Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NCane - Profil | Pá 14.2.2014 10:31:06

Jo o. Ordějov bývala krásná voda. A myslím, že pěkné ryby tam pořád plavou. Ovšem co se týče kontrol RS, tak to je asi bez komentáře. Neříkám, že tam jezdím denně, ale 5-10 vycházek tam ročně mám a poslední kontrolu jsem měl tak před 10 lety, takže asi tak. Cane

    NŠéf =D - Profil | Pá 14.2.2014 9:50:03

    Přesně, je tam moc rybářů na tu vodu...hlavně těch co si z tama berou jakehokolik kapra nad 40cm ... jo viděl sem už takové !!

    Kéžby tam chodili nějací porybní ,pak by to tam bylo o hodně lepší

      NErva - Profil | Pá 14.2.2014 6:22:07

      knik-licht - Hoj , pokud si rybář ponechá denně 1ks mírového kapra a třeba 1ks amura , nebo nějakého dravce , po 15.6 . tak čeho se to rybář dopouští ???? Dyť jede podle RŘ , pokud někdo někoho vidí sakovat rybu která nemá minimální míru má zavolat RS , a ne tady bezdůvodně plkat o ničem , RS i když bude denně u vody není v jejích silách aby zabránila odvážení podmírovových ryb, možná by se to jen částečně omezilo , ale určitě tomu nezabrání tak aby se tomu už nikdy nedělo .

        Nknik-licht - Profil | Čt 13.2.2014 22:38:55

        ...a taková to byla hezká voda. Než došla pos*aná povodeň :(

          Nknik-licht - Profil | Čt 13.2.2014 22:28:20

          Erva >> Masař je ten co loví ryby cíleně jen na maso. A všichni to o této vodě a důchodcích ví, že se takové věci dějí. S jedním rybářem jsem se bavil a říkal, že to dokonce viděl. Kdyby byla rybářská stráž denně u vody tak by tam byl pořádek. Hlavně odpadky. Nemluvím o tom, že když jsou noční rybářské závody tak rybáři jsou v lihu, zpívají a u vody by měl být klid hlavně, když se má podařit nějaký sumec.

            NErva - Profil | Čt 13.2.2014 20:53:15

            Šéf =D - Čus , můžeš mě prosím vysvětlit , slovo masař ?? Byl jsi svědkem ponechání si ryby která neměla stanovenou min. míru ??

              NŠéf =D - Profil | Čt 13.2.2014 19:50:50

              :)) Je to až k blití kolik tam chodí těch dědáků , masařit a masařit stěma jejich de*bilní*ma krmítkama .... Pokud tu jste taky někdo krmítkáři , nemyslím tím každého , ale prostě mě nepopsatelně štve že tam chodí nic jiného než pro kapra, klidně i podmírového !!

              Ti co tu jsou kapraři tak mě určitě chápou :)) ...

              Rád bych viděl pokud se někdo pochlubí a ukáže nějaké fotky z Ordějova s nějakýma většíma kaprama, :-)) Rád bych chytil větší inspiraci ,na tak vychytanou přehradu :))

              Díky ... přidávám sem fotku candoška který mi přišel na sladký+ masový boilie , udělal i jízdu :)

                Nknik-licht - Profil | Ne 9.2.2014 20:23:59

                knik-licht >> Jinak té vody tam bylo ještě mín...

                  Nknik-licht - Profil | Ne 9.2.2014 20:23:14

                  díravý přepad po velké vodě, chcete více fotek?

                    Nknik-licht - Profil | Ne 9.2.2014 20:21:51

                    Vody tam chybělo, odkalovačka bez vody. PS: je tam asi 10 popelnic pokud je někdo z toho bláta nevytáhl.

                      Nknik-licht - Profil | Ne 9.2.2014 20:20:09

                      jirikk >> Poslední prosincový lov.

                        Njirikk - Profil | Ne 9.2.2014 9:42:12

                        Nevíte nekdo jak to vypadá tetka s přehradou? Chytal už tam někdo po novém roku?

                          Nreseter - Profil | Ne 11.8.2013 17:36:37

                          Obiš >> škoda je eném teho co sežere baba, páč to mohl sežrat pes.....

                            NZajda - Profil | So 3.8.2013 13:03:21

                            Obiš >> Šak ho asi nedali prasackom, tak jaká škoda? Holt prohrál to nejcennější...

                              NObiš - Profil | So 3.8.2013 12:10:35

                              škoda,no...

                                NPointer - Profil | So 3.8.2013 10:43:32

                                Amur nebyl sakován, byl jen focen a následně vrácen do vody, bohužel už to nerozchodil. Částečně to byla i naše chyba, ale když jsem ho zdolával neřekl bych že mám na prutě víc jak 55cm kapra. ;)

                                  Nsnipe - Profil | So 3.8.2013 10:29:12

                                  Obiš >> Co mám zprávy, tak to amur nerozchodil... Údajně byl sakován a focen. Následně mu "prý" dávali umělé dýchání přímo ve vodě.

                                    NObiš - Profil | So 3.8.2013 5:16:11

                                    Pointer >> Jsou a nebo byli.... ????

                                      NPointer - Profil | Pá 2.8.2013 10:42:07

                                      Tak i takoví tam jsou :), 97 cm.

                                        NErva - Profil | Pá 21.6.2013 20:59:43

                                        SERPIK - Na to co přehradou proběhlo to vidím jako úspěch :-))