Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nknik-licht - Profil | Ne 4.5.2014 21:22:11

reseter >> Nepřeháněj... 30 KG ???

    Nreseter - Profil | Ne 4.5.2014 21:20:21

    knik-licht >> mimo to potěšila i kontrola RS na 1. máje........

      Nreseter - Profil | Ne 4.5.2014 21:16:00

      knik-licht >> já a kolega od středy do soboty ordějov...cca 25 kaprů do 50 cm venku....hodně se jich vyplo....jako perla nakonec karp 69cm ..vše plave dál...vyházeno raketou cca 30 kg kukuřice + řepka....páč kdo krmí ten chytá......

        Nknik-licht - Profil | Ne 4.5.2014 21:09:19

        reseter >> Včera jsme seděly 15 hodin a dnes 9hodin. Jinak se povedl ulovit sumec,okoun, jelci,parma. Vše jsme pustily. Jistě by přišel i kapr... nebýt potravy ve vodě, že nebylo vydět na druhý břeh :)))))))))))))

          Nreseter - Profil | Ne 4.5.2014 21:04:27

          knik-licht >> nic ve zlém kolego...já chodím k vodě kvůli klidu a odpočinku a ne abych tahal co 20 minut kapra jak sele....od toho je soukromák....

            Nknik-licht - Profil | Ne 4.5.2014 21:01:01

            Dev >> Myslíš si, že když přijede někdo k vodě a vyhází tam lopatou na fleku kbelík kukuřice a v tej zimě jaká byla to za hodinu zabalí, do hodiny přijede další lovec na stejný flek a udělal to samé sedí 3 hodiny a nic mu nebere a tak to zabalí a jede do-pryč. Uplynou dvě hodiny a dojede další... Fakt se to tam točilo jako směny ve fabrice :) PS: nebylo to na Ordějově.

              Nknik-licht - Profil | Ne 4.5.2014 20:56:32

              reseter >> No dovol?

                Nknik-licht - Profil | Ne 4.5.2014 20:55:34

                snipe >> Mluvil jsem o boilies a kukuřici. Každý přiveze kýbl a háže to tam lopatou. Jak to má pak vypadat !!! šrot se nepočítá :)

                  Nreseter - Profil | Ne 4.5.2014 19:57:31

                  knik-licht >> no comment...snad jen že stěžovat si že to nebere može jen masař.......

                    NDev - Profil | Ne 4.5.2014 19:17:21

                    knik-licht >> ty když neco vypustis Václave,to je vazne perla ty voe ! :D :D .. sorry za offtopic ... ale uz jsem musel :D

                      NModrý šílenec - Profil | Ne 4.5.2014 18:54:34

                      knik-licht >> To tam musel každý naházet 1q a to si myslím že nehrozilo... ;o))))

                        Nsnipe - Profil | Ne 4.5.2014 18:13:39

                        knik-licht >> A já dnes myslel, že to z vody leze nějaký atol a ona to je hora krmení... To myslíš vážně? V Bánově je tolik bílé ryby, že ta trocha šrotu co tam dopadne je za pár minut vyluxovaná.

                          Nknik-licht - Profil | Ne 4.5.2014 16:52:07

                          reseter >> O čem je řeč? Jo jinak jsem chtěl nějak všem rybářům sdělit, že na revírech kde se opravdu často loví, (nejen na Ordějově) aby moc příliš nekrmili. Jde o to a to jsem teď na rybách zažil, že přijde rybář k vodě a zakrmí si flek. Zjistí, že nic nebere a jede pryč. Za hodinu dojede další na to samé místo a zase zakrmí sedí několik hodin - nic a jede pryč. Jak jsem byl 2 dny na rybách tak kousek od našeho lovného místa to dělaly rybáři stále dokola. Vystřídalo se jich tam asi 6. Nikdo z nich neví, že tam někdo před němi byl a krmil. Potom tam toho žrádla je vagon a rybáři se diví, že nic nebere když ty ryby jsou přežrané !!!

                            Nreseter - Profil | Ne 4.5.2014 14:23:13

                            už to zažíná....

                              Nknik-licht - Profil | Pá 4.4.2014 22:44:57

                              knik-licht >>Pokračování videa. Když už nemohl vyjet řidič na cestu. Místo někde za čerpačkou. https://www.youtube.com/watch?v=-gmhX2Uga_U

                                NMartimo - Profil | Čt 27.3.2014 7:20:58

                                knik-licht >> tvl tak to uz je asi moc veliky magor:-)

                                  Nknik-licht - Profil | Út 25.3.2014 18:20:30

                                  Před dvěma lety byl na zamrzlém Ordějovu červený passat. http://www.youtube.com/watch?v=wWYunhBUIX4

                                    Nsnipe - Profil | Po 24.3.2014 11:50:11

                                    Martimo >> Ty jo..., napadnes me, ze placam a pritom pises pekne nesmysly. Priste si prosim precti, co vlastne chces "narodu" sdelit. Jen tak na okraj - v zivote jsem na Pionyraku nevidel pole lekninu a to bydlim primo v Suche Lozi a jako dite jsem tam byl nekolikrat na tabore. ;-)

                                      Nknik-licht - Profil | Ne 23.3.2014 20:19:33

                                      Dnes na ordějově od rána foukalo a mrholilo. Pěkná zima. Okolo 2 hodiny to většina zabalila. Jen jeden kapřík uloven a puštěn okolo 40cm.

                                        NMartimo - Profil | Ne 23.3.2014 18:58:32

                                        smidy >> já tam byl jen jednou.takový kulatý rybníček s lekninama .jelo se tam po louce prudce dolu...plavali tam amuri pres poledne po hladiněhladině mezi který má byli určité min. I 80cm kusy.a mezi drobný má kaprama se taky našli soudní jedinci...