Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NObiš - Profil | St 10.12.2014 6:44:16

antony >> Toníku děkuju za podporu. :)

    Nsmidy - Profil | Út 9.12.2014 22:50:07

    knik-licht >> nevím co za firmu to koupila(pronajala) ale vím že to má Pavlica. Jinak MO Brod s tím nic moc neudělá když má rybníky jen pronajaté. nevím jak teda ordějov ale pionýrák i strání má jen v pronájmu. A nevím proč reaguješ na mě když si mi na moji otázku ani zdaleka neodpověděl !!!

      Nknik-licht - Profil | Út 9.12.2014 22:21:44

      smidy >> Lubnou koupila firma: Bílé Karpaty s.r.o. kdo za tím stojí nevím. Jen se to nějak rozkrádá. Rybníky v Šumicích taky v MO Brod schválili prodej. Teď Lubná. No možná Ordějov bude taky majetkem Itala co okolo pěstuje ty jablka.

        Nsmidy - Profil | Út 9.12.2014 20:23:55

        Tak ono se to vědělo už na začátku roku, že pionýrák bere Pavlica. Má to hned za barákem,jen by mě zajímalo co s tím hodlá dělat? Neví někdo?

          NErva - Profil | Út 9.12.2014 19:33:17

          antony - Na Ordějov to bude chtět apoň varhany :-))

            Nantony - Profil | Út 9.12.2014 19:24:35

            Erva >> tak to je škoda, už jsem si po té první informaci objednal z Číny husle, abych si také něco přivydělal a koupil nějakou vodu. A větší husle, než má Jura, aby to vyneslo nejmíň na Ordějov...:-))

              NErva - Profil | Út 9.12.2014 19:20:30

              antony - Néééé :-))))

                Nantony - Profil | Út 9.12.2014 19:18:05

                Erva >> jsem myslel, že je řeč o primášovi kapely Hradišťan...

                  NErva - Profil | Út 9.12.2014 18:56:17

                  antony - :-))) Pavlica , rodák z DN a tuším že bývalí majitel ZAPA Betonu .

                    Nantony - Profil | Út 9.12.2014 18:52:21

                    Erva >> to budem chodit na koncerty Hradišťanu na pionýrák?

                      NErva - Profil | Út 9.12.2014 18:38:33

                      antony - Lubnou koupil Jura Pavlica .

                        Nantony - Profil | Út 9.12.2014 18:09:22

                        knik-licht >> Ty toho Obiša moc nemosíš, nebo je to jinak? Se mrkni na stránky MO MRS Uh.Brod, co uvidíš ve fotogalerii. Obišovu fotku jsem ve vitríně neviděl, páč kolem nechodím, ale jistě by nenechal rybu strádat.
                        A kde jsi vlastně přišel na to, že Lubná už nebude patřit pod svaz? Komu teď bude patřit?

                          Nknik-licht - Profil | Út 9.12.2014 17:53:20

                          Obiš >> Viděl jsem fotku albína ve skřince ve městě. No, na rovinu myslíš, že je vhodné uvazovat rybu lanem přes tlamu za skřele?

                            NErva - Profil | Út 9.12.2014 17:16:23

                            Obiš - Aha , tož to je jedno jestli Ty nebo Laďa , byly jste tam spolu :-))

                              NObiš - Profil | Út 9.12.2014 17:12:05

                              Erva >> Já albína nechytil. To Laďa. Jen sem vypomáhal. :) Na druhé sem chytil tu 120cku.. Pak už sem tam byl jen jednou na vláčce a to sem jen vymrzl. :)

                                NErva - Profil | Út 9.12.2014 17:06:47

                                Obiš - No to vidím ,albína jsi lapnul tuším na první přesnočce a na druhé jsi byl taky , pokud si dobře vzpomínám ,to jste nalaply nic?? Jsem lapěl na pláži , kousek od betonu .

                                  NObiš - Profil | Út 9.12.2014 6:41:36

                                  knik-licht >> Ty wole! :D Ty si paranoidníííí. :D Chytit 120cm sumečka,bych přirovnal k 60cm kapříkovi. Taková ryba se dá chytit všude a to docela ve slušném množství. Přesně sem vědel,která trubka bude reagovat útočně. :D Nezklamals. :D Aspoň je sranda. :D

                                    NObiš - Profil | Út 9.12.2014 6:22:51

                                    Erva >> Počkaj... to néni ten albííín. :D

                                      NDev - Profil | Po 8.12.2014 18:24:26

                                      knik-licht >> :D :D

                                        Nknik-licht - Profil | Po 8.12.2014 18:22:40

                                        Obiš >> Dobréééééééé, hergooott!! Když nic nechytám já, tak aspoň jiní, a dají vědět co tam plave za potfory :))))))))))))) Berte si z Obiša příklad chlapy !!!! Ten sa s tím nesere a dá to sem na plno :)