MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

119. výročí vzniku MO ČRS Pardubice

Kategorie: Všeobecné

Dne 4. května 2018 oslavila místní organizace ČRS 119 let od svého založení. Nebylo by od nás hezké nevzpomenout rybářské historie, města Pardubic a jeho okolí, na kterou v součastné době navazuje naše činnost, činnost místní organizace ČRS, ať již v obhospodařovaných revírech, nebo činností na rybochovném zařízení.

Rybářství v Pardubicích a okolí mělo od dávných dob dobré přírodní podmínky. Výhodná poloha na soutoku dvou významných řek, řeky Labe a Chrudimky. Krajina kolem nich, přírodou vytvořených příkopů, tůní a potůčků, zaplavovaných vodami neregulovaných řečišť, byla vždy zdrojem obživy obyvatel tohoto území.

Zdroj: https://rybaripce.cz/2018/06/03/119-vyroci-vzniku-m​o-crs-pardubice/

 

MAXXSKATER - ®, 13.6.

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSensas akční kbelík s krmením | UŠETŘITE 50%

Za 499
Skvělý akční balíček v podobě kbelíku plného krmení a dárkem navíc za skvělou akční cenu. Kbelík obsahuje: 1x Kbelík Club 15L + Víko, 4x krmítkovou směs 3000 Carpes (kapr) 1 kg, 1x Posilovač do krmení, Frutix (ovoce) 300 g. 1x Kšiltovka Sensas

akce, rybareniPrut Shimano Beastmaster Feeder DX 12´90g

Za 2.988
Řada feederových prutů BeastMaster DX špičkových parametrů byla připravena za účelem splnění náročných požadavků všech feederových zpusobů rybolovu.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Zemřel rybář a kamarád z...

Zemřel velký rybář a kamarád Jarek Konrád z Chropyně Mnoho let byl na piskáči v Záříčí náš společník a pohodový přítel. Bez něho už to není ta pravá krásná rybařina.Mnohokrát jsme nic nechytli ale...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
ML SPORT ML SPORT

Brno, Bohunická 67