MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Pro rybáře sezóna nikdy nekončí, říká předseda rybářského spolku

Kategorie: Všeobecné

Chotěboř – Mnozí lidé si myslí, že rybářská sezóna trvá jen od jara do podzimu, ve skutečnosti jsou však rybáři aktivní po celý rok. Doručují povolenky, pořádají školení a na jaře loví rybníky. Rybařina je prostě životní styl a na počasí se neptá. „Pro rybáře sezona nikdy nekončí,“ říká Václav Musílek, předseda rybářského spolku v Chotěboři, který v loňském roce oslavil již 110 let od svého založení.
Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/pro-​rybare-sezona-nikdy-nekonci-rika-predseda-rybarskeh​o-spolku-20180119.html

 

JaMi - ®, 21.1.2018

Diskuse k bleskovce

N retrívr - ® Ne 21.1.2018 17:57:31
Úroveň článku dává obraz nějaké úrovni. Tady zcela zavádějící, bohužel je třeba článek autorizovat, což evidentně autor podkladů neví.Pokud byl článek autorizován, pak není co dodat. Navíc práce předsedy není obrazem řadového rybáře. Dle mne článek katastrofa. Být šefredaktorem tak bych autora silně pokutoval, ne odměnil.Je to nic neříkající humus.
N TomCR - ® Ne 21.1.2018 14:22:27
Škoda, že autorka neumí česky a je potřeba překladatel. S dovolením můj vlastní překlad:
"Spolek na začátku ledna pořádá také několik oficiálních vydajů": Místní organizace vydává povolenky také v Havlíčkově Brodě a Chotěboři, a to v těchto termínech: http://mocrschotebor.cz/povolenky-ceny/
"Na podzim začíná lov dravců jako je štika a candát": Lov dravců začíná i na Vysočině 16. června, ale někdy je tak hnusně, že to vypadá, jako by byl podzim.
"V posledních letech nás trápí nedostatek vody a rybožraví predátoři, ale naopak se těší zájem o rybářství.": Vody málo, rybářů mnoho.

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFOX naviják FX13 Reel

Za 3.582
Akce na největší naviják z rodiny kaprařských navijáků s označením FX, který disponuje královskou kapacitou vlasce.

akce, rybareniAkce na všechna křesla, deštníky a přístřešky!

Užijte si ještě větší pohodu na rybách v novém křesle a před sluncem nebo deštěm se schovejte pod nový deštník nebo kvalitní přístřešek. Vše je tento týden v akci! Platí pouze do 19.8.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Ztracený pejsek u UN Rozkos

Rozkoš . Prosím o pomoc při jeho nalezení. Nálezci pejska nabízím odměnu 5000.- Kč
Děkuji. Můj tel 737 735492"

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Raven Fishing Brno nabízejí nejširší sortiment rybářských potřeb a dopravu zdarma při objednávce nad 1 500 Kč! E-shop a...