Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nninja - Profil | So 15.2.2014 16:33:34

Doporučuji 2x státní rybářskou stráž v roce a je po problémech na tomto reviru.

    Nknik-licht - Profil | So 15.2.2014 16:04:15

    Moc fotek Bánova nemám :(

      NErva - Profil | So 15.2.2014 15:59:22

      knik-licht - :-))) Tresty musí být stejné pro všechny :-)) taky dám nějakou fotečku :-)

        Nknik-licht - Profil | So 15.2.2014 15:56:38

        Erva >> Nejlepší by bylo jim dát za to důchod do exekuce. Na 3 měsíce. Veřejně jmenovat na schůzi a pranýřovat !!!

          NErva - Profil | So 15.2.2014 15:52:25

          knik-licht - Ono je potřeba to na té schůzi říct na plnou hubu co se tam děje ,třeba se někteří důchodci chytnou i za nos ,více kontrol hlavně v dopoledních hodinách , kdy mají důchodci čas odvézt cokoliv , říct i případné tresty , tedy nejen odebrání povolenky ,ale i flastr a právě toho se dosti důchodců bojí .

            Nknik-licht - Profil | So 15.2.2014 15:39:00

            Chlapy pokud jste z MO Uherský brod tak doporučuji: Výroční rybářskou schůzi v Uherském Brodě dne 15.3.2014 v 9 hodin. V kině Máj. Tam pokaždé přednese rybářská stráž výsledky a může jí říct častější kontroly. Já už chodím na schůze roky. Když nás bude víc tak bude tlak na plnění jejich povinností na 1000%. V opačném případě tam sedí dost důchodců, kteří si hlídají svoje a nedovolí odhlasovat cokoli co by jim bránilo v omezení počtu kaprů neboli plnění mrazáků.

              Nflekos - Profil | So 15.2.2014 13:38:13

              No co uz ...kde su ty casy.....

                N.pointer. - Profil | So 15.2.2014 12:59:31

                Náhodou to s tím "taliánovím" čerpáním tento rok nebylo až tak zlé. No a ty kontroly RS sou strašné, tento rok sem měl CCA 80 docházek, a jen 1 kontrola a to tak, že si ty doklady ani pořádně neprohlédl.

                  NErva - Profil | So 15.2.2014 12:49:00

                  Hošani myslím že Taliánovi bude stačit vody tolik kolik tam je , tak asi bagrování nebude žádné , podle mě dřív nebo později tu vodu stejně koupí , zatím se mu to naštěstí nepovedlo , ale tlaky jsou tam velké , tak kdo ví , třeba příští rok už může být taky dochytané , i když to může být i tak když bude odebírat vody kolik bude potřebovat , když jeden den je přehrada plná a druhý den chybí metr vody .

                    NSERPIK - Profil | So 15.2.2014 12:47:09

                    Ještě jeden zážitek mám .Seděl jsem v létě na Olšavě 2A a chytal jsem asi dvě hodky.Asi kolem deváté večer dojel jeden pán a zeptal se jestli může chytat hned vedle.Řekl jsem že jo.Pak si dal stojan asi metr a půl vedle mého.Říkal, že na toto místo jezdí už čtrnáct dní a ža ryby berou až kolem pul desáté.Pak ukázal povolenku a já jsem tam zahlédl Asi 12 docházek a 12 kaprů.Kolem půl desáté měl záběr chytil kapra asi 47cm.Ale než ho vytáhl, tak moje udice zachumlal obě a ještě měl tu drzost říct at si to uřežu.Nakonec kapra vytáhl pobalil věci skočil do auta a odjel.Tak asi tak no.

                      NSERPIK - Profil | So 15.2.2014 12:36:29

                      knik-licht >> Napřed jsem to bral jako legraci, ale pak už to moc legrační nepřišlo. Nakonec jsem mu vše vysvětlil a bylo po problému. Pořád tvrdil že jdu od vody a nemohl pochopit, že jdu teprve k vodě. Nakonec asi uznal, že když jsem hodil udice s batohem na záda a požádal ho at vrátí papíry tak je vrátil, ale trvalo to asi 10 minut no. Odznak ukázal když došel

                        NŠéf =D - Profil | So 15.2.2014 12:29:34

                        knik-licht >> To jo .. to já bych tam vybágroval to bahno , udělal nějaké zlomy atd... :DD ,ale to je ve hvězdách , to by pak už nebylo ono ,kdyby se vědělo že tam je ten a ten kapr ... takový candát atd... :)) určitě by to bylo mnohem lepší ,ale je to beztak nereálné :D :))

                          Nknik-licht - Profil | So 15.2.2014 12:22:28

                          Šéf =D >> Já bych tu přehradu vypustil, a udělal kontrolu toho co tam plave. Cejny vysypal do olšavy a zpět napustil. Pak by bylo jasné kolik toho tam je.

