Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

SERPIK - Profil | St 7.5.2014 10:08:03

snipe >> co bylo za hrůzu, poděl se o zážitek.

    snipe - Profil | St 7.5.2014 9:46:07

    knik-licht >> Radeji res, ze se na Ordejove berou trofejni ryby. Napr. vcera..., pry to byla pekna komedie.

      Viktorin - Profil | St 7.5.2014 8:29:01

      A já věřím, že se brzy zase zasměji.

        Dev - Profil | St 7.5.2014 7:54:37

        smidy >> :o)))))))

          smidy - Profil | Út 6.5.2014 21:47:08

          knik-licht >> Takže už můžem krmit?? :-D Ne, v pohodě to je jen sranda.

            knik-licht - Profil | Út 6.5.2014 21:16:38

            Dev >> Cirkus skončil :) Já šaška dělat nebudu :) Dělej si srandičky z někoho jiného, jo ???

              Dev - Profil | Út 6.5.2014 20:48:58

              knik-licht >> to je spíš demence co tady demonstrujes,Nechvátale :))) ..ale pokračuj .. aspoň je čím se bavit a zasmát ;) Tímto končím reakce na Tebe,je to boj s vetrnymy mlyny ......

                knik-licht - Profil | Út 6.5.2014 20:23:09

                Dev >> Buráňu.. to je jen na zamyšlení :)

                  Dev - Profil | Út 6.5.2014 18:42:43

                  knik-licht >> už toho prosímte nech, děláš ze sebe ...... :) Myslím to v dobrém,neurážím.

                    knik-licht - Profil | Út 6.5.2014 16:30:17

                    snipe >> Jasné. Když si vezmu to, že jedna kulička dost obarví 1 litr vody. Rybáři někdy opravdu toho tam nahází vagon. Rybářů je moc a taky moc krmiva. Moc chemie (konzervanty,barviva, apod.). Obrázek... žlutá kulička = žlutá voda.

                      snipe - Profil | Út 6.5.2014 0:07:42

                      knik-licht >> Tak toto je opravdu PECKA! ;-) Uvedom si, ze sklenice vody a skutecna nadrz, reka, apod. jsou zcela odlisne - jiny tlak, teplota, proudeni, atd. Jo a jeste neco. Dnes v Brode jedna pani povidala, ... Ale to az priste! :-)

                        knik-licht - Profil | Po 5.5.2014 21:08:43

                        Dev >> :)

                          Majo8888 - Profil | Po 5.5.2014 20:31:51

                          knik-licht >> jj min 25kg kukurice a repky nahazeno do vody, taky jsem hazel takze sme na to byli dva

                            Dev - Profil | Po 5.5.2014 19:46:16

                            knik-licht >> :-D ... Ty jedes dobré bomby .... Pokračuj

                              knik-licht - Profil | Po 5.5.2014 18:30:30

                              reseter >> To by chtělo se zeptat nějakého odborníka. Jinak kolik je takových co to tak intenzivně krmí? Byl jsem na řece Moravě a kdo dojel tak buď boilies nebo kýbl kukuřice. Ještě mám jednu věc na srdci. Přes zimu jsem zkoušel nástrahy ve sklenici vody - dobu rozpadu. Od puffi, lisovaný rohlík a boilies. To by jste nevěřily kolik těch nástrah dokáže tu vodu obarvit a provonět. Co chemie se dostává do našich vod. Ty ryby už toho musí mít pokrk. Jinak jeden říkal, že v létě plaval a tu vodu cítil jak voní místy vanilka a místy zas něco jiného. Tak to tak bude. Samé chemické látky a barviva dávají do nástrah a voda je toho plná, ryba pak je zmatená a neví na co zabrat. Zamyslete se nad tím než mi budete psát, že píšu blbosti. Jo?

                                snipe - Profil | Po 5.5.2014 14:45:40

                                knik-licht >> Ten tvuj kyblik kukurice, vyluxuje jeden amur a par drobote.

                                  snipe - Profil | Po 5.5.2014 14:44:17

                                  knik-licht >> Neznam nikoho (krom sebe ;-)) kdo by tam toho hazel kybl... Na Ordejove jsou vsichni opatrni a i 10 kulicek je pro ne moc!

                                    antony - Profil | Po 5.5.2014 11:31:35

                                    KRMÍŠ? - ZABÍJÍŠ!
                                    Tak jsem to aspoň někde četl...ale už nevím, co to bylo za revír.

                                      Dev - Profil | Po 5.5.2014 8:18:19

                                      knik-licht >> :)))))))

                                        reseter - Profil | Ne 4.5.2014 21:24:31

                                        knik-licht >> dobře..at nežeru 25kg....je to moc na 3 dny??na 16ha vodu??