Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NErva - Profil | Čt 23.8.2012 20:23:44

Glgin - Ahoj o zákazu nic nevím ,ale pravda je že tam schází snad 1 m vody a to z důvodu toho, že Ital který tam vlastní sady má povoleno vodu čerpat snad v jakémkoliv množství .

    NGlgin - Profil | Čt 23.8.2012 20:17:43

    Ahoj,slyšel jsem že je na ordějově zákaz rybolovu kvůli nízké hladině.Může mě někdo říct jak to tam je?V sobotu se tam na chvilku chystáme.

      Nkapr97 - Profil | St 25.4.2012 17:58:15

      kapr500 >> jo budou tak nějak

        Nkapr500 - Profil | Út 24.4.2012 18:13:09

        Ok tak at se ti vydaří i tyto zavody takže asi bodou kolem toho 24.června?

          Nkapr97 - Profil | Út 24.4.2012 7:24:07

          kapr500 >> ahoj byl jsem tam s ním kapry jsme vůbec nechtěli jen vím že jste byli u lípy a k čemu by mi byli kapři když jsem chytil 7kaprů a cca 100cejnů:-) a ti co po vás chtěli kapry tam letos už nebudou..

            Nkapr500 - Profil | Ne 22.4.2012 20:00:35

            Nechci se hadat nebo něco ja jsem se ptal jestli někdo nevíte kdy jsou zavody na ordějově.A nevím proč jste začali řešit podběrak a podložku to vubec nechapu.

              Ndapo94 - Profil | Ne 22.4.2012 19:54:22

              kaprikar164 >> Ale nenapsal na jakych zavodech!!:D

                Ndapo94 - Profil | Ne 22.4.2012 19:51:55

                kaprikar164 >> tak proč ste říkali že jestli vam toho kapra nechcu prodat :DD

                  Nkaprikar164 - Profil | Ne 22.4.2012 19:50:22

                  kapr500 >> A kdyžtak na závodech jsem byl 1. tak klídek jo!chytl jsem 6 kaprů a jednoho amura :) 72

                    Nkaprikar164 - Profil | Ne 22.4.2012 19:47:21

                    kapr500 >> Wtf?my jsme za vámi nepřišil,jenom nám to říkal kámoš,tak klídek jo?A žádného kapra jsme od vás nechtěli!

                      Nkapr500 - Profil | Ne 22.4.2012 19:42:21

                      Kamoto netuším kdo jsi a jak veděl že jsme neco chytli ano chytli kapra 48cm a potom kapr97 a kaprikar164 došli k nám říkaly že nám dají ten podběrák za toho kapra.

                        Nkamoto - Profil | Ne 22.4.2012 19:35:19

                        kapr97 >> aspoň nespotměšili

                          Nkamoto - Profil | Ne 22.4.2012 19:32:40

                          kaprikar164 >> A co jako že neměli podběrák a podložku, šak to neni poviné!!
                          PS: Aspoň něco chytli!!

                            Nkapr500 - Profil | Ne 22.4.2012 19:16:45

                            jak jste mě poznaly vubec nechapu, ale ano mam podběrák i podložku ja jsem byl minuly rok co jsme měl poprve papíry tak že to byly moje první zavody.

                              Nkaprikar164 - Profil | St 18.4.2012 7:32:58

                              kapr97 >> jojo jsou

                                NErva - Profil | Út 17.4.2012 19:08:49

                                kaprikar164 - Ahoj nechci do toho nějak zasahovat ,ale ani jedna věc kterou jsi napsal není povinná ,ale souhlasím s tím že je opravdu dobré mít obojí a né se pak dívat jak se jakákoliv ryba válí po zemi :-))

                                  Nkapr97 - Profil | Út 17.4.2012 19:00:17

                                  kapr500 >> Ahoj většinou první neděli po zahájení lovu dravců takže asi 24.června

                                    Nkapr97 - Profil | Út 17.4.2012 18:58:54

                                    kaprikar164 >> To jsou ti dva od lípy nebo kteří?? jako myslím co tam chytali..

                                      Nkaprikar164 - Profil | Út 17.4.2012 14:35:40

                                      kapr500 >> nevim,ale zase nebudete mět podběrák a podložku?

                                        Nkapr500 - Profil | Út 17.4.2012 14:33:44

                                        nevíte někdo kdy budou tento rok závody na Ordějově?