Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NErva - Profil | Út 11.6.2013 20:48:46

snipe - Ahoj Honzo , to je prostě odfláknutá práce , nechci se nikoho zastávat , ale tak aby se ta podkova dala opravit opravdu na 100% tak by se musela přehrada vypustit a opravit zevnitř a ne z venku a to pochybuju že by s tím někdo souhlasil , tak to alespoň vidím já z pohledu stavaře .

    Nsnipe - Profil | Út 11.6.2013 20:42:44

    Erva >> A čemu se divíš? Obdobně když se opravovala podkova na Ordějově (tuším dokonce 3x tou samou firmou a stejným způsobem) kámoš tvrdil (100% ví o čem mluví), že jim to stejně při vetším tlaku poteče, že se to musí udělat jinak... A teče... Alespoň zase někdo vydělá nebo Ital vezme víc vody než loni a svede se to na snížení tlaku na podkovu a její opravu. A všichni budou spokojeni.

      NErva - Profil | Út 11.6.2013 20:36:26

      Dev - Tak to je ještě horší :-(((

        NDev - Profil | Út 11.6.2013 20:30:25

        jeden mistni z komne rikal,ze uz delsi dobu byl ten breh (hraz) podemlety ... a ted se to protrhlo ... takze tomu slo predejit ..... co na to rict ...

          Nsnipe - Profil | Út 11.6.2013 11:25:03

          Erva >> To je cca. stejné.

            NErva - Profil | Út 11.6.2013 11:23:05

            Dev - Co mám info tak mělo být puštěné stavidlo a měli odpouštět ,ale jestli se neucpalo :-((

              NDev - Profil | Út 11.6.2013 11:21:18

              Erva >> ze by prselo porad ? :)

                NDev - Profil | Út 11.6.2013 11:20:52

                Obiš >> máš maila, ten se Ti bude zamlouvat !!! :)

                  NErva - Profil | Út 11.6.2013 11:20:42

                  snipe - Čus podle fotky , tam teď přepadem teče víc vody než ráno, když jsem tam byl ,nebo se mě to jen zdá ??

                    Nsnipe - Profil | Út 11.6.2013 11:18:00

                    Teď jsem přijel z přehrady, kde jsem obešel celou bánovskou stranu. Voda je jak kafíčko. Podkova prosakuje na 4 místech šíře tak 2 metry. Nechápu, že po tolika "fundovaných" opravách to zničí první větší voda. Na Špici se vynořil strom. Nevím zda je ze včerejší hrůzy, nebo ten co tam byl dávno utopený. Od Špice až po Lipu je to plné naplavenin tak do 30 m od břehu. Odkalovačka je čistá.

                      NObiš - Profil | Út 11.6.2013 10:34:22

                      Dev >> wole! :)

                        NDev - Profil | Út 11.6.2013 10:30:30

                        Obiš >> máš sa držet těch 3.14čiček :D

                          NZajda - Profil | Út 11.6.2013 10:23:33

                          snipe >> Slovácký deník je u nás nedostatkové zboží. A když to člověk nezahlídne v televizi, tak ho ani nenapadne, že byl někde takový průser...:-(

                            NObiš - Profil | Út 11.6.2013 10:18:19

                            snipe >> Kuwa, sem byl včera do půl deváté na Olšavě na rybách a nic se nedělo... V devět už ale plavaly stromy. To byl fofr jak blázen.

                              NCane - Profil | Út 11.6.2013 10:15:14

                              snipe >> Já neříkal, že ne. ;-) Každopádně je to mazec, protože v Brodě včera skoro nepršelo a o 10 km dál sodoma a gomora.

                                NCane - Profil | Út 11.6.2013 8:58:20

                                Ty bláho. Tak to je teda mazec.

                                  NZajda - Profil | Út 11.6.2013 8:55:58

                                  Dev >> A proč se o tom nikde nepíše? To byl tak bezvýznamný průser?

                                    NDev - Profil | Út 11.6.2013 8:44:48

                                    Zajda >> jj bystrice ;) a tady je nadrz v komni jak se protrhla .. :

                                    http://www.youtube.com/watch?v=AswDusLIYeY