Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Ncandos - Profil | Po 21.7.2008 13:30:49

snad jo

    Ntazik - Profil | Po 21.7.2008 13:29:14

    pojedes zase o vikendu?

      Ncandos - Profil | Po 21.7.2008 13:19:05

      no jel pekne

        NŽralok 007 - Profil | Po 21.7.2008 13:10:48

        candos - A jaká to byla jízda rezant bo ........:?

          Ncandos - Profil | Po 21.7.2008 8:13:53

          tazik: opet na cejna

            Ntazik - Profil | Ne 20.7.2008 20:09:55

            na co prisel zaber?

              Ncandos - Profil | Ne 20.7.2008 19:53:50

              candos: ja jsem se tam byl podivat vcera a jeden nepromeneny zaber :o(((

                Ntazik - Profil | Ne 20.7.2008 18:56:20

                tak co byli jste nekdo tento vikend na okluce?ja sem se tam nakonec nedostal:(,ale asi tam zajedu na kole

                  Ncandos - Profil | St 16.7.2008 12:42:07

                  snad jo

                    Ntazik - Profil | St 16.7.2008 12:41:47

                    urcite se ozvu....ale nevim porad proc resime okluku na diskusi ordejov....ale ozvu se tady na teto;)

                      NŽralok 007 - Profil | St 16.7.2008 12:40:23

                      Pak dejte věďet lovci!!!!!!!

                        Ncandos - Profil | St 16.7.2008 12:39:47

                        snad vyjde pocasi pze do ted mi nepralo byl jsem tam dvakrat a dvakrat nas vyhnala bourka uz kolem 10 :o(((

                          Ntazik - Profil | St 16.7.2008 12:38:06

                          budte ticho!!!!:) mam taky slinu,ale nemam se tam jak dostat:D....i kdyz mozna kdybych se snazil...uvidime treba se tam potkame

                            Ncandos - Profil | St 16.7.2008 12:36:52

                            njn vidim to na vikend

                              Ntazik - Profil | St 16.7.2008 12:34:56

                              me by stacil sumik kolem 1,5 metra

                                NŽralok 007 - Profil | St 16.7.2008 12:33:26

                                jo

                                  Ntazik - Profil | St 16.7.2008 12:33:04

                                  minuly rok?

                                    NŽralok 007 - Profil | St 16.7.2008 12:32:58

                                    Takže vřele doporučuji si tam na sumce zajet.

                                      NŽralok 007 - Profil | St 16.7.2008 12:31:57

                                      candos - Toš to te da nevim,ale možná dat do krmítka málo šrotu a hodně partiklu.
                                      A ještě jsem si vzpoměl že na Okluce sa min. rok vytáhl sumec 220cm.

                                        Ncandos - Profil | St 16.7.2008 12:31:40

                                        tak toho ja mam tolik ze newm co pouzit