Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

tazik - Profil | St 16.7.2008 12:28:49

jeste ze takove skusenosti nemam:)......moje nejlepsi nestraha je uplne obycejny rohlik nebo kuku.

    candos - Profil | St 16.7.2008 12:27:57

    no rohlikove boilies ide vsechno hlavne cejny a nevis jak se jich zbavit :o(

      tazik - Profil | St 16.7.2008 12:25:23

      ja na rohlikove boilies nemam vubec zadne uspechy...ale na obycejny cerstvy rohlik mi to jde pekne..nevim proc

        Žralok 007 - Profil | St 16.7.2008 12:23:58

        Vím že min. rok to tam šlapalo na rohl. boilies a to uplně na předu v květnu.

          tazik - Profil | St 16.7.2008 12:19:40

          muj znamy tam jezdi a na boilies ma uspechy

            candos - Profil | St 16.7.2008 12:19:36

            Zralok2007: Na okluce tech kapru je fakt hodne ae musis se do nich tefit

              candos - Profil | St 16.7.2008 12:18:31

              Luhacovice ?? O nicem za moc penez a rybareni nic moc

                Žralok 007 - Profil | St 16.7.2008 12:17:45

                Na okluce jsem už nechytal rok.Kam jste šli feederovat že jste chytli tolik kaprů ?

                  tazik - Profil | St 16.7.2008 12:17:35

                  ty tam mas krasne luhacovice,akorat skoda ze to tam stoji tolik penez:(

                    candos - Profil | St 16.7.2008 12:13:45

                    nj hlavne kdyz nemas kolem zadnou peknou prehradu

                      tazik - Profil | St 16.7.2008 12:12:11

                      pravda...a zrovna treba rybareni stoji opravdu moc

                        candos - Profil | St 16.7.2008 12:10:44

                        Bohuzel kazda zabava neco stoji

                          tazik - Profil | St 16.7.2008 12:04:39

                          nj ze slavicina je to uz docela kus,ale da se to.....ja z brodu to mam kousek..

                            candos - Profil | St 16.7.2008 12:03:32

                            nj je to tam pekne ale ja to mam celkem daleko

                              tazik - Profil | St 16.7.2008 12:02:12

                              jn...ja ted budu akorat chodit na ty smejdy karasy a pak skusim jeste nekdy snad tu okluku..mozna vyskousim i ty cejny...ale urcite bych se za prazdniny chtel jeste na okluku podivat

                                candos - Profil | St 16.7.2008 11:59:10

                                no my jsme tam byli jenom na sumce bezvysledne ale od nas tam jezdi casteji a ryby chytaji pravidelne chceto jen trefit kdy zerou

                                  tazik - Profil | St 16.7.2008 11:57:43

                                  a jak to tam vypada s rybama?

                                    candos - Profil | St 16.7.2008 11:57:05

                                    my jezdime k Hradisti pod silnicni most

                                      tazik - Profil | St 16.7.2008 11:55:36

                                      u nas akorat ja:)

                                        tazik - Profil | St 16.7.2008 11:55:20

                                        nee na Moravu vubec...minuly rok jsem byl dvakrat pod jezem za kunovicama ale nic nezabralo ani me ani memu znamemu..