Mistrovství republiky juniorů a žáků v rybolovné technice

Kategorie: Všeobecné

Ve dnech 9.-11.6.2017 se uskutečnilo Mistrovství republiky juniorů a žáku v rybolovné technice. Tuto akci měla na starosti MO ČRS Pelhřimov a podpořilo ji i Město Pelhřimov a Kraj Vysočina. Závody se uskutečnily ve víceúčelovém sportovním areálu. Závodníky na úvod pozdravili čestní hosté, kterými byli místostarosta Ladislav Med a předseda odboru RT a generální sekretář ICSF MUDr. Josef Doležal.

Celkem se mistrovství zúčastnilo 75 závodníků - 31 žáků, 14 žákyň, 21 juniorů a 9 juniorek.

Celé mistrovství probíhalo v přátelském duchu a závodu přálo i počasí.

A jak to celé dopadlo:

1. místo v pětiboji v kategorii juniorů obsadil Michal Němec ze Severočeského územního svazu

1. místo v pětiboji v kategorii juniorek obsadila Kateřina Patková ze Západočeského územního svazu

1. místo v pětiboji v kategorii žáků obsadil Vojtěch Humpál z Jihočeského územního svazu

1. místo v pětiboji v kategorii žákyň obsadila Simona Krausová ze Západočeského územního svazu

V soutěži družstev mistrovské tituly získal, a to jak v soutěži chlapců, tak v soutěži dívek Jihočeský územní svaz. Podrobné výsledky naleznete na stránkách www.rybsvaz.cz v sekci sport – rybolovná technika - výsledky. Na závěr musíme poděkovat řediteli závodu Jiřímu Gebarovskému a hlavnímu pořadateli Zdeňku Paulovi, kteří tento závod perfektně připravili a i díky tomu mohl mít hladký průběh a děti si z něj odnášejí jen hezké vzpomínky.