- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Olšava 2A - Ordějov
Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
55x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
NCarpMan16 - Profil | Út 1.1.2013 16:09:29
jo přesně....v klidu chlapi....diskuse je o tom, aby jsme si poradily a ne aby jsme se tu pomalu uráželi.....
NKř3m1lek - Profil | Út 1.1.2013 15:51:10
Kolin16 >> :DDDDDDDDD tvl :DDD ale já neinvestuju jen do rybaření :DDDD
NKř3m1lek - Profil | Út 1.1.2013 15:45:27
Kolin16 >> mě se neláme udice při náhozu :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
NKolin16 - Profil | Po 31.12.2012 18:20:02
Kř3m1lek: chytil jsi jich 15-20 a stejnak jsi nic nevyhral, ti co to házeli dál, tak se vsadám, že neměli sice tolik záběrů, ale tahali větší ryby než ty. Já to hážu většinou tak do prostřed a záběry jsou taky, za noc jich chytnu třeba i 10. Každý tam má svoje co mu vyhovuje a na co se mu na ordějově daří. Takže serte na všechny rady a zkuste si chytat na co chcete a arčitě každý si tam najde to, na co se mu tam bude dařit......
NKř3m1lek - Profil | Ne 30.12.2012 13:13:53
No jak tu čtu tak máte víceméně pravdu ...(málo chodí stráže, nepořádek, auta...) ryby tam jsou jak malé tak i ty (mazané)veliké = amuři,kapři, candáti,sumci ...
sám sem byl svědkem jak se tam nasazovali tento rok amuři přes metr :)) nebylo jich mnoho ale aspon těch pár ,, kaprů je tam taky na zachytání spíše kolem 40-60 cm .
Candátů je tam DOST! ... akorát tam nevidím moc těch co je chytají ,proto jich tam taky neni moc chycených :)
A zejména na téhle vodě je ke smíchu jak se 90% rybářů řídí "čím dál ,tím líp" ... !!!! hloupost !!!!
20-40 m uplně stačí :)
Na závodech většina ....prásk 60 m daleko ... já sem tam chytal ,co sem rukou dohodil a 15-20 kapříků kolem 50cm nebyl vůbec problém chytit :)) hodnotím rok 2012 !! :)
sám sem byl svědkem jak se tam nasazovali tento rok amuři přes metr :)) nebylo jich mnoho ale aspon těch pár ,, kaprů je tam taky na zachytání spíše kolem 40-60 cm .
Candátů je tam DOST! ... akorát tam nevidím moc těch co je chytají ,proto jich tam taky neni moc chycených :)
A zejména na téhle vodě je ke smíchu jak se 90% rybářů řídí "čím dál ,tím líp" ... !!!! hloupost !!!!
20-40 m uplně stačí :)
Na závodech většina ....prásk 60 m daleko ... já sem tam chytal ,co sem rukou dohodil a 15-20 kapříků kolem 50cm nebyl vůbec problém chytit :)) hodnotím rok 2012 !! :)
Nsnipe - Profil | St 29.8.2012 8:31:05
Erva >> Dobré ráno. ;-) Taky to vidím tak, že zájmy jednotlivce vyhrají nad zájmy většiny, i když si dokážu představit, že by mohla nádrž spravovat nějaká obec v okolí či jejich sdružení... Pokud to dopadne špatně, tak je i po potoku, který je už teď pstruhovou strouhou! Na této kauze krásně vidíš, jak lidi převlékají kabáty... Co už?!
P.S. U šéfa platí stále varianta b).
P.S. U šéfa platí stále varianta b).
NErva - Profil | St 29.8.2012 8:23:07
snipe - Zapoměl jsem tě pozdravit ,takže ahoj ,nic dobrého přehradu asi nečeká ,povodí se jí raději dřív nebo později podle mě zbaví a mají o problém mín a je vymalováno :-))
P.S.Kontaktoval tě ten můj šéf nebo se na tebe vy...l ?
P.S.Kontaktoval tě ten můj šéf nebo se na tebe vy...l ?
Nsnipe - Profil | St 29.8.2012 8:13:54
Erva >> To je!!! Domnívám se, že v této věci to bude časem ještě horší. Nechci být zlým prorokem, ale mám za to, že o přehradu nadobro přijdeme...
Nsnipe - Profil | Út 28.8.2012 22:37:34
Teď jsem narazil na tohle. Doporučuji k přečtení a obrázek nechť si udělá každý sám! http://slovacky.denik.cz/zpravy_region/zivot-v-prehrade-trpi-kvuli-prehnanemu-odcerpavani-vody-20120921.html
Nsnipe - Profil | Čt 23.8.2012 23:20:08
Erva >> V Lozi už se nad tím spousta lidí podivuje, ale nikdo to neřeší a nikdo to ani řešit nebude... Znáš to, za "peníze v Praze dům". Nikdo taky neřeší potok, proč asi?!
NViktorin - Profil | Čt 23.8.2012 21:09:17
Asi před 10 dny se ještě chytalo. Od té doby jsem tam nebyl, nástěnku jsem neviděl. Ale na vebu MRS Uh. Brod je v aktualitách brigáda na Ordějově dne 25.8. a o zákazu rybolovu tam není nic, takže já věřím, že se chytá.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