                            NŠéf =D - Profil | So 15.2.2014 12:17:19

                            Přesně ...ale to je na MO jestli tam chtějí udržet ,a nechat povyrůst ty kapry, ale boužel jim je to jedno ,tak tam nemají žádnou hlídku.... loni tam sice byly 1-2 dny přes prázdniny Stráž z Brna a ta to kontrolovala ,ráno ,odpoledne a večer ...to bylo dobré ,ale boužel když naší organizaci stačí že tam 2x za rok vysadí kapříky 35-45cm +/- na které je vzápětí min. 2 týdny nepřetržitě narvaná přehrada ... tak je samozdřejmé že ti "ještě blbý" kapříci nemají šanci tam vydržet po další sezonu . :-// boužel no , ale pevně věřím že tam nějaké krásné kousky plavou a doufám že budou mít štěstí a podaří se vyrůst i některým těm menším :)))

                            Fotky nějaké nemáte, pro zpestření? :)

                              Nknik-licht - Profil | So 15.2.2014 12:16:46

                              SERPIK >> Tak to bych volal policii. Ještě jako kluka mne kontroloval jeden porybný na olšavě od vidění ho znám tak jsem mu papíry ukázal. Zašel dál a kontroloval lovícího vedle, který se do něj pustil, že nemá sebou odznak, on (RS), že jej zapomněl v garáži a tak ho rybář poslal slušně někam :) Rybářská stráž musí mít odznak a průkaz. V něm je uvedeno na kterých revírech může vykonávat kontrolu. Na řece olšavě už mne kontrolovala jednou i policie což jsem se velmi divil.

                                NSERPIK - Profil | So 15.2.2014 8:56:35

                                Ja jsem tam zažil RS nekolikrat, ale na jednu nezapomenu do smrti. Dojel jsem na parkoviště nad pláž vytahuju cajk z auta najednou dojde chlapík a říká RS ukažte doklady. Tak jsem mu je ukázal a začal že zabavuje papíry že namám napsanou docházku k vodě. Tak asi 10 minut jsem mu vysvětloval že jsem dojel k vodě a že zapsané ještě nemám. Nakonec asi uznal že mele blbosti a papíry vrátil. Tento pán měl asi 2 promile.

                                  NMartimo - Profil | Pá 14.2.2014 19:35:01

                                  ja tam mam rocne cca 50dochazek a kontroly za poslednich 6let asi 4... jinak sem mel na prutu koie kolem 70cm a kapra k 80cm.. oba me upadly kousek od brehu.. zatim nej na brehu 66cm.. ti koi kapry jsou tam dva.. jeden cerveny a druhy oranzovy.. videl sem je ubetonu pod nohama projizdet.. pak mi ten cerveny zabral na splavek..tuhle vodu nezkazily povodne ale najezdy stovek rybaru denne kdyz se jezdilo na pole autem..

                                    Nknik-licht - Profil | Pá 14.2.2014 12:11:43

                                    skřet >> Tak to tě asi braly jako podezřelého, já tam chytám asi 10 krát ročně ale kontrolu jsem tam měl cca 2X za život.

                                      Nskřet - Profil | Pá 14.2.2014 11:31:16

                                      Loni jsem tam byl 4x a měl jsem dvakrát kontrolu místní RS a jednu od MRS. Myslím ,že RS revír kontroluje ,ale na naše starší kolegy nemají,než knim přijdou tak už odjíždějí od vody a na nic nereagují,

                                        Nknik-licht - Profil | Pá 14.2.2014 11:16:32

                                        Šéf =D >> Kdyby se rozneslo, že rybářská stráž je tam denně tak by si to každý rozmyslel. Zvláště kdyby (RS) tam byly ráno, a taky pozdě večer. Bohužel je RS jsou taky lidé a chodí do práce což důchodci nemusí a denně se nám vysmějí do ksichtu. Stačilo by kdyby RS byla někde skryta na boku přehrady a zastavila každého kdo jde od vody a aby ukázal doklady a úlovky. Jen může říct nic jsem nechytil, úlovkový list prázdný a v kufru auta dva kapři ???