MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň

Kategorie: Všeobecné

Ve dnech 23.-25.4.2014 proběhl již 12. ročník mezinárodní soutěže rybářských škol, tentokrát pod patronací Střední školy gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec. Soutěžilo se celkem v sedmi disciplínách: teoretický test, test určování druhů sladkovodních ryb, test určování druhů bentosu, planktonu a vodních rostlin, přišití sakoviny kaprovitého keseru, hod vrhací sítÍ na terč, jízda lodí a lov ryb na plavanou. Praktické disciplíny probíhaly na Rybářství Hodonín, kde jsme si prohlédli rybí líheň (právě začal umělý výtěr kapra), farmu vodní drůbeže a jihomoravské rybníky. Po ukončení soutěžní části připravili pořadatelé pro soutěžící příjemný společenský večer a projížďku lodí po dolním toku Moravy.

Žáci Milan Kummer, Petr Vyčítal, Martin Rajgl a náhradník Miroslav Pánek, kteří naši školu v Bzenci reprezentovali, přivezli do Třeboně nejen pohár za celkové 1. místo v soutěži družstev, ale i vítězství v kategorii jednotlivců., které získal Petr Vyčítal.

Ing. Možíš Luděk, Josef Pumpr

http://www.ssrv.cz/a-644-rybarska_soutez_bzenec_201​4_.html

 

fotojakes - ®, 7.5.2014

Diskuse k bleskovce

N Fajky - ® St 25.3.2015 10:59:37
Dobrý den,chystám se na tuto školu konkrétně na obor Ekologie a životní prostředí - Vodohospodář - 16-01-M /01.Budu rád za každou zkušenost ať už z uplatněním nebo z života na intru.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDaiwa Windcast 5000 SPOD QDA

Za 4249
Windcast Spod´n Mark QDA má převody 5.5:1 a návin vlasce na jedno otočení je 120 cm. Doporučujeme, pokud používáte zakrmovací rakety.


akce, rybareniNavijáky Shimano Speedcast 14000

Za 3384
Naviják Speedcast XS-A nabízí mimořádné parametry odhozu díky kombinaci za studena kované hliníkové cívky AR-C a pokládky vlasce Aerowrap II a Slow Speed Oscillation.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
LOS - CORMORAN LOS - CORMORAN

Písek, 39701 , Heydukova 100