- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Olšava 2A - Ordějov
Předem díky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
55x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
NKozič origin - Profil | Pá 12.12.2014 15:45:13
Víš, já ti chci pomoct, protože mám rád výzvy. Chci, aby ses tu normálně bavil a byl s námi šťastný, ale nic není platné, když to sám odmítáš.
Pak mě tedy napadá, co tedy chceš a proč jsi byl lítostivý a nebylo ti z toho (z čeho!?) dobře.
Víš, já mám taky své názory a představy a kolikrát si neberu servítky a nezřídka jdu naschvál cestou vola. Já to ale vždy unesu.
Může se ti to nelíbit, můžeš být naštvaný. Nemusíš mě, ani nikoho jiného mít v oblibě, ale pak bys asi neměl chodit mezi normální lidi, natož se družit v internetových debatách.
Tvůj postoj k věci totiž vylučuje, že bys mohl být spokojený.
Mimochodem. Sumec 147cm, Kapr 80 cm, úhoř 91cm, Štika 74cm, Bolen 63cm, Jelec 55cm, Ostroretka 48 cm, Cejn 55cm, Lín 48cm, Candát 68cm. Zabil jsi je všechny, nebo jsi je zbytečně přeměřoval, než jsi je pustil? Proč?
NObiš - Profil | Pá 12.12.2014 7:00:35
Sumce sem nefotil já,ale kamarád,co sem mu dal za úkol,aby držel albínka ve vodě,než donesu plachtu,na kterou ho dáme. Takže nejlepší možné zacházení. Žádný trojobal...písek,listí,kamení... Prostě,jen odháčkování na podložce,pár fotek a alou zpátky. :) Ale co tobě budu vysvětlovat. Ty si zase najdeš nějakou doměnku,co ti ten tvůj malinký mozeček vyblije.
Tak příteli... co říci závěrem. :) Je zbytečné znovu říkat,že jsi mentálně zaostalý de.bil... všichni,kdo to tady četli si na tebe názor udělali. :)
Zakončím to takovým příslovím.... ,, Ani pes nevezne dvakrát po sobě horký brambor do huby."
Jsem fakt zvědavý,jestli si chytřejší,než ten pes. :D
NObiš - Profil | Pá 12.12.2014 6:15:31
Nknik-licht - Profil | Čt 11.12.2014 22:53:31
NKozič origin - Profil | Čt 11.12.2014 20:20:50
NObiš - Profil | Čt 11.12.2014 20:10:04
NKozič origin - Profil | Čt 11.12.2014 11:15:37
Necítím vůči tobě nic, snad jen povinnost ti napsat, abych ti pomohl.
Víš, totiž pokaždé, když se člověk odhodlá k nějakému takovému projevu, tak by si měl uvědomit, co tím chce dokázat a zdali to stojí za to. Můžeš jít jakoukoli cestou, ale musíš to ustát.
Nyní působíš zmateně a nepřesvědčivě.
knik-licht - Pá 21.11.2014 17:49:50
Diskuse: Monitoring na Mrku?
Hodně krát se mi stalo, že jsem se v diskusi dostal nechtě do hádek. Nebo ze mne dělaly blbce. Od té doby píšu komentáře velmi opatrně. Každý je jiný a někdo nesouhlasí zrovna s mím názorem...
NDev - Profil | Čt 11.12.2014 8:45:27
NObiš - Profil | Čt 11.12.2014 7:20:34
NObiš - Profil | Čt 11.12.2014 7:17:56
Hele,každá akce vyvolává reakci. Dokud si to neuvědomíš,Budeš dostávat po prstech. Za tento rok máš u mě napůjčované víc než dost. Sám dobře víš,jak si na pana Rachůnka i mou osobu útočil. Prostě sis naběhl a všechno se ti to vrátilo. Mluvíš o věcech o kterých nemáš ani páru. Pak to takhle dopadá. Užij si svou slávu a doufám,že se z tohoto poučíš.
Jo,když píšeš o těch profilových fotkách.. vidím,že si ji taky změnil... Hezké.. :) Mnohem lepší,než ta uřezaná hlava sumce,co si tam měl předtím. :)
NFeederRelax - Profil | Čt 11.12.2014 6:31:12
Nknik-licht - Profil | St 10.12.2014 23:02:04
NKozič origin - Profil | St 10.12.2014 21:49:40
NErva - Profil | St 10.12.2014 21:11:23
NObiš - Profil | St 10.12.2014 19:00:34
Ano, tato fotka to nebyla. Dal sem ti tam tuto fotku,aby tam bylo vidět to olovo. Jinak pro příště... píšeš,že něco nemůžeš dokázat.... Tak buď radši ticho a nevyjadřuj se k tomu. Můžeš křivě obvinit lidi,co nic neudělali. Ikdyž bych nemusel,zítra ráno sem dám tu fotku,co byla na nástěnce... Pak můžeš mekotat něco o konopném lanu... :D
Hele,mně už fakt nebaví pořád číst to tvoje hledání mých chyb a to tvoje ospravedlňování, proč já chytám a ty ne..'Že to mám v něčem lehčí.( viz,tvé SZ co si mi posílal) Hleď si prostě svého a najdi si tu svou cestu co ti vyhovuje. Rybaření není o obrovských rybách. Každý má tu svou hranici spokojenosti uplně jinde. Prostě se mrkni na hezké fotky a chytej to,co ti vyhovuje.
NDev - Profil | St 10.12.2014 18:58:35
Nknik-licht - Profil | St 10.12.2014 16:09:58
NObiš - Profil | St 10.12.2014 7:13:50
NObiš - Profil | St 10.12.2014 7:08:38
Vašku,nevím,jestli si už o tom slyšel,ale ryby se chytají tak, že dáš návnadu a háček a ryba háček sežere. A odkud pak vede vlasec,,šňůra"...???? To je otázka jen a jen pro tebe. :)
Už si mi zkoušel vyčítat věci,že mi fakt šla hlava kolem. Jestli chceš, ty tvé soukromé zprávy,co si mi psal,mám ještě uložené. Můžu je hodit do placu ať se pobaví i ostatní. :D Jinak sem rád,že mám takového obdivovatele. :) Vašku,víš jak pozná člověk, že je slavnýýý? Že má svého vlastního magora v patááách. :D
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













