Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NZajda - Profil | Út 11.6.2013 8:40:26

Erva >> Podkovou myslíš hráz? Já jsem tam byl naposledy někdy v minulém tisíciletí, takže už si to moc nevybavuju...

    NErva - Profil | Út 11.6.2013 8:30:47

    Zajda - Podle mě je to Bystřice Pod Lopeníkem a tady je aktuální foto přepadu a odtoku přehrady po včerejší bleskové povodni , průser je že podle fotek prosakuje podkova ve spárách :-((

      NZajda - Profil | Út 11.6.2013 8:21:30

      Dev >> Co to je za dědinu? Drsné. Asi bylo štěstí, že to někoho nespláchlo...

        NDev - Profil | Út 11.6.2013 8:18:11

        z fb ...

          Nkapr97 - Profil | Po 10.6.2013 21:57:17

          A dopr.... To vysvětluje ten "požární poplach" v Brodě. Tak to do pátku nemají šanci uklidit.

            NZdenal77 - Profil | Po 10.6.2013 21:46:12

            Pointer >> hmm mazec, já byl v brodě se synem na fotbalovém zápase když tam opodál bouřilo, tohle bych ale nečekal

              NPointer - Profil | Po 10.6.2013 21:40:29

              Zdenal77 >> jj, je to Bánov je tam toho bordelu fakt hodně (lednice,popelnice dokonce i postel) o víkendu tam mají být rybářské závody tak nwm jak to dopadne ...

                NErva - Profil | Po 10.6.2013 21:32:42

                Zdenal77 - No já taky ne :-((

                  NErva - Profil | Po 10.6.2013 21:32:01

                  Jestli už vysadili pstruhy do Nivničky ,tak ti už tam taky nejsou :-((

                    NZdenal77 - Profil | Po 10.6.2013 21:31:27

                    Erva >> no tenhle pohled znám, sem tam se tam ukážu ale ta fotka níž to je mazec, ani bych tomu nevěřil

                      NErva - Profil | Po 10.6.2013 21:27:01

                      Zdenal77 - No jasně a takhle vypadala na jaře .

                        NZdenal77 - Profil | Po 10.6.2013 21:21:28

                        Pointer >> to je fakt bánov ?

                          NErva - Profil | Po 10.6.2013 21:10:34

                          Pointer - Podle toho co je v přehradě to muselo být kruté , v Hluku a Vlčnově taky spadlo hodně vody , ale např v Dol. Němčí pár kapek .

                            NPointer - Profil | Po 10.6.2013 21:08:24

                            Erva >> jj

                              NErva - Profil | Po 10.6.2013 20:53:56

                              Pointer - Co to vypláchlo Bystřici ??? Kua to je tragédie :-(((

                                NPointer - Profil | Po 10.6.2013 20:52:06

                                ...

                                  NPointer - Profil | Po 10.6.2013 20:51:06

                                  Tak takhle to tam aktuálně vypadá 5dní před závodama po průtuži mračem a vyplaveni nedaleké vesnice.

                                    NŠéf =D - Profil | Út 4.6.2013 16:51:10

                                    TomasRybar >>

                                    Spíše mrtvá voda ://

                                      NTomasRybar - Profil | Pá 26.4.2013 12:36:37

                                      Ahoj,

                                      příspěvek není úplně k tématu, nicméně diskuze k tématu určená je 'passé':
                                      Tedy: jaká je teď situace na Lubné ? Dá se zachytat nebo je to mrtvá voda...

                                      Děkuji za reakce.

                                        Nsnipe - Profil | Po 15.4.2013 12:00:09

                                        Včera jsem se tam byl podívat a jenom na hrázi bylo 15 aut. Prostě celkem blázinec... ;-)