MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň

Kategorie: Všeobecné

Ve dnech 23.-25.4.2014 proběhl již 12. ročník mezinárodní soutěže rybářských škol, tentokrát pod patronací Střední školy gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec. Soutěžilo se celkem v sedmi disciplínách: teoretický test, test určování druhů sladkovodních ryb, test určování druhů bentosu, planktonu a vodních rostlin, přišití sakoviny kaprovitého keseru, hod vrhací sítÍ na terč, jízda lodí a lov ryb na plavanou. Praktické disciplíny probíhaly na Rybářství Hodonín, kde jsme si prohlédli rybí líheň (právě začal umělý výtěr kapra), farmu vodní drůbeže a jihomoravské rybníky. Po ukončení soutěžní části připravili pořadatelé pro soutěžící příjemný společenský večer a projížďku lodí po dolním toku Moravy.

Žáci Milan Kummer, Petr Vyčítal, Martin Rajgl a náhradník Miroslav Pánek, kteří naši školu v Bzenci reprezentovali, přivezli do Třeboně nejen pohár za celkové 1. místo v soutěži družstev, ale i vítězství v kategorii jednotlivců., které získal Petr Vyčítal.

Ing. Možíš Luděk, Josef Pumpr

http://www.ssrv.cz/a-644-rybarska_soutez_bzenec_201​4_.html

 

fotojakes - ®, 7.5.2014

Diskuse k bleskovce

N Fajky - ® St 25.3.2015 10:59:37
Dobrý den,chystám se na tuto školu konkrétně na obor Ekologie a životní prostředí - Vodohospodář - 16-01-M /01.Budu rád za každou zkušenost ať už z uplatněním nebo z života na intru.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniTřpytky Daiwa Silver Creek ADM 2,6cm

Velmi lehká a jemná plandavka Daiwa Silver Creek ADM, vhodná na lov jelců, okounů a pstruhů. Speciální tvar těla dodává při klesání nástraze zajímavou akci. Dodávána s originálním SaqSas háčkem bez proti-hrotu.

akce, rybareniOkuma Navijáky Pulzar PZ FD (SLEVA až 29%)

Za 1.199
Firma Okuma přichází na trh s novým cenově dostupným navijákem, jedná se o kvalitní naviják pod označením Pulzar. Tento naviják se vyznačuje tichám a hladkým chodem. Dostupný ve velikostech 10, 25, 30, 40, 55.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Raven Fishing Brno nabízejí nejširší sortiment rybářských potřeb a dopravu zdarma při objednávce nad 1 500 Kč! E-shop a...