MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Setkání rybářské mládeže 2017

Kategorie: Všeobecné

Ve dnech 8. – 10. září 2017 se konalo již tradiční Setkání rybářské mládeže.

Pořadatelství připadlo tentokrát na Západočeský územní svaz ČRS, který pověřil organizací akce MO ČRS Nepomuk. Pořadatelé pro setkání vybrali kemp Nový rybník, který se nachází uprostřed lesa a jak již název napovídá, je na břehu rybníka asi 3 km od města Nepomuk. Hlavními pořadateli byli manželé Hozmanovi, kteří pro děti, ale i jejich doprovod připravili pestrý program. Ten byl složen jak z akčních soutěží a aktivit, tak naučného programu. V pátek po zahájení, při němž přivítal účastníky předseda ČRS JUDr. Alexander Šíma, byla pro děti připravena první část soutěže, inspirovaná televizní soutěží Klíče od pevnosti Boyard. Jednotlivá družstva územních svazů plnila úkoly, ve kterých bylo možno získat klíče k pokladu.

Jedním ze stanovišť bylo i hledání klíče v nádobách s rozmanitou náplní, a to i s živým obsahem.

V sobotu ráno odjely děti do Plzně, kde navštívily Techmánii Science Center a zahrály si turnaj v LaserGame.

Po návratu z Plzně probíhala druhá část hry o klíče, kdy soutěžící získávali indicie k otevření truhlice s pokladem. Na nedělní dopoledne byl připraven závod družstev v lovu ryb přívlači.

Setkání rybářské mládeže 2017 se vydařilo a velké poděkování patří pořadatelům, kteří si dali obrovskou práci s přípravou soutěží i programu. Letošní ročník lze jednoznačně zařadit mezi jeden z nejlepších v historii této akce - o tom svědčí i nadšené reakce dětí a jejich vedoucích. Setkání proběhlo za finančního přispění ČRS, MŠMT a sponzorů - obec Klášter, město Nepomuk, Pekařství Pondělík, Silnice Nepomuk, Klaus Timber, Decathlon, Mivardi, Autocentrum Jan Šmucler. Všem tímto děkujeme.

Odd. sportu a mládeže Rady ČRS

Zdroj: https://www.rybsvaz.cz/?page=aktuality%2Faktuality&​page_menu=&lang=cz&fromIDS=&test=&menu_id=&aktualit​y_tabulka=aktuality&aktuality_id=544&aktuality_zac=​0&aktuality=rozbalit

 

MAXXSKATER - ®, 13.9.2017

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSLEVA 20% na kaprové pruty FOX XT a XT "K"

Kaprové pruty FOX XT a FOX XT"K" nyní za zvýhodněnou cenu, poslední kusy skladem !!!

akce, rybareniStarbaits Specialist Bait Box G2 | SLEVA 51%

Za 599
Tento box na nástrahy je vyroben ze 100% nepromokavého materiálu. Má ergonomické pevná držadla a popruh přes rameno pro jeho pohodlnější nošení. Spodní část je zpevněná. Vrchní část je odnímatelná. Vhodné pro přenos návnad, vařeného partiklu nebo na různé drobnosti pro umístění do člunu.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Petice proti asfaltu

prosim pomozte nam bojovat proti dalsimu asfaltu:
http://www.rybaricelakovice.cz/petice-stop-asfaltu/

podepisujte zde:
...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ

Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Vám nabízí přehledný e-shop se zázemím kamenného obchodu rybářských potřeb v Uherském Brodě. Nabízíme...