Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nsmidy - Profil | Út 11.3.2014 0:40:47

knik-licht >> A ty chceš něco změnit?

    Nsnipe - Profil | Po 10.3.2014 23:22:30

    knik-licht >> Tak to bude (ostatně jako vždy) zcela jistě plodná diskuze! :-) Dokonce jsem slyšel, že tam chce někdo navrhnout značkování ryb na Ordějově... ;-)

      Nknik-licht - Profil | Po 10.3.2014 22:07:54

      Vy, co chcete něco změnit tak je tuto sobotu schůze v Uherském Brodě. Více na stránkách MO Brod.

        NSERPIK - Profil | Út 25.2.2014 18:39:17

        Martimo >> jo, už druhou sezonu

          NMartimo - Profil | Út 25.2.2014 9:52:06

          SERPIK >> taky jsi presel na vidle? :-)

            Nknik-licht - Profil | Po 24.2.2014 18:33:39

            Dalas >> tak tej, počuni jsem se dobře zasmál :))))))))))))))))))))))) Chudák porybný se okoupal. Nebyl jedinný. Před X lety strýc taky jednoho učil plavat :)))

              NŠéf =D - Profil | Po 24.2.2014 18:04:21

              Viktorin >> jináč moc Pěkný kapr ;-)) gratulace !!

                NViktorin - Profil | Po 24.2.2014 8:52:14

                Dalas >> Nesmělo se tam jezdit nikdy. Parkoviště bylo pod hrází. Ale to bylo využité jen výjimečně. Tam to není pod dohledem žádného rybáře. Parkování před čerpačkou bylo vždy tolerováno. Dnes to vypadá, jako by měli všichni rybáři průkaz ZTP a povolení od starosty Bánova.
                Víš proč nemáš z Ordějova fotku? Tehdejší blesky nebyly dostatečně účinné s sumci do 130 cm pro tebe už tehdy byly běžné ryby. Dnes by sis vyfotil i toho porybného ve vodě-:)

                  NDalas - Profil | Po 24.2.2014 8:28:56

                  Viktorin >> no dnes už bych si tam nahodit nedovolil, když tam loví vostří kapraři) Ted se může jezdit i z druhé strany naproti chaty ? Mám dojem, že jednu dobu nemohlo, že tam byl zákaz vjezdu že když už jsem jel autem, tak jsem ho nechával na parkovišti před chatů. Jo, zaplavávali jsme, ale i tahali přes olovo přes dva pruty, to teprve mnozí nechápali. Stejně si myslím, že jsem tu metodu právě na Ordějově vymyslel a zdokonalil, původně přes jeden prut, dokud byli ve vodě nějací koupáči, tak se zaplaval šutr s přimontovaným krůžkem na záclony a konec silona pak čekal zaháklý na břehu až se začne stmívat, měl jsem si to debil nechat patentovat a mohl jsem byt v balíku.) Pilka s Rybářem to obšlehli u mě a druhý rok už po Ordějově jezdily k večeru bojky jak labutě . Jeden rok, ale to už bylo pozdějc, jsem tam jezdil na ty červené kapry, moc jsem ho chtěl chytit, ale neměl jsem štěstí.. Porybní tam tenkrát docela chodili, hlavně když jsi byl cizí, jednou jsme spali s Čirinou ve stohu naproti chaty, o půlnoci poctivě zbalené (tenkrát nás vůbec nenapadlo chtít chytat nějaký nonstop) motorka zůstala u vody, asi v jednu přišel z chaty ožralý porybný a že co tam děláme a chtěl nám brat lístky. Dostal po čuni a skončil ve vodě, ale pak už jsem tam nejezdil na mašině, bo by mě podle ní poznali.. Co mě mrzí, že z nemám jedinou fotku z těch dob, přitom ulovky byly, většinou když už se něco fotilo, tak až doma ve vaně)

                    Nknik-licht - Profil | Ne 23.2.2014 22:46:35

                    Dalas >> Na Dalasa nikdo nemá :) Tímto tě zdravím :)

                      NViktorin - Profil | Ne 23.2.2014 22:44:13

                      Dalas >> Viděl jsem tě v televizi v povodňovém zpravodajství, jak jsi chytal z okna.
                      Ale to se nepočítá. Nenahazoval jsi do koryta.
                      K Ordějovu: Všechno vím. A když jsi zaplavával, tak rybáři ani nevěděli co děláš. A když už věděli, tak ani RS nevěděla, jestli se to může nebo ne. Bejvávalo. Kdybys jezdil do Hluku mohl byt Ordějov chvilku slavná sumcová voda.
                      PS: kde ty všude šmíruješ. Ordějov je pro tebe pasé.

