Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NZajda - Profil | Út 11.6.2013 21:54:46

flekos >> Dvacítek je plný Brod. Jde jenom o to, jak dlouho vydrží plavat..:-)

    NSERPIK - Profil | Út 11.6.2013 21:47:05

    flekos >> Tak to je nápad.Jedna 20ka tam plave ta cos poslal z 98roku)))

      Nflekos - Profil | Út 11.6.2013 21:43:58

      SERPIK >> Pokud je trofej 5-6kg , tak jo.:-)))) Nebo , žeby zajel nekdo do záplav na Labe a šlohl tam 10ks dvacítek......:-))

        NSERPIK - Profil | Út 11.6.2013 21:43:26

        snipe >> Tak ale to neni moc na takovou vodu no.

          Nsnipe - Profil | Út 11.6.2013 21:42:25

          SERPIK >> Prý tam má jít i cca 20 ks 10+.

            NSERPIK - Profil | Út 11.6.2013 21:37:59

            snipe >> 4etl jsem, že tam bodou dávat 200kg trofejních kaprů.

              Nsnipe - Profil | Út 11.6.2013 21:34:15

              SERPIK >> NZ. Kapři se tam mají dávat 2x - zítra a ve čtvrtek. I když... Známe to... ;-)

                NSERPIK - Profil | Út 11.6.2013 21:31:00

                snipe >> ok díky

                  NErva - Profil | Út 11.6.2013 21:30:20

                  SERPIK - Tak to netuším , ráno tam bylo docela dost lidí vzpomínali závody ,ale nikdo nic jestli budou nebo ne :-(((

                    Nsnipe - Profil | Út 11.6.2013 21:30:04

                    SERPIK >> Údajně tomu nic nebrání. Zpráva z dnešního odpoledne.

                      NSERPIK - Profil | Út 11.6.2013 21:29:55

                      Erva >> JO JO.

                        NErva - Profil | Út 11.6.2013 21:26:01

                        SERPIK - Asi půjdu na školení a pak to budu dělat a z cenou se podle mě bude taky dát něco udělat :-))

                          NSERPIK - Profil | Út 11.6.2013 21:25:10

                          Erva >> A závody budou?

                            NSERPIK - Profil | Út 11.6.2013 21:24:23

                            Erva >> To si piš že jo .Jak říkám kousek zalepil a 50 tisíc.

                              NErva - Profil | Út 11.6.2013 21:15:03

                              SERPIK - No myslím si , když jsem vyděl že to prosakuje téměř všude že by to byla hodně nákladná oprava :-(((

                                NSERPIK - Profil | Út 11.6.2013 21:13:24

                                Erva >> Jo jasan, já jen že jsem hleděl jak puk, když to tam patlal ten chlápek. normálně vyřezal drážku. pak to samozdřejmě chcalo víc a pak zacal za provozu patlat to lepidlo.Už je to asi rok zalepené a drží to jak cip.

                                  NErva - Profil | Út 11.6.2013 21:06:12

                                  snipe - Taky bych to tak vyděl , tak to bylo i před několika lety když podle mě nesmyslně vylévali hráz betonem .

                                    NErva - Profil | Út 11.6.2013 21:04:54

                                    SERPIK - Ano je to možné že už jsou lepila , tmely a technologie takové ale podle klasické stavařiny a stavěni tak podkova je stavěná do klenby , tudíž ze vnitř nádrže je mezi kamenem spára širší nebo větší z druhé strany je užší a tím pádem ten tlak působí příznivě , pokud by to bylo opačně , tak to lepidlo nebo malta tím tlakem vystřelí a pak už jede jeden kámen za druhým a pohroma je na světě , klenba na tlak vydrží víc než kdejaký železobetonový překlad .

                                      Nsnipe - Profil | Út 11.6.2013 20:57:38

                                      Erva >> Údajně se to ani vypouštěť nemusí... A i kdyby, za ty roky by to měli spraveno 10x. Mám za to, že se to tak prostě někomu hodí do krámu.

                                        NSERPIK - Profil | Út 11.6.2013 20:55:31

                                        Erva >> Zdarec ono by šla opravit i z venku, ale to lopidlo je pěkně mástné. V práci nám prosakovala nádrž, tak dojela firma a utěsníla to nějakým lepidlem, ale pár prasklinek vyšla na 50 táců.