MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Setkání rybářské mládeže 2017

Kategorie: Všeobecné

Ve dnech 8. – 10. září 2017 se konalo již tradiční Setkání rybářské mládeže.

Pořadatelství připadlo tentokrát na Západočeský územní svaz ČRS, který pověřil organizací akce MO ČRS Nepomuk. Pořadatelé pro setkání vybrali kemp Nový rybník, který se nachází uprostřed lesa a jak již název napovídá, je na břehu rybníka asi 3 km od města Nepomuk. Hlavními pořadateli byli manželé Hozmanovi, kteří pro děti, ale i jejich doprovod připravili pestrý program. Ten byl složen jak z akčních soutěží a aktivit, tak naučného programu. V pátek po zahájení, při němž přivítal účastníky předseda ČRS JUDr. Alexander Šíma, byla pro děti připravena první část soutěže, inspirovaná televizní soutěží Klíče od pevnosti Boyard. Jednotlivá družstva územních svazů plnila úkoly, ve kterých bylo možno získat klíče k pokladu.

Jedním ze stanovišť bylo i hledání klíče v nádobách s rozmanitou náplní, a to i s živým obsahem.

V sobotu ráno odjely děti do Plzně, kde navštívily Techmánii Science Center a zahrály si turnaj v LaserGame.

Po návratu z Plzně probíhala druhá část hry o klíče, kdy soutěžící získávali indicie k otevření truhlice s pokladem. Na nedělní dopoledne byl připraven závod družstev v lovu ryb přívlači.

Setkání rybářské mládeže 2017 se vydařilo a velké poděkování patří pořadatelům, kteří si dali obrovskou práci s přípravou soutěží i programu. Letošní ročník lze jednoznačně zařadit mezi jeden z nejlepších v historii této akce - o tom svědčí i nadšené reakce dětí a jejich vedoucích. Setkání proběhlo za finančního přispění ČRS, MŠMT a sponzorů - obec Klášter, město Nepomuk, Pekařství Pondělík, Silnice Nepomuk, Klaus Timber, Decathlon, Mivardi, Autocentrum Jan Šmucler. Všem tímto děkujeme.

Odd. sportu a mládeže Rady ČRS

Zdroj: https://www.rybsvaz.cz/?page=aktuality%2Faktuality&​page_menu=&lang=cz&fromIDS=&test=&menu_id=&aktualit​y_tabulka=aktuality&aktuality_id=544&aktuality_zac=​0&aktuality=rozbalit

 

MAXXSKATER - ®, 13.9.2017

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFox Warrior 6 Legged Bedchair + Spací Pytel Fox Warrior

Za 4.050
Cenově výhodný set vysoce kvalitního lehátka a spacího pytle od prestižního anglického výrobce Fox International. Nyní za cenově výhodných podmínek.Pokud hledáte kvalitní lehátko se spacím pytlem s vynikajícím poměrem výkon vs. cena, tak již hledat nemusíte, protože nic lepšího již nenajdete.

akce, rybareniakce!!! fox camo supa brolly 60" mk2 + přehoz fox camo overwrap

Za 10.990
akce!!! fox camo supa brolly 60" mk2 + přehoz fox camo overwrap cenová akce - nejlepší brolly současnosti v setu s přehozem za výhodnější cenu než supa brolly system!!!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Král Rybářské potřeby Král

E-shop je zaměřený na všechny druhy rybolovu jako přívlač, kaprařina, plavaná, feeder, muškařina, sumcařina a mořský rybolov. Nabízíme...