak to tam je slavne se sumikama asi nic moc co.

                                      Ntazik - Profil | Po 21.7.2008 17:23:17

                                      myslim jakoze se tam daji chytit krasne ryby...i kdyz to tam chytne kazdy blbec a neda se s tim nejak vychvalovat,ale zarybnena je teda dost dobre...

                                        NDev - Profil | Po 21.7.2008 17:19:59

                                        tazik : luhacovice krasna voda ? :D :D :D :D kapacita chlape :))