Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nsmykoš - Profil | Út 2.4.2013 19:58:04

ahojte už jste tam letos někodo byl na rybach??

    NCarpMan16 - Profil | Út 1.1.2013 16:09:29

    jo přesně....v klidu chlapi....diskuse je o tom, aby jsme si poradily a ne aby jsme se tu pomalu uráželi.....

      NŠéf =D - Profil | Út 1.1.2013 16:07:54

      Chlapi klídek :D

        NKř3m1lek - Profil | Út 1.1.2013 15:51:10

        Kolin16 >> :DDDDDDDDD tvl :DDD ale já neinvestuju jen do rybaření :DDDD

          NKolin16 - Profil | Út 1.1.2013 15:49:16

          j

            NKř3m1lek - Profil | Út 1.1.2013 15:45:27

            Kolin16 >> mě se neláme udice při náhozu :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

              NKolin16 - Profil | Út 1.1.2013 15:41:50

              mě tam neutekla štika z vezírku :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

                NKř3m1lek - Profil | Út 1.1.2013 15:33:27

                Kolin16 >> marku ty si dobry ocas :DDDDDDDDD ....

                  NKolin16 - Profil | Po 31.12.2012 18:20:02

                  Kř3m1lek: chytil jsi jich 15-20 a stejnak jsi nic nevyhral, ti co to házeli dál, tak se vsadám, že neměli sice tolik záběrů, ale tahali větší ryby než ty. Já to hážu většinou tak do prostřed a záběry jsou taky, za noc jich chytnu třeba i 10. Každý tam má svoje co mu vyhovuje a na co se mu na ordějově daří. Takže serte na všechny rady a zkuste si chytat na co chcete a arčitě každý si tam najde to, na co se mu tam bude dařit......

                    NKř3m1lek - Profil | Ne 30.12.2012 13:13:53

                    No jak tu čtu tak máte víceméně pravdu ...(málo chodí stráže, nepořádek, auta...) ryby tam jsou jak malé tak i ty (mazané)veliké = amuři,kapři, candáti,sumci ...

                    sám sem byl svědkem jak se tam nasazovali tento rok amuři přes metr :)) nebylo jich mnoho ale aspon těch pár ,, kaprů je tam taky na zachytání spíše kolem 40-60 cm .
                    Candátů je tam DOST! ... akorát tam nevidím moc těch co je chytají ,proto jich tam taky neni moc chycených :)
                    A zejména na téhle vodě je ke smíchu jak se 90% rybářů řídí "čím dál ,tím líp" ... !!!! hloupost !!!!
                    20-40 m uplně stačí :)
                    Na závodech většina ....prásk 60 m daleko ... já sem tam chytal ,co sem rukou dohodil a 15-20 kapříků kolem 50cm nebyl vůbec problém chytit :)) hodnotím rok 2012 !! :)

                      Njirikk - Profil | Ne 16.9.2012 8:24:27

                      Chytá se na přehradě nebo ně?

                        Nsnipe - Profil | St 29.8.2012 8:31:05

                        Erva >> Dobré ráno. ;-) Taky to vidím tak, že zájmy jednotlivce vyhrají nad zájmy většiny, i když si dokážu představit, že by mohla nádrž spravovat nějaká obec v okolí či jejich sdružení... Pokud to dopadne špatně, tak je i po potoku, který je už teď pstruhovou strouhou! Na této kauze krásně vidíš, jak lidi převlékají kabáty... Co už?!

                        P.S. U šéfa platí stále varianta b).

                          NErva - Profil | St 29.8.2012 8:23:07

                          snipe - Zapoměl jsem tě pozdravit ,takže ahoj ,nic dobrého přehradu asi nečeká ,povodí se jí raději dřív nebo později podle mě zbaví a mají o problém mín a je vymalováno :-))

                          P.S.Kontaktoval tě ten můj šéf nebo se na tebe vy...l ?

                            Nsnipe - Profil | St 29.8.2012 8:13:54

                            Erva >> To je!!! Domnívám se, že v této věci to bude časem ještě horší. Nechci být zlým prorokem, ale mám za to, že o přehradu nadobro přijdeme...

                              NErva - Profil | St 29.8.2012 7:31:39

                              snipe - Tak to je k pláči :-((

                                Nsnipe - Profil | Út 28.8.2012 22:37:34

                                Teď jsem narazil na tohle. Doporučuji k přečtení a obrázek nechť si udělá každý sám! http://slovacky.denik.cz/zpravy_region/zivot-v-preh​rade-trpi-kvuli-prehnanemu-odcerpavani-vody-2012092​1.html

                                  Nsnipe - Profil | Čt 23.8.2012 23:20:08

                                  Erva >> V Lozi už se nad tím spousta lidí podivuje, ale nikdo to neřeší a nikdo to ani řešit nebude... Znáš to, za "peníze v Praze dům". Nikdo taky neřeší potok, proč asi?!

                                    Nkapr97 - Profil | Čt 23.8.2012 22:37:33

                                    Glgin >> Ahoj, chytá se.. byl jsem tam včera..

                                      NViktorin - Profil | Čt 23.8.2012 21:09:17

                                      Asi před 10 dny se ještě chytalo. Od té doby jsem tam nebyl, nástěnku jsem neviděl. Ale na vebu MRS Uh. Brod je v aktualitách brigáda na Ordějově dne 25.8. a o zákazu rybolovu tam není nic, takže já věřím, že se chytá.

                                        Nflekos - Profil | Čt 23.8.2012 20:38:04

                                        Glgin >> Zkus Viktoriny , ti by meli mit prehled.