Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NObiš - Profil | Pá 21.6.2013 15:17:34

to mi připomíná časy,kdy sem tam měl na závodech laplého třetího nej kapra o úctyhodné délce 49,5cm. :)

    NPAYYA - Profil | Pá 21.6.2013 10:45:04

    No tak to nebyla asi žádná sláva.....

      NSERPIK - Profil | Pá 21.6.2013 10:10:42

      Zdarec, prej velice málo.Nej kapr 53, nebo 55. To mám info od kámoše, co se zůčastnil závodů.

        NPAYYA - Profil | Pá 21.6.2013 9:09:01

        Taky by mě zajímalo,jak to bralo po té smršti.

          NObiš - Profil | Čt 20.6.2013 16:05:33

          kluci,co se chytlo na závodech....

            NErva - Profil | St 12.6.2013 20:39:45

            snipe - Tak SZ :-)) dík

              Nsnipe - Profil | St 12.6.2013 20:38:28

              Erva >> Samozřejmě vím... Má cenu to intervenovat? ;-)

                NErva - Profil | St 12.6.2013 20:36:42

                snipe - Jj,vím že jsi jinde ,ale myslel jsem že to víš :-))

                  Nsnipe - Profil | St 12.6.2013 20:33:00

                  Erva >> Nevím. ;-) Já su "Hradišťák".

                    NErva - Profil | St 12.6.2013 20:31:30

                    snipe - Hm .:-)) Kdo té MO vůbec teď velí ??

                      Nsnipe - Profil | St 12.6.2013 20:29:38

                      Erva >> Jedním slovem "standard".

                        NErva - Profil | St 12.6.2013 20:28:57

                        snipe - Tak to je prča , regurélnost závodů zaručena :-))

                          Nsnipe - Profil | St 12.6.2013 20:26:38

                          kapr97 >> Vzhledem k tomu, že je uvedeno, že se chytá dle platného řádu, tak se jednoznačně jedná o rezervaci místa. Pokud budeš mít povolenku a zapíšeš si docházku, tak si v pohodě. Jen pro Tvou informaci. Některé pásky mají délku i několika desítek metrů... ;-) Na některých je dokonce nápis "VSTUP ZAKÁZÁN".

                            NErva - Profil | St 12.6.2013 20:25:46

                            snipe - Jj, možné je všechno , nebo někoho najali .

                              Nsnipe - Profil | St 12.6.2013 20:24:17

                              Erva >> Tak mi to bylo řečeno. Jak jsem koupil, tak prodávám... ;-)

                                NErva - Profil | St 12.6.2013 20:23:18

                                snipe - Ahoj , povodí Moravy má aj potápěče jo ?? To hledím :-)))

                                  Nkapr97 - Profil | St 12.6.2013 20:19:41

                                  snipe >> Takže v případě, že tam přijdu a místo bude zapáskováno, tak to z tama mohu vytrhat nebo vyřezat?

                                    Nsnipe - Profil | St 12.6.2013 20:06:14

                                    Dnes byli údajně na Ordějově potapěči z Povodí Moravy a snažili se povolit výpusť. Nepodařilo se a tak se uvidí co s nádrží bude. Každému, kdo jde na závody, doporučuji, aby si vzal nůžky. Břehy jsou plné pásek, které slouží jako rezervace místa! ;-) Ať žije rybářský řád! :-)))

                                      Nflekos - Profil | Út 11.6.2013 21:58:23

                                      Zajda >> oo:-))))))))))))))

                                        Nflekos - Profil | Út 11.6.2013 21:57:01

                                        SERPIK >> Kéééž by......