MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Startuje 4. ročník Světových rybářských her v Jihoafrické republice

Kategorie: Všeobecné

Světové rybářské hry jsou jednou z nejdůležitějších rybářských událostí v mezinárodním měřítku. Jedná se o sérii čtrnácti šampionátů v různých rybolovných stylech, konaných v jedné zemi. Zastřešující organizace CIPS (Mezinárodní konfederace sportovního rybolovu) pověřila pořádáním letošního ročníku Jihoafrickou republiku.

Všechny vrcholné šampionáty budou probíhat v období 11.-17. února 2019. Česká republika bude mít zastoupení ve dvou šampionátech - Přívlači z lodi a Feeder.

Tým ČR (Přívlač z lodi) startuje ve složení Petr Kubíče (Vedoucí), Jan Hubka, Jakub Kolář, David Koudelka, Tomáš Koudelka, František Čáha a Tomáš Jírovec; trenérem týmu je Josef Zahrádka.

Druhý reprezentační tým (Feeder) bude bojovat ve složení Petr Bromovský (Vedoucí), Josef Konopásek, Martin Maťák, Ladislav Konopásek, Jakub Šabata, Radek Štěpnička a Martin Štěpnička; trenérem je Milan Štěpnička a asistentem trenéra je Jan Prepsl.

O výsledcích šampionátů budeme informovat, průběžné informace můžete sledovat na stránkách pořádající organizace (https://www.fishingworldgames2019.co.za/ )nebo Facebookovém profilu ( https://www.facebook.com/sportfishingworldgames/ ). Průběžné informace jsou k dispozici také na Facebooku reprezentace ve Feedru (https://www.facebook.com/czechrepublic.team/ ).

Závodníkům přejeme mnoho úspěchů!

Zdroj: https://www.rybsvaz.cz/?page=aktuality%2Faktuality&​page_menu=&lang=cz&fromIDS=&test=&menu_id=&aktualit​y_tabulka=aktuality&aktuality_id=739&aktuality_zac=​0&aktuality=rozbalit

 

MAXXSKATER - ®, 12.2.2019

Diskuse k bleskovce

N venybit - ® Čt 14.2.2019 5:20:02
V JAR? Který blázen by jel do JAR? Však co má bílou hubu to tam střílí na potkání. Ta země je krajně nestabilní ,vůbec by neměla takové soutěže pořádat.Černošský vůdce v JAR vyzývá k vraždění bělochů. Zabíjení bílých farmářů v JAR je již místní zvyklostí JAR: země na pokraji občanské války Tragédie v JAR: rasismus černochů proti bělochům světu nevadí? A to je jen pár titulků za poslední rok. To musí mít člověk v hlavě řádně vymeteno ,aby jel do JAR. Kterého blba napadlo nechat je pořádat mistrovství? Akorát návštěvou závodníků legimitizujem tu svoloč která tam teď vládne. Ostuda.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniMultiplikátor Shimano Dendou-Maru 4000 Plays

Shimano Dendou-Maru 4000 PLAYS - elektrický 12 V multiplikátor, mimořádně bezpečný, dokáže navíjet silou 48 kg/cm (467 N). Lze s ním manipulovat od nulového, po maximální výkon, LCD display zobrazuje veškeré potřebné údaje, jako jsou volby programových modulů, zaznamená šňůru mimo cívku, výkon atd.

akce, rybareniPrologic Pouzdro 10-13 ft | SLEVA 62%

Za 299
Velmi precizní pouzdro na 1 prut s nastavitelnou délkou na 10 - 13 ft za luxusní výprodejovou cenu. Využijte skvělé akce jen do vyprodání zásob.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Raven Fishing Brno nabízejí nejširší sortiment rybářských potřeb a dopravu zdarma při objednávce nad 1 500 Kč! E-shop a...