Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NSERPIK - Profil | Čt 20.3.2014 22:32:19

Dneska jsem vydel, jak zmizelo min 7kapru. To tam opravdu nic nezustane.

    NMartimo - Profil | St 19.3.2014 22:40:43

    SERPIK >> no vidíš ;-)

      Nknik-licht - Profil | St 19.3.2014 21:13:48

      SERPIK >> Doufám, že důchodci nemají net a nechodí na MRK a nečtou tuto diskusi. Jinak si políčí i na ty 40ky. Vzít kapra jen pro to abych to dal slepicím je hnus. To se týče i jiných ryb. Přesto jsem rád, že jste podaly zprávu, že něco prostě jde.

        NSERPIK - Profil | St 19.3.2014 19:01:33

        Martimo >> Ale věřím neboj. ja jsem třeba tuto neděli vytáhl 5kaprů za hodinu na boilis a to si srandu nedělám.Sice sorta tak 40 až 45cm ale aspon byla zabava.Byl jsem tam uplne sam, ani živáčka tam nebylo.

          NErva - Profil | St 19.3.2014 18:26:08

          Viktorin - Tak to pak ti kapříci zůstanou jen těm pár jedincům kteří vědí že se vysazovalo a pak vozí domů denně klidně i 3 kapry , samo 2 nezapsané a když už je nikdo z rodiny nechce tak je sekají slepicím , bohužel tenhle rozhovor jsem si vyslechnul na vlastní uši mezi dvěma rybáři na Ordějově , vím že cizí rozhovor poslouchat je nelušné , ale ti chlapíci mluvili tak nahlas jako by se tím chtěli dokonce chválit :-)))

            NMartimo - Profil | St 19.3.2014 17:47:01

            Erva >> určité to byli násadaci z jedné várky.jelikož brali jednou lysci po dalším vysazeni zase supici. Ale nemůžu říct ze se nedali lapat i později jak 2tydny po závodech.buď sem trefil dobře pelety nebo misto.ale predloni to bralo celou sezonu dobře.ale do tech 55cm :-(
            Mrzí me ze sem nedostal na břeh jednoho lysce. nebudu odhadovat váhu ale myslím ze kolem 80cm mel.když se před podberakem položil na bok tak ........sak to uz si domyslis..;-)

              NViktorin - Profil | St 19.3.2014 17:45:26

              Erva >> Já to chápu. Před závodama to, myslím že, hájené bývá. A jinak, když se vysadí a nehájí, tak to trvá déle, než se to rozkřikne a kapři se chytají možná delší dobu. Než se to někteří dovědí, tak si pak už řeknou, že je to třeba vychytané. Ale když se to hájí, informace se šíří velmi rychle a velmi daleko a po odhájení je nejhorší možný průběh invaze rybářů. Dle mého to vyjde nastejno, tak proč to dělat. Nakonec, ti kapři se vysazují proto, aby byli chyceni. Kdo chce chytat jiné ryby než násaďáky, má jiné možnosti. Jiné revíry nebo Ordějov, ale vyhnout se době po vysazení.

                NErva - Profil | St 19.3.2014 16:36:40

                Martimo - Já ti věřím , ale určitě to bylo po vysazení těch kaprů - granuláků před závodama , pak se tam chodí lapat cca. 10-14 dnů a je tam opravdu narváno , jak se kapři vytahají , netvrdím že všichni , tak tam pak už chodí lapat jen hrstka rybářů , nechápu proč to týden před závodama a týden po závodech nehájí , aby se ty ryby trošku rozplavali .

                  NMartimo - Profil | St 19.3.2014 16:09:48

                  SERPIK >> jaká dvojka? Ty nevěří s ze sem na závodech lapl 24 kaprů? Před loni co docházka to minimálně 10 kaprů a z toho většina kolem 50 cm..za cca 8hod lovu.na pelety které sem mel spolu s mixem mini pelet do PVA šli skoro na hod.. je pravda ze sem vykobril pul kg levných CDBcek,ale chytal sem...

                    NSERPIK - Profil | St 19.3.2014 13:04:12

                    Martimo >> uber, uber hochu.)))))))))))))))))))) ta dvojka tam urcite nepatri)))))))).

                      NMartimo - Profil | St 19.3.2014 12:00:23

                      knik-licht >> ja jich treba za tu noc na tech zavodech vytahl 24ks..od 35 do 53cm.. vse na 16mm red pelety. takze x 60-80 rybaru = hodne ( no tak milion to nebyl :-D )

                        Nknik-licht - Profil | Út 18.3.2014 22:06:10

                        Martimo >> Milion kapru jo???? :))))))))))))))))))))))))))))))))))) to musel být někdo ožralí :)))))

                          NMartimo - Profil | Út 18.3.2014 21:28:11

                          SERPIK >> 2roky zpet na zavodech milion kapru do 55cm.. nej kapr myslim 65cm cca.. takze se asi nesadi vetsi...

                            Nknik-licht - Profil | Po 17.3.2014 22:28:33

                            SERPIK >> Nevím, zeptej se jich, kontakt je na stránkách MO. To co koupí, to bude. Poslední dobou zveličovaly, že toho daly autobus, a samé metrové, jako by jsme je neznaly :) Mám na to svůj názor, ale ten sem spát nebudu. Každý si to domyslí jak to je.

                              NSERPIK - Profil | Po 17.3.2014 22:17:56

                              knik-licht >> tak ale kolik kusu a jak velke?Loni zavody nic moc pac par dni pred tam dobre zachcalo.

                                Nknik-licht - Profil | Po 17.3.2014 22:13:08

                                SERPIK >> Jasně, že tam něco dají. Však víte co se chytlo loni za macky :) žádná sláva :(

                                  NSERPIK - Profil | Po 17.3.2014 22:10:18

                                  Vysazuji i najake vetsi kapry treba pred zavodama?Jak velke a kolik kusu zhruba?

                                    Nknik-licht - Profil | Po 17.3.2014 22:01:09

                                    antony >> Já jsem slyšel okolo 30-ti. Možná se pletu. Však oni vyvěsí sumarizaci a bude pak jasné kolik. Jinak v lednu jsem šel těsně okolo olšavy a jednu mírovou jsem zahlídl.

                                      Nantony - Profil | Po 17.3.2014 18:54:55

                                      Co mě ještě na schůzi překvapilo, byl počet zapsaných štik na revíru Olšava 2. Sice to byly pouze úlovky našich členů, ale aby se odnesly 2 (dvě) štiky za celou jednu sezonu, to je hodně nízké číslo. A není to tím, že by se všichni naráz rozhodli štiky pouštět. 2 štiky jsem dřív měl chycené za 40 minut, když jsem na ně šel cíleně.

                                        NErva - Profil | Po 17.3.2014 17:43:02

                                        Martimo - No to sice jo , ale tohle rypáctví je snad už český sport , hlavně že se diskuse ztočí úplně na jiné téma , tohle na zahraničních fórech neuvidíš , tam jsou všichni vstřícní a snaži se navzájem poradit , atd.