                        Nsmidy - Profil | Ne 23.2.2014 22:40:05

                        snipe >> jasný ale pokud jsi četl co tady napsal ŠÉF,tak by jsi věděl. Já su pro aby se dál jak za přehradu nejezdilo. On tady psal aby se zamezil přistup auty již několik set metrů od přehrady. Já si pořád stojím zatím,že větší problém než v autech je v nás. Chce to se víc koukat kolem sebe a nebát se někoho upozornit.

                          Nroman - Profil | Ne 23.2.2014 22:38:07

                          knik-licht >> odkdy zajímá RS moje svačina???
                          To že je bordel po tzv.rybářích je věc jiná........
                          Zkus si něco zjistit než něco naklepeš do klávesnice....

                            NDalas - Profil | Ne 23.2.2014 22:27:36

                            Viktorin >> Jožine to je houno průtok, to ještě chytá kdejaký pionýr bez dozoru. Chytal jsem i když teklo přes 800..) nebo kolik vlastně teklo,když teklo uplně nejvíc, když už jsem nasedal do lodky přímo z balkónu z obýváku)
                            K tématu- na Ordějově mám taky pár prutohodin, ale v dobách kapříků na kůrku z hladiny kdykoliv přes den, 45 ka byl velký uspěch, ale super chytačka. No a pak když tam pak začali sumci, jedny prázdniny jsem tam byl skoro denně, tipl bych to tak curik 30 let..vše do max 130ti, ale záběr snad pokaždé. To byly muka po půlnoci na mašině ve dvojku, dva sumíky nacpaný v baťohu na zádech, nalepení 3m za kamionem, aby bylo teplejc..)

                              Nsnipe - Profil | Ne 23.2.2014 22:19:48

                              Viktorin >> Presne tak. A to uz se nezminuji o tom, jake "bivaky" jsou kolikrat u vrby, apod. ;-)

                                NViktorin - Profil | Ne 23.2.2014 22:18:03

                                Pár let nazpět se tam takto nejezdilo. Teď jsou tam nové značky a jezdí se víc. Ale v Hluku je to totéž a vlastně všude, kde to cesty umožňují.

                                  NViktorin - Profil | Ne 23.2.2014 22:13:59

                                  Ordějov je přece skvělý revír. Nedělám si prdel. O tom svědčí jeho návštěvnost.Je to přece logické. Auto za zadkem je parádní komfort, který mám tak jako všichni rád. Vadí mi ale porušování zákazu.

                                    Nsnipe - Profil | Ne 23.2.2014 22:10:43

                                    smidy >> Proc by se nemohlo parkovat u hraze? Co se aut tyka, tak:

                                    1. Na strane od Bystrice je zakaz vjezdu
                                    2. Ve skutecnosti jsi v CHKO Bile Karpaty
                                    3. Spouste lidem slouzi auto k tomu, jak bezpecne dopravit domu vsechny denni ulovky
                                    4. Auto proste, alespon z principu, k vode nepatri...

                                    Mam pokracovat?

                                      Nknik-licht - Profil | Ne 23.2.2014 22:05:45

                                      Viktorin >> Snad soukromý revír, má zajištěné parkoviště kamerovým systémem :) No, kdybych nějaký vlastnil tak tu vodu hlídám i kamerama. Každého kdo by odnesl malou rybu bych měl na kameře :)

                                        Nknik-licht - Profil | Ne 23.2.2014 22:03:11

                                        Jeden rybář mi říkal, že se ho porybný ptal jestli měl na rybách svačinu? ... ano měl. A kde máš sáček od svačiny ?? Tak by měla RS kontrolovat.