Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nkapr97 - Profil | Po 30.1.2012 10:44:48

kopr69 >> mě to trhají ptotože ta 0,18vlasec moc nevydrží a velká nástraha třeba peleta nebo bojlí

    Nkopr69 - Profil | Po 30.1.2012 10:43:24

    kapr97 >> Co je to u tebe velka nastraha a kolik tech kapru 80-90cm z tama mas rocne?

      Nkapr97 - Profil | Po 30.1.2012 10:39:43

      kaprikar164 >> To souhlasím.... velký kapr tam chytit jde tak 80-90cm ale když čekátte na kapra s velkou nástrahou tak nic ale když dáte třeba 0,18vlasec a 12háček s jednou bonduelkou a nahodíte těsně ke keřům tak se může stát že tam přijde...

        Nkaprikar164 - Profil | Po 30.1.2012 10:34:55

        kuBITCHek >>jeden z roků co to tam bralo jednou se mi tam podařilo,že sem nahodil a už 60 kapr

          Nmeteor - Profil | Po 30.1.2012 10:32:34

          Erva >> jupí, takže ještě přesné počty, zmínit kdy a na co berou a do roka a do dne budou sežraní :-)
          Pořád mi neleze do palice, proč má někdo potřebu se takto VEŘEJNĚ bavit na VEŘEJNÉM fóru o konkrétní vodě...

          PS: "viděl" je s měkkým "i"

            Nkopr69 - Profil | Po 30.1.2012 10:13:41

            Erva >> Sam jsem byl prekvapeny jak jim to pekne zobou.Na co je chytali to si necham pro sebe ale zrejme museli dobre sypat.Behem 14dnu ve dvou ulovit a odnest asi 25 kusu od 80 do 1metru to uz je co rict.Zrejme dobrej oddil :-)

              NErva - Profil | Po 30.1.2012 9:12:39

              kopr69 - Tak to je pěkné :-)))

                Nkopr69 - Profil | Ne 29.1.2012 23:07:30

                Erva >> Ja je sice vyhrivat nevidel ale videl jsem je zapsane v povolence a tak se mi zda ze tam byl i nejaky kousek prez 1m.

                  NkuBITCHek - Profil | Ne 29.1.2012 21:15:30

                  skoro nikdo tam nechodí.......tehdy mi celkem spadla huba :-))))

                    NErva - Profil | Ne 29.1.2012 20:07:20

                    kopr69 - Jj ,já jsem je párkrát vyděl se vyhřívat v zátoce u rákosí ,ale nikdy by mě nenapadlo že jich tam bude tolik a ještě tak velkých věděl jsem tak o cca. 10 kusech kolem 80-90cm :-))

                      Nkopr69 - Profil | Ne 29.1.2012 20:04:49

                      Erva >> Asi dost kdyz je chytaji i masařky-duchodci.

                        NErva - Profil | Ne 29.1.2012 20:01:43

                        kopr69 - Jj, je to možné jestli tam ti amuři vydrželi tak dlouho tak jo ,vím o tom že tam byly krásní amuři ,ale kolik jsem se neodvažoval odhadnout .

                          Nkopr69 - Profil | Ne 29.1.2012 19:50:45

                          Erva >> Videl jsem tam dvojici duchodcu kteri se zacali specializovat na lov amuru a muzu rict ze kazdy z nich si min.rok odnesl asi 15 kusu od 80 do 100cm!!!

                            NErva - Profil | Ne 29.1.2012 18:40:31

                            kobe - Ahoj jasně něco tam bude ,ale kollik tam toho je asi nikdo neví a podle mě to žádná sláva nebude.

                              Nkobe - Profil | Ne 29.1.2012 16:51:26

                              Erva >> díky za info,ale není to zas tak malá voda,aby se vychytalo uplně všechno,myslím si,že by tammohli být i pěkné ryby,ale osobně jsem tam ještě nechytal

                                NErva - Profil | So 28.1.2012 15:51:14

                                kobe - Ahoj naposled jsem byl na této vodě před 2 lety i když to mám kousek ,podle mě to tam funguje tak že když se vysadí ryby ,tak 14 dnů jsou tam závody dokud to jde a pak zase ve starých kolejích občas někdo něco lapne ,ale žádná sláva to není ,nějak podobně jako je tomu na Okluce 1 a nebo to tam může být ještě horší ,ta doba kdy se tam chytali jak pěkní dravci ,tak pěkní kapři ,amuři jsou podle mě dávno v trapu :-))

                                  Nkobe - Profil | So 28.1.2012 13:44:13

                                  Taky bych rád o této pěkné vodě něco věděl,kdo tam chodíte?

                                    NPAYYA - Profil | Po 7.3.2011 14:19:28

                                    Zdravím,chtěl bych se pokusit oživit tuto diskusi.Tak se chci zeptat,jestli má někdo nějaké fotky a poznatky z minulého roku a jak to vidí na letošní sezonu.Díky za fotky a komentáře......

                                      NMartimo - Profil | So 15.8.2009 16:49:44

                                      tazik >> dravci o nicem.je tam mraky bolenu a par candatku.da se tam celkem casto nachytat sumec kolem 40-50 cm.ale to je asi vse z dravcu.

                                        Ntazik - Profil | So 20.6.2009 18:51:08

                                        jak to tam vypada s dravcama?