Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NViktorin - Profil | Ne 23.2.2014 22:01:11

knik-licht >> Můžeš být v klidu. Nikdo nebude navrhovat omezení vysazování kaprů na Ordějov. K lovu násaďáků nám přece skvěle slouží. Pokud chceš chytat větší kapry, musíš na jiný revír. Pokud chceš mít větší komfort, běž na soukromák. Ale ani tam nemáš v noci auto za prdelí. Takových revírů mnoho není a bohužel se to silně odráží v nadměrné návštěvnosti a na úbytku ryb.

    Nsmidy - Profil | Ne 23.2.2014 21:56:36

    snipe >> Tím jsem myslel že je blbost aby se nemohlo parkovat ani u hráze jak psal šéf. A můžeš mi říct proč jsou ty auta takovým problémem??

      Nsnipe - Profil | Ne 23.2.2014 21:26:48

      SERPIK >> Od aut k odpadkum... Proste klasika. Ano, odpadky jsou taky problem, ale auta daleko vetsi. ;-)

        NSERPIK - Profil | Ne 23.2.2014 21:20:28

        snipe >> Těch problémů tam je hafo a né jen auta.Já nechápu některé lidi, když si odnesou odpadky od vody a dojdou k autu na parkoviště a tam ty odpadky vyhodí do hráze. Já si myslím ze každý má doma popelnici.

          Nsnipe - Profil | Ne 23.2.2014 20:57:57

          smidy >> Pesky chodit nemusis. Staci, kdyz budes respektovat zakazy vjezdu. ;-) Nemas pravdu, auta jsou jednim ze zasadnich problemu Ordejova.

            Nmacc3 - Profil | Ne 23.2.2014 19:40:42

            knik-licht >> no já nic vymýšlet nebudu ...:-) ... jezdím jinam

              Nknik-licht - Profil | Ne 23.2.2014 19:33:18

              macc3 >> Však vy už něco vymyslíte :)

                NSERPIK - Profil | Ne 23.2.2014 19:31:58

                jedna z dneška

                  Nmacc3 - Profil | Ne 23.2.2014 19:28:32

                  knik-licht >> závory většinou OÚ nepovoluje z důvodu dostupnosti vozidel IZS ...

                    Nknik-licht - Profil | Ne 23.2.2014 19:22:57

                    Šéf =D >> Tyto šílené nápady mne zneklidňují. Na ryby chodíme aby jsme si zachytaly. Správně by bylo kdyby byl dodržován rybářský řád - podmínky k lovu! Mě stačí když si ponechám jednoho kapra za rok. Souhlasím aby na druhou stranu přehrady, kde rybáři jezdí autem až k vodě, daly klidně závoru. Nebudu chodit k vodě kde nic nechytnu, protože se blázni na MRKu domluvily aby se tam nic nesadilo. Když se udělá ta věc, že budeme platit za povolenku 5000kč tak to bude jen pro bohaté. A když do vody nebude nikdo nic sadit tak se na to každý vyprdne nebo budou tahat dom cejny. Rybáři budou naštvaní !!!!!!!!!!! Nevím co to tady píše za lidi. Nemůžete nic chytit, protože to někdo pochytal? To, že někde jsou parkoviště pro vozíčkáře vymezme jim místa kde se k vodě dostanou a tam budou lovit jen vozíčkáři. Ale nikdo od čerpačky neví, že vozíčkář loví v zákazu za čerpačkou. Auto má metr od sebe a kdo vidí auto u vody, tam pojede další.

                      Nsmidy - Profil | Ne 23.2.2014 19:17:13

                      Šéf =D >> s tím autem je to pěkná blbost. Nebydlím v suché lozi abych si mohl dovolit tam jít pěšky a nechat auto někde kam nevidím aspon dalekohledem ,asi jsi ještě neměl vykradnutý auto,že? Řešíte tady auta ale myslím že auta nejsou hlavní problém.

                        Nantony - Profil | Ne 23.2.2014 18:45:47

                        Šéf =D >> dojdi na schůzu. Není to sice povinnost, ale tvoje právo. Otázkou je, jestli se bude, nebo nech hlasovat zrovna o tom, v čem si žádáš něco změnit. Můžeš přijít s nějakým nápadem. Já tam chodím už víceméně jenom ze zvyku. Jednou pan předseda nenechal ani doběhnout diskuzi, kde bylo pár věcí navrhnuto, o kterých by mělo smysl nechat hlasovat. Z pozice "spíkra" s mikrofonem u pusy oznámil ukončení schůze. Od té doby se už ani do diskuze nehlásím. Každý asi pochopí proč.

                          NŠéf =D - Profil | Ne 23.2.2014 16:59:58

                          taky možné :D ... ale tak jako ja sem napsal to v čem vidím "já" ty problémy :-))

                            Nmacc3 - Profil | Ne 23.2.2014 16:06:44

                            Šéf =D >> šéfe ... tak ty jsi ale úplně mimo mísu ... nic ve zlém :-))

                              NŠéf =D - Profil | Ne 23.2.2014 15:48:23

                              do Brodského výboru by to chtělo omladit !!! někoho komu to taky vadí co se v MO ... Ordějově, Lubné děje a něco stím udělat ... (jak píšete, přestat regulovat rostlinstvo spíše naopak, vodu přestat chvíli zarybňovat, vytvořit nějaké přirozené úkryty pro ryby (břehy i ve vodě) , zamezit přístupnost aut min. i několik stovek metrů od přehrady = určitě vy to nebylo jen tak od věci !! .... ale čemu to pomůže ,když se to neprosadí ,a nezačne řešit na schůzích!

                              toť otázka !

                                NMartimo - Profil | So 22.2.2014 19:59:36

                                Viktorin >> neni to moc..ale neni cas..

                                  NMartimo - Profil | So 22.2.2014 19:58:02

                                  snipe >> jezdim.. :-D ale v loni ani jednou :-D

                                    Nknik-licht - Profil | So 22.2.2014 18:34:10

                                    Viktorin >> .. čekal jsem, že zareaguješ. Ten průtok nebyl takový aby si seděl někde na posedu a chytal uprostřed pole, protože tam ryby zdrhly před velkou vodou :)

                                      NViktorin - Profil | So 22.2.2014 18:27:23

                                      knik-licht - mám ty kubíky poznačené u jedné z fotek z toho dne. A teď jsem to dohledával v historii na netu, jestli jsem se nesekl a někdo mne nenachytá, že to není pravda. Ale nesekl jsem se. Tady je ten průtok: http://grafy.plaveniny.cz/cz/prutok/morava/spytihne​v/20130413/1d.aspx
                                      Fotky z lovu z pochopitelných důvodů ukazovat nebudu.

                                        NViktorin - Profil | So 22.2.2014 18:14:01

                                        knik-licht >> Jsi vtipný, ale naštěstí slušně řečeno neznalý. Bylo to 12.4.2013 a nebyl jsem tam sám.