Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nsmidy - Profil | Ne 23.3.2014 16:09:14

Martimo >> myslíš Lubná(pionýrák? za ty 2 roky se zní stala velice podprůměrná voda,no ono už před 2 lety tam těch velkých amurů moc nebylo.

    NMartimo - Profil | Ne 23.3.2014 10:31:51

    Jezdite někdo do Suché Lozy?když sem tam byl před dvěma roky tak tak po poledni jezdili nad herní Amuru a slusni kapři.. ale bez slusnejsiho záběru..

      Nknik-licht - Profil | So 22.3.2014 19:05:45

      Komňa, bystřice... Dovolil jsem si zveřejnit cizí foto. Sorry.

        Nflekos - Profil | So 22.3.2014 18:21:25

        knik-licht >> kolik vesnic ??

          Nknik-licht - Profil | So 22.3.2014 17:07:15

          Ta lonská povodeň připlavila do odkalovačky několik popelnic, které tam zůstaly v bahně. Ty ryby nebudou k jídlu. Vypláchlo to vesnice i se septiky.

            NMartimo - Profil | So 22.3.2014 13:42:34

            snipe >> já mel toho kopie na prutu.oranžového na plazi.par dnu před tím sem ho viděl plavat společně se stejně velkým červeným koiem primo pod nohama... doufám ze tam ještě jsou.dokonce myslím ze se i vystřelí jelikož sem tam viděl i dva kopie cca 20cm(jestli to nebyli karásy) byli malo vidět ...

              Nsnipe - Profil | So 22.3.2014 12:12:58

              Erva >> Presne tak... Borci tam byli kazdy den (tocili se dva ci tri) a mastili to hlava nehlava. Minuly rok vim o cca. trech, kteri meli kolem 90 ci lehce pres.

                Nsnipe - Profil | So 22.3.2014 12:06:07

                Martimo >> Skoda slov... Vim minimalne o 3 ci 4 pripadech, kdy lovec premyslel, jak zmensit kapra pres 70! Jeden z nich byl i oranzovy Koi, kdy chtel borec nuzkami zmensit ocasni ploutev... Je to tak +/- 3 roky naproti Spice.

                  NMartimo - Profil | Pá 21.3.2014 22:23:13

                  Snipe: pokud je to tak jak píše s tak se pomluvám :-)

                    NErva - Profil | Pá 21.3.2014 20:55:00

                    knik-licht - Samo že může , jen mě to příjde trošku přitažené za vlasy :-)))

                      NOlinP - Profil | Pá 21.3.2014 20:45:32

                      Martimo- Věř tom,že neplácá a že má hodně nachytáno na Ordějově,zná tam totiž každý kámen.

                        Nknik-licht - Profil | Pá 21.3.2014 20:41:17

                        Erva >> A co tak udělat horní míru i u ostatních ryb ???To nesmí nikdo ponechat Amura 100cm a víc?

                          NErva - Profil | Pá 21.3.2014 20:34:14

                          Martimo - Před loni bylo nachytáno a odvezeno několik trofejních amurů přesahujících 100 cm .

                            NMartimo - Profil | Pá 21.3.2014 20:31:00

                            snipe >> co to placas? Stříhat ploutve aby měli 69?:-)) voe to jich tam je tolik?:-D a ti trofej ní amuri? Asi mas hodně na chytáno na ordejove :-)))

                              Nknik-licht - Profil | Pá 21.3.2014 19:59:59

                              snipe >> Tak jsem to nemyslel. Chtěl jsem říct, že si každý na Ordějově přijde na své a pokud nedonese dom kapra tak si zachytá. Kolega v práci říkal, že jeho brácha tam kapra chytil a donesl dom. A to, jak to tu čtu tak to tam asi prostě bere. Nechtěl jsem to tu tak rozmazávat. Já jsem tam letos ještě nebyl ale víkend snad strávím na rybách, alespoň na pár hodin. Tak Petrův zdar, a nějakého mi tam nechte :)

                                Nsnipe - Profil | Pá 21.3.2014 18:58:22

                                knik-licht >> Co ta odpoved? Jinak resis uplne nesmysly... To ze si nekdo vezme "konzumniho" kapra kolem 50 cm je fakt, ktery musis proste akceptovat, jelikoz se proti nicemu neprovinuje. Na druhou stranu tito kapri byli vysazeni prave proto, aby uspokojili loveckou vasen techto rybaru. Daleko horsi jsou ti, co z Ordejova berou trofejni amury, kaprum strihaji ocasni ploutve, aby tito meli nejvyse 69, delaji hluk a bordel u vody, jezdi autem na druhou stranu, atd. A vcil mudruj?! ;-)

                                  Nknik-licht - Profil | Pá 21.3.2014 18:30:13

                                  Slyšel jsem, že to na Bánovské teda jede :) Kapři dostávají háčkami do držky. Někteří naposled a krátce před smrtí jsou uvězněni ve vezírku.

                                    NSERPIK - Profil | Pá 21.3.2014 12:38:29

                                    snipe >> Ne regulerně chyceni a odnešeni, ale aby tam někdo hulákal na celou přehradu joooooooooooo 45,5cm tak ten půjde dom konečně, tak to už je smutné docela.Já jsem myslel, že rybyřina je relax a vyčištení mozku od starostí a né jen o masu.

                                      Nsnipe - Profil | Pá 21.3.2014 9:23:26

                                      knik-licht >> A je to tu zase... Dej nam dukaz, ze to delaji jenom duchodci... Nehaz vsechny do jednoho pytle, kdyz to muze byt zcela jinak (ba dokonce to jinak je) nez pises!

                                        Nsnipe - Profil | Pá 21.3.2014 9:20:22

                                        SERPIK >> Jak zmizelo??? To je jako nekdo ukradl nebo tam byl kouzelnik, ktery byl vcera ve skole v Lozi??? ;-)