Opatření na vodním díle Kamenička

Kategorie: Všeobecné

Na přehradě Kamenička, která slouží pro zásobování obyvatel na Chomutovsku vodou již 116 let, plánujeme generální opravu. Nejprve musí proběhnout kompletní průzkum hráze a jeho podloží a teprve potom se mohou projektovat jednotlivé kroky. V tuto chvíli jsme připravili opatření pro ochranu ohrožených druhů živočichů.

Pro ochranu obojživelníků, zejména ropuchy obecné, jsme obehnali celou nádrž fólií, abychom mohli průběžně provádět transfer žab do připravených tůní. Ty jim budou sloužit po dobu rozmnožování a metamorfózy.

Zdroj: http://www.poh.cz/opatreni-na-vodnim-dile-kamenicka​/d-4046/p1=1121

MAXXSKATER, 21.3.

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

Akční nabídky

akce, rybareniSavage Gear Mikina | SLEVA 30%

Za 699
valitní mikina pro skvělý komfort a správný vzhled. Komfortní vysoce kvalitní 50% bavlna / 50% polyesterová směs v konstrukci 280gsm. Měkká kartáčovaná fleecová podložka. Dvojvrstvá kapuce s vnitřní podšívkou z 65% polyesteru / 35% bavlněného dresu. Přední kapsa.

akce, rybareniSonubaits Robin Red feed pellets drilled

Za 189
Pelety s dírkou jsou vhodné jak na krmení, tak se dají snadno nastražit pod háček. Obsahují rybí moučky, malé procento olejů a vysoký podíl originálního koření Robin Red. Vůně je kořeněná a vhodná pro lov všech druhů ryb po celý rok.

Oznámení - obecné

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Vložit oznámení

Doporučujeme e-shop

Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ

Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Vám nabízí přehledný e-shop se zázemím kamenného obchodu rybářských potřeb v...