Jakub Vágner si chce pronajmout další rybník, u radních ale narazil

Kategorie: Všeobecné

Jakub Vágner by si rád pronajal na Kutnohorsku další rybník, tentokrát Medenici. Je to již třetí vodní plocha, o kterou zde má známý rybář zájem. Ačkoliv nemá vedení Kutné Hory se záměrem problém, prozatím se nedohodlo. Radním se totiž nelíbí podmínky smlouvy o pronájmu.

https://www.denik.cz/regiony/jakub-vagner-si-chce-p​ronajmout-dalsi-rybnik-na-kutnohorsku-20190521.html​

Joe Smoker, 22.5.2019

Diskuse k bleskovce

Npalovák62 - Profil | So 29.6.2019 19:03:46

hraji >> Pane kolego, dávám Ti za pravdu a souhlasím s tím, co zde je napsáno. Hodnotit někoho jen za to, že jezdí nebo nejezdí na soukromák je podle mne ubohost hodnotilele.

NVlček99 - Profil | So 29.6.2019 11:13:23

Jakuba neznám osobně, ale kdo dokázal alespoň z poloviny v rybolovu to co on??? Myslím že nikdo
Je to světová kapacita
A co se týče je revírů? Upřímně? Kdo by nechtěl

Nsupinna - Profil | St 5.6.2019 17:57:13

Carpkiller >> Nemusím nic hledat. Celkem si pamatuju, jak se to na Katlově vyvýjelo před aférou s převeženým kaprem i po ní. O převážení ryb jsem nic nepsal. Jen mě zaujalo, nebo zarazilo, jak jsi psal o přivlastňování si státního majetku z evropských dotací a mamonu na prvním místě. Toto všechno se (podle Tebe) ale dělo minimálně dva roky, než se zmíněný kapr začal řešit, tudíž se zmiňovaný hříchy daly minimálně tušit...Chápu,že po tom ,jak se věci vyvynuly, se cítíš poškozený,když jsi své jméno spojil s akcí ,kterou JV pořádal. Ale jak už jsem uvedl,to nebyl důvod, proč jsem zareagoval. Nic víc, nic míň.

NFRANK71 - Profil | St 5.6.2019 15:48:53

_Karel_ >> je.

N_Karel_ - Profil | St 5.6.2019 15:36:15

FRANK71 >>To je ale blbá reklama.

Nsplávkař - Profil | St 5.6.2019 13:40:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Fishky >> chapu, je to o nabidce a poptavce. Ty chces chytat, zavodit na soukromkach a soukromnik zase chce kasirovat rybare co u neho lovi, zavodi. Jelikoz zajem obou stran roste, obor vzkveta.

NFishky - Profil | St 5.6.2019 13:28:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

splávkař >> Já nevlastním soukromý rybník, takže z logiky věci ani nic neobcházím - jsem obyčejný rybář, ne soukromník. Že to u nás takhle funguje mi nevadí, vadí mi - když někdo vezme dotaci, prachy z mých daní aby mohl tohle začít dělat, to mi vadí. Vadí mi pijavice na systému, který mi všichni podporujeme ze svých kapes. Chceš podnikat - tak fajn, podnikej, ale Vágner se tváří jak zachraňuje genofond, protože svaz je totálně neschopný a ty velké ryby si nakonec nechá přivést ze svazových vod a ještě za naše love. Už to chápeš, oč tu běží?

Nsplávkař - Profil | St 5.6.2019 13:13:42

Fishky >> psal jsi, ze kontrolni odlov je prachsproste obchazeni zakona. Ty muzes, jini ne?

Nkamo - Profil | St 5.6.2019 13:03:11

FRANK71 >> Pokud ty trofejní ryby prodávají jako sportovní náčiní a ne jako jídlo, neměla by tam být snížená sazba DPH, tohle by mělo zajímat příslušný FÚ.

NFishky - Profil | St 5.6.2019 13:00:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

splávkař >> zase do toho taháš osobní rovinu, jsi nepoučitelný a to jsem tě měl, neuraž se prosím, za chytřejšího. Kaprařina je božská, mě se líbí a v mnohém mě doslova pohltila a současně sportovní rybolov jako takvý posunula kupředu. Tak jak to někteří uchopili u nás se mi moc nelíbilo a ani nelíbí, ale s tím nic nezmůžu. Můžu jet na závody sednout si jako obyčejný kluk - rybář mezi teamy vyhlášených značek a třeba ukázat cestu těm, co mají ochotu to vidět, zbytek bude nechápavě psát a koukat asi donekonečna - ale to je na každém z nás :) Nemusíš být tester, nemusíš mít jejich výrobky, nemusíš se prosit o slevu a komerci, stačí přemýšlet a zachytáš také... i na domácí koule za pár kaček ;-) a koho tím, že přijedu, vezmu cenu a odjedu podporuju? Soukromý revír určitě ne, dokonce ani pořadatele ne, paradoxně to zatáhnou ti, co tam jsou do počtu a jen zaplatí vlez... hned jak vyhraju na oficiálním mistrovství světa, tak si koupím feedry nebo plavačku a nechám toho, máš mé slovo :-D ale na oficiálním, ne tom na Katlovackým, to není výzva, ale spíš jen taková zábava pro pár vyvolených ;-)

Nsplávkař - Profil | St 5.6.2019 12:58:50

FRANK71 >> jsem si rikal, ze moravaci si taky jiste radi zobli.