Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NObiš - Profil | Út 22.7.2014 11:29:25

Kuwa, co jééé tady. Když se řeší chujoviny,tak je tady reakcí,že se tím člověk nemůže ani prokousat. Pak se tu objeví ordějovská ryba snů a už týden je tu ticho po pěšině. :D :D

    NObiš - Profil | Pá 18.7.2014 8:16:21

    .pointer. >> Když budeš šikovný,tak dá... jen aby ho nějaká mrcha nesežrala...

      NErva - Profil | Čt 17.7.2014 20:43:26

      .pointer. - Tuším že plave dál :-)

        N.pointer. - Profil | Čt 17.7.2014 20:32:01

        Obiš >> Hodně pěkný kousek, dá se tam s ním ještě "setkat" ? :))

          NObiš - Profil | Po 14.7.2014 14:47:39

          Tak co kluci.... Kdo byl na nočním lovu? My jo... .)

            Nknik-licht - Profil | Pá 4.7.2014 20:50:45

            smidy >> Proč jako ??? pokud se nechová s úctou k rybě a zákonům jako kluk bude na to prdět jako dospělý. Už jsem mluvil se spoustou starých rybářů na ordějově (možná ze skupiny co berou ryby podmíru a víc kaprů denně). Je jim jasné, jak ty ryby dopadnou, když je nevezme on, tak jiný. Je to tam jak na honu. To není rybolov, ale drancování vody. Někteří ani netuší, že je krásné rybu pustit...

              NViktorin - Profil | Pá 4.7.2014 20:02:17

              Anebo ten zbytečně obtěžovaný činovník.

                Nsmidy - Profil | Pá 4.7.2014 19:25:43

                knik-licht >> škoda že ti ty děcka nedaly pár facek.

                  NErva - Profil | Pá 4.7.2014 17:30:19

                  knik-licht - :-)) A myslíš že ty děti když čeřínkovali doslova vydrncují vodu , jak někteří postarší členové MO UB ?, děcka to dělají vesměs pro zábavu ,ale proč berou 2 a více kaprů denně ,nebo podmírové ryby někteří dospělí jedinci ? Jako kluk jsem taky pytlačil , bylo v tom takové kouzlo :-)) Co se týče Itala , tak pokud mám správné informace ,tak čerpadlo z vodoměrem měl na soukromém pozemku jiného majitele , který mu tam znemožnil přístup ,ale co je na tom pravdy netuším , ano je jasné že RS opravdu nemusí přijet okamžitě na zavolání ,ale vždy někdo někoho pozná a pak věř že je to otázka času kdy daný člen přijde o noty .

                    Nknik-licht - Profil | Pá 4.7.2014 16:20:19

                    Erva >> Cha, cha :) na řece Olšavě jsem před lety viděl 3 děcka jak loví do čeřínku. Neměly na 100% 15 let a nebylo to v době kdy to bylo povoleno. Zavolal jsem na čísla, které byly v Záznamu.. Dovolal jsem se jen na jedno. Chlapík řekl, že tam někoho pošle. 10 minut nic a když jsem mu volal znova tak řekl, že nemůže nikoho sehnat a on že je v práci. Tak to je dobré asi tak na 2 věci, že :). Ital má dané pravidla podle, kterých může odebírat vodu. Za rok má možnost odebrat určité množství. Na to má vodoměr aby mu to zapisovalo. Je prý přístupný při kontrole. On si s tím hlavu lámat nebude když dotoho vrazil několik milionů tak bude chtít aby se mu vrátily zpět. Ty stromy možná nebyl špatný nápad ale pár lidiček na Mrku nestačí. Musely by jít všichni členové na schůzi a tam hlasovat klidně lístkama do uren jestli jsou pro a nebo ne. Myslím, že by to nedopadlo dobře :( Co se týká Ordějovu tak je to jedna z největších vod MRS v blízkém (UB) okolí. Dál už je jen Morava, Ostrožská, Okluka,... Ale tam se nikomu nechce jezdit.

                      NErva - Profil | Pá 4.7.2014 14:58:09

                      SERPIK - Tady nic nevyřešíš , pokud jsi někoho viděl, tak máš mít v telefonu uložené číslo RS a hned volat , to je tak jediné co může každý udělat .

                        NErva - Profil | Pá 4.7.2014 14:56:05

                        Obiš - Scifi ,ale dobrý , klidně bych tohle udělal i na Okluce :-))

                          NErva - Profil | Pá 4.7.2014 14:55:28

                          knik-licht - Nevím co je na tom pravdy ,ale prej Ital už dostal zaracha odebírat vodu .

                            NSERPIK - Profil | Pá 4.7.2014 11:18:06

                            Obiš >> Asi máš pravdu, toto téma bych uzavřel a vymyslel nějaké nové. Třeba odnášení kaprů několik za den a někteří pod míru.

                              NObiš - Profil | Pá 4.7.2014 10:53:32

                              Erva >> Kluci tohle téma je mimo mísu. Byl to jen scifi nápad... :)Už to nechme spát.

                                Nknik-licht - Profil | Čt 3.7.2014 22:40:18

                                Erva >> Stromy budou koukat, jak Ital pustí čerpadla :)))

                                  NErva - Profil | Čt 3.7.2014 19:29:15

                                  Martimo - Ahoj ,nemyslím to ve zlém ,ale proč by jsi nemohl na vodu z člunem a echolotem např. jako nerybář ? A pokud se nepletu tak konkrétně na téhle vodě je povoleno vyvážení při lovu dravých ryb ,tak v tom problém nevidím , ale já třeba pochopil že ty stromy by měly z vody koukat .

                                    NMartimo - Profil | St 2.7.2014 21:25:48

                                    Obiš >> taky ze ted uvedlo :-D

                                      NObiš - Profil | St 2.7.2014 21:24:31

                                      Martimo >> Jo...potopené by byly na hovno... Nic se neděje. Mělo se to uvéct na pravou míru...

                                        NMartimo - Profil | St 2.7.2014 21:21:27

                                        Obiš >> tak to se omlouvam!!! v tom pripade by to bylo hezke zpestreni vody!!! ja to asi spatne pochopil.. pokud by se vedelo kde jsou tak by to byla parada.. ale jak sem psal ja ze by byli utopene a nevedelo se o nich byla by to prasarna.. :-)