Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Erva - Profil | Po 8.12.2014 17:43:38

Obiš - To je ten z přesnočky ?? :-))

    Obiš - Profil | Po 8.12.2014 13:58:46

    Kuwa,takového candáta sem dám a nikdo nic. Tak co kluci,pochlubte se letošníma úlovkama z Bánova. Já tam byl jen třikrát... Nebylo času. Ale jeden jedlý sumeček se povedl. No,ale jak sem slyšééél od zasvědcených, tak se to vlastně ani nepočítáááá. Bo prej nechodím ani do práce,enom su na rybách a dycky si jich najdu tů televizůůůů a o ni pak lezů sami na břeh... Kuwa,co já se v té hospodě všechno nedozvím. :D

      Dev - Profil | Čt 4.12.2014 15:16:03

      Obiš >> Može byt !!! :D

        Obiš - Profil | Čt 4.12.2014 15:15:06

        Ještě tam někde jsou!!!! Nebo možná spíš byli.

          kanic - Profil | Po 24.11.2014 21:54:38

          knik-licht >> zejed si tam uděkat objektini obrázek

            knik-licht - Profil | Čt 20.11.2014 16:15:48

            antony >> No, a co ty ryby tam. Ty v Lubné. To jako se nasadily úplně zbytečně. Jistě tam zůstaly. Je to smutné. Už tak Ordějov je nacpaný k prasknutí. Kolik lovců chodilo na Lubnou a teď co? Budou muset na Ordějov. Byl jsem na Ordějově v pondělí 17.11. a bylo tam cca 32 lovců.

              antony - Profil | Čt 20.11.2014 9:28:28

              knik-licht >> Ordějov měl taky namále. Ale to je stejné veřejné tajemství, jak Lubná. Brzo se bude chodit jenom na Olšavu. V zimě kormoráni, v létě rybáři. Těžko odhadnout, po kom zbude větší spoušť.

                Erva - Profil | St 19.11.2014 19:32:23

                knik-licht - Jasan , tohle je veřejné tajemství přinejmenším od léta :-))

                  knik-licht - Profil | St 19.11.2014 19:09:59

                  Olšava 2A ...Lubná je vyjmuta z lovného revíru !!!!

                    MarcAndres - Profil | Po 27.10.2014 17:32:07

                    Bobin83 >> Gazza - 7.10.2014 20:20:18 >> Lidí jak sraček...to je jasné, i když to nechápu, když je všude kolem více pěkných vod. Bánov je na chytačku ale super! já tam velice rád jezdím, když můžu. Taťka teď jezdí hlavně tedy o víkendech a kdy má čas, ale jezdí na dravce...No nestěžuje si ;-) :)

                      Gazza - Profil | Út 7.10.2014 20:20:18

                      Sobota dva kaprici- jinak lidi jak srač-k!!!

                        davpo5 - Profil | Pá 15.8.2014 23:53:47

                        kapr97 >> OK díky: )

                          kapr97 - Profil | Pá 15.8.2014 10:22:11

                          davpo5 >> tuším že o víkendu.. jestli ne tak mě opravte

                            davpo5 - Profil | Čt 14.8.2014 17:19:43

                            Nevíte někdo náhodů kdy bude noční chytání na ordějově?

                              Šéf =D - Profil | St 13.8.2014 11:46:49

                              no ale pokud nedostanou tzv. " po tlamách" tak tam budou jezdit znova, a my se jen budeme tupě dívat a stěžovat na MRKu !

                                Šéf =D - Profil | St 13.8.2014 1:35:54

                                tohle vidět tak hned volám 158 snad ne? ...

                                  Viktorin - Profil | Út 12.8.2014 15:21:11

                                  Tak tu červenou dodávku s Vietnamci jsem už vloni viděl narychlo bez měření ulovené ryby ujíždět. To se již těžko něco dalo stihnout. Ale pokud se to děje takto pravidelně, tak snad není problém si je pohlídat a ukončit to. Věřme, že i tohle zveřejnění informace, může vést k tomu, že si to RS ohlídá. Anebo až si to tady dotyčné osoby přečtou dají si alespoň částečně pokoj.

                                    snipe - Profil | Út 12.8.2014 14:56:07

                                    nicminebere >> Jsi stejným viníkem jako oni, jelikož jsi je po celou dobu kryl. Nechápu, když se to dělo pravidelně každý den, proč jsi nekontaktoval příslušné orgány?! Za klávesnicí je každý "geroj" ;-)

                                      kapr200 - Profil | Út 12.8.2014 14:41:37

                                      Samá droboť? Tak to asi ne noo..

                                        nicminebere - Profil | Út 12.8.2014 14:00:23

                                        Minulý týden jsem strávil celý na chatě u nádrže Ordějov. Můžu vám říct pánové, že to, co se tam děje je opravdu k pláči. Celkem jsem tam proseděl 8 dní (samozřejmě kde jinde než s prutama u vody) a každý den k večeru naproti mě vedle těch maringotek přistavila červená dodávka a ještě asi další dva osobáky, vyskákali žluťáci a začlo divadlo: první ryba vytažená na břeh byla okamžitě odnesena do útrob velkého kufru dodávky, s nějakým měřením se pánové ani neobtěžovali (šlo o kapra), za další chvíli byl v podběráku opět kapřík, ovšem vzápětí zbaven života a ponechám v podběráku. Ještě jsem se ani nerozkoukal a už další dvě ryby byly odnášeny do kufru aut.A takto to pokračovalo až do setmění,prakticky den co den. nevím jak ta voda je hlídaná, ale z mého pohledu moc teda ne.A asi s takovou tam ani těch ryb brzo moc nebude, i když je to tam stejně samá droboť.