Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NŠéf =D - Profil | Ne 10.8.2014 13:59:26

Jak na tam na tom jsou dravci ted? daří se někomu něco chytit při takovém stavu vody?

    Nkapr200 - Profil | So 2.8.2014 2:07:55

    Nemyslim si ze by to byl ten stejny , ale tezko posoudit :/

      Npípec - Profil | Pá 1.8.2014 21:27:04

      Podiv se pod hřbetní ploutev cca uprostřed tak tak mu chybý šupiny, ale tak není to stoprocentní. Byl bych radši kdyby to byl jiný ;-)

        NMartimo - Profil | Čt 31.7.2014 18:32:24

        Obiš >> co ti labute zerou nastrazky z bojek?:-D

          Nnicminebere - Profil | Čt 31.7.2014 13:25:27

          A je to určitě jeden a ten samý kapr? Nemůže jich tam pár takových být třeba víc? Jinak je krásné vidět, že jsou tam i trošku lepší ryby ...

            NObiš - Profil | Čt 31.7.2014 10:59:57

            antony >> čeče,toš nevím... Je to zajímavé. Ale rozhodně si nemyslím,že by to tam drancovali mraky monster sumců....

            Ztrácejí se tam cejni 25cm+.. Hm dobréé... Dajte mě vědět,až zmizí poslední labuť. Pak si tam zajdu. :D

              Npípec - Profil | St 30.7.2014 14:00:12

              A tady je jeden z 6.4.2014 asi šmrnclý koi kaprem...70 cm 5kg

                Npípec - Profil | St 30.7.2014 13:51:31

                Já ho chytil 20.7.2014 o půl dvanácté v noci....

                  Nantony - Profil | Pá 25.7.2014 14:31:06

                  Obiš >> Juro, úbytek cejnů tam je, ale spíš ve velikostech 25cm a větších. Stejně tak perlína je tam teď docela problém chytit. Dřív jsem tam jezdil na nástražky, prostě úplně najisto, teď občas ploťka, nebo cejnek malý (malý). Cejn velký je tam sice ve velkém počtu, ale nějak se mě nedaří se přes ty mikro pidi cejny prochytat na ty větší. Nebo tam už tak rozšíření nejsou...

                    NObiš - Profil | Pá 25.7.2014 6:30:40

                    knik-licht >> Vašku,můžeš mi ,prosím,vysvětlit co si tím zápisem v ML myslel? Trochu se v tom ztrácím. Nějak mi to nedává smysl. Dost sem nad tím přemýšlel a pořád nechci uvěřit.... Jestli je to tak jak si myslím,tak sem z tebe fakt smutný.

                      Nkapr200 - Profil | Pá 25.7.2014 0:06:52

                      Jojo :)

                        Nsnipe - Profil | Čt 24.7.2014 22:50:08

                        kapr200 >> Ver nebo never! ;-) Tvoje vec.

                          Nkapr200 - Profil | Čt 24.7.2014 18:44:46

                          Je to mozne , ale nechce se mi verit. Musim videt fotky co ho taky chytli a pak uverim :)

                            Nsnipe - Profil | Čt 24.7.2014 16:13:54

                            kapr200 >> Byl chyceny uz 2x a ty jsi treti. Nebudu psat presne na kterem miste, ale lovce znam osobne a fotky jsem videl.

                              Nknik-licht - Profil | Čt 24.7.2014 15:44:34

                              Obiš >> Nevím co se ti nelíbí. V Ordějově může bít více než jeden bílí sumec. Vůbec se tady tato diskuse nehodí. Proč by měl někdo číst a vědět co v této vodě je ??? To je tajemství každé vody a jen někteří zasvěcení ji znají. Vytrubovat úlovky je jen cesta k tomu aby ty ryby dříve nebo později někdo vytahal ven.

                                Nkapr200 - Profil | Čt 24.7.2014 15:31:19

                                Nemyslim si ze by byl uz tento rok 3chycen.A nejake fotky kdo jeste tohoto kapra chytl jsou ?

                                  Nsnipe - Profil | Čt 24.7.2014 13:43:15

                                  kapr200 >> Pekne... Tento kapr byl uz tento rok chycen 3x. (jen co ja vim) Zajimave, ze pokazde nekde jinde. ;-)

                                    Nkapr200 - Profil | Čt 24.7.2014 12:04:12

                                    Včera kamarád vytáhl na Ordějově 83cm kapra..

                                      NObiš - Profil | Čt 24.7.2014 11:37:43

                                      knik-licht >> Hodně sem přemýšlel,jestli na tohle mám reagovat.... Ani se mi do toho nechtělo. Tohle co si napsal,je změť povídaček,žvástů a polopravd. Nechci se tě nijak dotknout ani tě urážet. O to mi fakt nejde. Jen prostě vidím,jak málo toho o sumcích a věcech, co se točí kolem víš. Nechce se mi to nijak vysvětlovat,to by bylo psaní na X stránek a nejsem si jistý,jestli by to k něčemu vedlo.

                                        NMartimo - Profil | Čt 24.7.2014 8:40:56

                                        Obiš >> ja sumce nechytam.ale trosku premyslim nad pristi sezonou... Jen sem si vsiml toho ubytku bile ryby..a nevim o nejakem vetsim uhynu..mozna na tom neco bude ale to je tezko... Tam muze byt i vic sumcu kolem 70cm... Ja kdysi na 30cm plotici na bojku v napajedluch takoveho chytil.. Tak si myslim ze ti cejni jsou pro ne to same.. A kamarad mel v banove na candata hozenou rybku a chytl dva sumiky kolem 50cm behem rana..ale rak jak pises chce to zkouset:-)