Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NObiš - Profil | St 2.7.2014 21:19:14

Martimo >> Bylo to myšleno tak, že stromy by hezky trčely z vody. Rybáři by viděli kde jsou. Do tohoto dialogu se už nechci poštět. Byl to jen nápad,jak dát rybám šanci na to, aby jich aspoň pár dorůstlo do slušné velikosti. Ale to je fuk... Ordějov vždycky bude pro kapry jen přestupná stanice mezi chovným rybníkem a mrazákem.

    NMartimo - Profil | St 2.7.2014 21:00:41

    knik-licht >> uúplne k hovnu napad!!! k cemu? pokud nemuzes na vodu s echolotem a bojkou aby sis to oznacil a nevis kde ten strom je a kazdy tam bude rvat navazane pruty.. to jen blb mohl vymyslet...az by bylo mozne nejak ten strom dohledat tak potom sem pro.. jinak uplna pitchovina!!!!!nejezdim na ryby kvuli tzomu abych kvuli nejakemu schvalne potopenem stromu trhal navazce s olovem...

      NSERPIK - Profil | St 2.7.2014 19:52:13

      knik-licht >> cau, to opravdu nema s tim nis spolecneho, ale napad to byl dobry. Tezko se takova myslenka nekde prosazuje.

        NObiš - Profil | St 2.7.2014 17:54:02

        knik-licht >> Co to s tím má společného? Jak to tak vypadá,nemáš ani potuchy o co mi šlo. :D

          Nknik-licht - Profil | St 2.7.2014 17:33:29

          SERPIK >> Není tak dávno, chtěl tu kdosi do Ordějova potopit stromy jako úkryty pro ryby :)

            NSERPIK - Profil | Út 1.7.2014 22:22:19

            Obiš >> cus, vpoho ja jsem se nenasral neboj no bojovat budu to si pis, uz musim prolomit to prokleti a vytahnout poradneho vousace.V sobotu jsem prisel o dva kusance, ani se semou nerozlnucil a rovnou si to namiril do prekazky asi strom potopeny skoda no.A ten druhy jak by smet a fr rr za nim, uz tam nepachnu na ten flek.

              NObiš - Profil | Út 1.7.2014 18:59:16

              SERPIK >> Jasnééé..asi to blbě vyznělo... to neměl být žádný útok. :D Tak bojuj. :)

                NSERPIK - Profil | Út 1.7.2014 18:49:58

                Obiš >>čus, odzkoušeno mám hlavně na řece moravě, tak jsem se chtěl zeptat na tyto stojáky nic ve zlém. Chystám se testnout neboj, jen sem se chtěl zaptat jestli někdo o nějakém vousáči nazaslechnul nic víc, nic míň.

                  NObiš - Profil | Út 1.7.2014 18:49:43

                  Martimo >> Kámo,nevííím,no... Já myslím,že tomu kaprovi to bylo uplně jedno čím dostane. Kluci měli chuť na násaďáka.. chytili a ponechali si ho. Navíc ho netrápili...Měl to rychle za sebou... tak co...

                    Nkapr97 - Profil | Út 1.7.2014 18:49:37

                    Takových to přestupků jsem letos viděl už mnoho.. Jestli to byl jen jeden kapr (snad aspoň mírovej) tak to je ještě ok.. Horší je, když jich veme několik za den a za měsíc jen chodí kolem vody a říká každému koho potká že už týden nechytil ani kapra

                      NObiš - Profil | Út 1.7.2014 18:46:30

                      SERPIK >> Nevím,kde všude vyzvídáš kromě bánova a hluku,ale možná bude lepší jít a sám zkusit.. ryby jdou... jen namočit háčky. :)

                        NMartimo - Profil | Út 1.7.2014 18:45:55

                        Obiš >> ok ale jebnout ho na brehu klackem ktery nasel po ruce.. z meho pohledu to bylo nechutne.. ja bych to neudelal.. kdybych nemel vezirek tak ho necham v podberaku nebo pustim..

                          NObiš - Profil | Út 1.7.2014 18:42:36

                          Martimo >> Ahoj... na tom přece není nic špatného. Měl to rychle za sebou. Pořád lepší,než když někdo veze živého kapra x km jen ve vezírku a doma pak ani nenapustí vodu do vany a hned ho zabije... Zbytečné trápení. Radši jak to udělali ti ,,borci" ... nehádááám se. jen můj názor...

                            NMartimo - Profil | Út 1.7.2014 18:40:45

                            SERPIK >> Cau :-) tvl mel sem aj chut mu dat jeden za krk..tvl ale co se tam delo to byl masakr.. snad kazdy druhy rybar dva pruty ve vode a vlacak v ruce.. pekny bordel se tam deje po roce a pul co sem tam nebyl...

                              NSERPIK - Profil | Út 1.7.2014 18:36:06

                              Martimo >> Zdarec , měls vzít taky klacek a jebnůt ho taky za krkem:):)

                                NMartimo - Profil | Út 1.7.2014 18:33:07

                                tak v nedeli od 13:00 do toho deste a jeden maly cejnek :-) hlavne se vsude kolem nejakeho kaprika vytahly.. vedle sedeli dva "borci" s galankama a jeden lapl miroveho kaprika... zjistil ze nemaji ani jeden vezirek tak vzal klacek co lezel na polnacce a 3x ho jebl po palici.. opravdu nekdy se najdou mega vymastenci...

                                  NSERPIK - Profil | Út 1.7.2014 18:32:37

                                  kapr97 >> To jsem taky slyšel.

                                    Nkapr97 - Profil | Út 1.7.2014 18:31:54

                                    SERPIK >> Ahoj.. prej se jeden chyt na závodech jinak o ničem nevím

                                      NSERPIK - Profil | Út 1.7.2014 18:28:21

                                      Zdarec, chci se zeptat, jak to vypada se sumci na Ordejove? Jestli se najaky posledni dobou vytahnul, dik za info.

                                        Nknik-licht - Profil | St 7.5.2014 15:20:00

                                        snipe >> Tady si řeší, každý jen to, co ho štve. Kdo bere trofejní ryby, tak tomu nerozumím. Když mají ryby dobu hájení, lovnou míru tak myslím, že by se vešel taky nějaký odstaveček do Podmínek k lovu, který by se věnoval taky trofejním rybám. To je stejné jako s tím krmením.