Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NObiš - Profil | Čt 24.7.2014 8:33:13

Martimo >> Jako úbytek cejnů tam možná je, ale že by to bylo sumcama,tomu nevěřím. Takové množství sumců co by dokázalo nějak zredukovat bílou rybu na Bánově by se už dávno projevilo. Ale je to jen můj názor. Nikomu ho nutit nebudu....šak o co jde... místo toho,aby sme tady mleli kraviny,tak to radši jděme zkusit... U PC to nikdy nezjistíme.

    NDev - Profil | Čt 24.7.2014 8:14:36

    knik-licht >> jedeš bomby zase ,a zkus zapracovat na s/z ... :D

      NMartimo - Profil | St 23.7.2014 21:54:10

      Obiš >> 50cm za 6 let no nevim ale je to dost mozne.. Si vem kolik tam bylo bileryby pred trema rokama a ted.. Z meho pocitu hodne ubylo ikdyz vim ze delka nebi zavysla na postu sezraneho jidla.. Pred trema rokama s plechovkou kuku za 4hodiny kamion cejnu bo coto bylo za krizence. Ted si pickas o par vterin dyl na zaber na tu samou nastrahu...

        Nknik-licht - Profil | St 23.7.2014 21:01:46

        Obiš >> Za několik let se navozilo sumců do řeky olšavy a chovných rybníků až ažž. Tak podle mne se taky něco dalo do Ordějova. Za poslední roky úlovkové listy nevykazovaly žádné veliké počty sumců na této vodě tak budou tam. Jinak co jsou noční závody tak tam v noci rybáři dělají bordel řvou a pak aby se nějaký chytil. Na moravu taky jezdím. A několik dnů nic nechytnu a jedu dom. S toho mi kámoš zavolá, že po mě ulovil sumce přes metr. Ono totiž když se sumec nabaští tak třeba týden nemusí žrát. Naštěstí hodně rybářů loví (na ordějově) na boilies kapry a sumci se háčkům vyhýbají. Přeji sumcům dlouhý pobyt v této vodě a masožravým rybářům ať se vyhnou jejich háčkům :). bohužel je to dělané aby se s této vody vytahaly, proto noční lovy. Nebo atrakce ??? Nikde jinde nonstop lovit nemůžete ??? Což o moravě se říct nedá. Už hodně rybářů lovilo celou noc.. ....Viděly to i přátelé rybáři.

          NObiš - Profil | St 23.7.2014 8:29:28

          antony >> Každý to má nastavené jinak... na tom nic není. Neříkám,že by se mi taková ryba nelíbila,ale toho času,co by tam člověk musel prosedět,než by došla... Ufff...

            Nantony - Profil | St 23.7.2014 8:10:45

            Obiš >> tos napsal trefně. Je poznat, že jsi jiný level :-¨) tím nemyslím to objímání, aby si to někdo nevyložil po svém. Já jenom, že 90% rybářů 180 u nás nikdy nechytilo

              NObiš - Profil | St 23.7.2014 7:59:59

              antony >> mám nějaké špatné období... nikdo mě nechce obejmout... tak píííšu. :D
              Neco tam ještě bude,ale nezatluču si celou sezonu kvůli jedné stoosumdesátce. Nevyplatí se tam chodit...

                Nantony - Profil | St 23.7.2014 7:36:49

                Obiš >> ses nám nějak rozjel... :-) s tím psaním
                Doba, kdy se dal ulovit nějaký ten sumec skoro každou noc, nebo aspoň mít záběr už je dávno pryč. Ale pořád tam asi pár jedinců bude, protože běle o velikosti nástražky na sumce je tam o dost míň. Zato velikost rapidně poklesla.
                K té barvě - v udírně je to jedno...

                  NObiš - Profil | St 23.7.2014 6:44:37

                  To by měl být on. Před 6 lety sem nad ním slintal do kádě. (mazanima z mobilu)

                    NObiš - Profil | St 23.7.2014 6:37:11

                    antony >> Kdyby tam nebylo kotel lidí,tak nepřiznám ani zemi původu. :D

                      NObiš - Profil | St 23.7.2014 6:34:50

                      antony >> jj, jde to i bez stromů.. :D ale tohoto sumca už jednou zachránilo zbarvení. ( A v našem případě horní míra) Jednou se stane to,že ho chytne ,,barvoslepý rybář" a dostane palicí po hlavě.

                      knik-licht kde si přišel na to že je tam sumců,,víc než dost" ??? Věř mi,že kdyby tomu tak bylo, tak nejezdím stovky km po celé Moravě...

                        NObiš - Profil | St 23.7.2014 6:23:18

                        antony >> Ale aby nedošlo k omylu! Lapl ho Laďa! já sem jen lehký pomocník.

                          NObiš - Profil | St 23.7.2014 6:21:51

                          antony >> Pár lidí nás vidělo... takže není důvod to nějak tutlat. O téhle rybě se ví... tak co.. Asi to je ten sazený,ale mám fotku kdy ho před 6 lety pouštěli. A přiznávám,že mám lehké pochybnosti. V té době měl tak 90 a byl nádherně zlatý. Teď hodně zesvětlal (což se může stát) ale hlavně... za 6 let se dostat u sumca o 50cm a navíc ještě u albína.... To je dost husarský kousek...

                            Nantony - Profil | Út 22.7.2014 22:15:26

                            kapr97 >> Jj. Obiš sa sám přiznal. Doteď to trávím... :-)
                            Asi vás tam Juro zahlédlo hafo lidí, když už je to tady.

                              NMartimo - Profil | Út 22.7.2014 21:17:26

                              kapr97 >> jj jak rikas.. v loni nebo predloni byl chyceny jeden albin..

                                Nkapr97 - Profil | Út 22.7.2014 17:25:29

                                antony >> Co vím tak byl prej chycen loni při nočním lovu... To jsem aspon slyšel

                                  Nknik-licht - Profil | Út 22.7.2014 17:00:36

                                  Sumců bude v Ordějově víc než dost, jen nevím proč tolik nejdou na prut. Tento albín bude možná vysazen z rybníku kačák ve kterém před několika lety několik kusů bylo. Smekám před tak krásnou rybou. Albína bych nikdy nesežral. To udělá jen barbar. Moc bych to neroztruboval, hodně lidí je nenažraných.... :(((((((((((

                                    Nantony - Profil | Út 22.7.2014 16:32:37

                                    Obiš >> zdar Juro, gratuluju k albínovi, tak to mě ani čéče nedošlo, že je to úlovek z Ordějova. Podle mě poprvé na břehu, protože buď si nevzpomínám, že bych se nějak doslechl. Nebo to bylo tajné. Nebo mě to nedošlo, stejně jak tedˇ. Ukrýval se docela poctivě i bez stromů :-)

                                      NObiš - Profil | Út 22.7.2014 12:03:42

                                      Dev >> Hergot,nečichál sem.. Příště ho zkusím i olííííznout. :D

                                        NDev - Profil | Út 22.7.2014 11:52:46

                                        Víííííš jak,takové ryby se tam chytají furt,nikoho to nevzrušuje :))))) ... Nevoněl ten sumec po vanilce ? Ze by aspon vyzral ty kopce krmení když je takový albííínek :o))))