MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Pro rybáře sezóna nikdy nekončí, říká předseda rybářského spolku

Kategorie: Všeobecné

Chotěboř – Mnozí lidé si myslí, že rybářská sezóna trvá jen od jara do podzimu, ve skutečnosti jsou však rybáři aktivní po celý rok. Doručují povolenky, pořádají školení a na jaře loví rybníky. Rybařina je prostě životní styl a na počasí se neptá. „Pro rybáře sezona nikdy nekončí,“ říká Václav Musílek, předseda rybářského spolku v Chotěboři, který v loňském roce oslavil již 110 let od svého založení.
Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/pro-​rybare-sezona-nikdy-nekonci-rika-predseda-rybarskeh​o-spolku-20180119.html

 

JaMi - ®, 21.1.2018

Diskuse k bleskovce

N retrívr - ® Ne 21.1.2018 17:57:31
Úroveň článku dává obraz nějaké úrovni. Tady zcela zavádějící, bohužel je třeba článek autorizovat, což evidentně autor podkladů neví.Pokud byl článek autorizován, pak není co dodat. Navíc práce předsedy není obrazem řadového rybáře. Dle mne článek katastrofa. Být šefredaktorem tak bych autora silně pokutoval, ne odměnil.Je to nic neříkající humus.
N TomCR - ® Ne 21.1.2018 14:22:27
Škoda, že autorka neumí česky a je potřeba překladatel. S dovolením můj vlastní překlad:
"Spolek na začátku ledna pořádá také několik oficiálních vydajů": Místní organizace vydává povolenky také v Havlíčkově Brodě a Chotěboři, a to v těchto termínech: http://mocrschotebor.cz/povolenky-ceny/
"Na podzim začíná lov dravců jako je štika a candát": Lov dravců začíná i na Vysočině 16. června, ale někdy je tak hnusně, že to vypadá, jako by byl podzim.
"V posledních letech nás trápí nedostatek vody a rybožraví predátoři, ale naopak se těší zájem o rybářství.": Vody málo, rybářů mnoho.

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybarenifox camo supa brolly 60" mk2 + přehoz fox camo overwrap

Za 10.990
cenová akce - nejlepší brolly současnosti v setu s přehozem za výhodnější cenu než supa brolly system!!!

akce, rybareniPrologic SMW Bite Alarm 2 ks | SLEVA 46 %

Za 749
Akční set dvou signalizátorů, nyní za skvělou cenu. Všechny potřebné funkce v moderním hlásiči s atraktivním vzhledem. Velice kompaktní rozměry, integrované uši s dvěma LED diodami nahoře (jedna pro jízdu a jedna pro padák).

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Raven Fishing Brno nabízejí nejširší sortiment rybářských potřeb a dopravu zdarma při objednávce nad 1 500 Kč! E-shop a...