MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Rybáři potřebují rybníky

Kategorie: Všeobecné

Zimola (ČSSD): Rybáři potřebují rybníky. Těžko z nich budou cestovky!

Se zájmem sleduji komplikovaná jednání o novele vyhlášky k nakládání s vodami k chovu ryb a vymezení kategorií rybníků pro rybářské hospodaření, jak určuje paragraf 39 odst. 8 zákona o vodách. Sleduji je a trochu přitom kroutím hlavou.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Zimola-CSSD-R​ybari-potrebuji-rybniky-Tezko-z-nich-budou-cestovky​-219061

 

michec - ®, 7.1.2012

Diskuse k bleskovce

N valcha186 - ® Ne 8.1.2012 0:21:03
nofish >> Souhlasím s tebou, já jsem tu kontrolu už zažil. Máš limit, při nasazování stojí u toho, nedáš tam nic navíc. Nesmíš vápnit, hnojit a ani krmit. Zkontrolují si to při výlovu. Jsi na poloviční výtěžnosti. Zkus něco nedodržet.
N valcha186 - ® Ne 8.1.2012 0:11:04
glánis >> Hochu, hochu, půjdeš na ryby pokud tě tam někdo pustí a to po ,,lehkém,, zaplacení. Pak si můžeš koupit i rybu. Podívej se kolem čí jsou rybníky a porovnej to s nájmy. Není problém vypovědět nájem pro neplnění. Byl jsem na výlovu, chodím i na čumendu, ale také makat zadara. Strojili jsme celou noc, za námi stály kapacity ze životního a sledovaly zda nezašijeme amury, toly a nebo sumce. Střídaly se po dva dny, jak byl výlov. Stály u váhy a vše si zapisovaly, včetně hlídání brakaček. Bez souhlasu s termínem neslovíš nic. Výpověď z nájmu a rybník hned kouplí někdo jiný, stát zastoupený poz. fondem, úřadem, prodávají pořád. Nyní si vem levné ryby z Polska, dovoz jiker z Itálie, krmení na PD z Holandska, krmení z Polska a neprodáš ani rybu. Jsi drahý. Na chytání ani nebudeš mít. Nedostane majitel ani dotace a zdůvodní se to čímkoliv.
N velbyk - ® So 7.1.2012 23:47:26
arnošt >> no to je pravda
N arnošt - ® So 7.1.2012 23:44:35
Jarda 7 >> Naplňuje se staré přísloví Člověk člověku vlkem... :-((
N arnošt - ® So 7.1.2012 23:43:16
velbyk >> On to myslel a je to myšleno tak,že s nějakým tím milionkem za zády se prostě žije líp.Víš,že nemusíš jít zítra ohýbat pro někoho hřbet,protože je to nutnost.Víš,že když ti hloupej a arogantní šéf bude vykládat nějaký svý moudra,můžeš ho poslat do řiti a klidně odkráčet.Víš,že si to můžeš dovolit,protože ti peníze jako takový dají tu čarovnou moc,dají ti nezávislost.Těžko si to dovolí otec od rodiny,který se bojí o práci,má doma manželku na mateřský a dítě,a všechny příjmy jim stačí tak tak na složenky a jídlo...
N Jarda 7 - ® So 7.1.2012 23:16:24
arnošt >> Bohužel,to je stav ke kterému spěje dnešní společnost.Čím hůř pro druhého,tím lépe pro mne.Dostáváme se k tomu,že každý se snaží prosperovat sám pro sebe.Sami zapomínáme na ostatní a budujeme si pouze to své.Již jsme zapoměli na heslo které by mělo být našim národním motem.V jednotě je síla.
N velbyk - ® So 7.1.2012 23:10:07
arnošt >> hrdost , že se umím pohybovat v zákonech (okrádat) a klepat stále na stejné dveře ,být hrdý na to ,že je moje rodina živa na úkor jiných a sebevědomí zvednuté tím , že se umím smát těm co jsou na tom špatně . Tak jsi to myslel ? ? ? Já jsem hrdej na to , že se dokážu postarat o sovji rodinu , názor mám a taky na to nemám ;-) teď co je lepší ?
N arnošt - ® So 7.1.2012 23:00:19
Jarda 7 >> Tuhle jsem slyšel jeden takový názor,že hrdost,vlastní názor a seběvědomí můžeš mít,až když na to máš.A říkal mi to známý,který za vodou takříkajíc je.Je to dost smutný,ale zvlášť v dnešní době má asi prostě pravdu.
N Jarda 7 - ® So 7.1.2012 22:48:39
glánis >> Pokud nemám v něčem pravdu,rád se ti omluvím.
N glánis - ® So 7.1.2012 22:42:55
Jarda7,

a už je to tady
N Jarda 7 - ® So 7.1.2012 22:40:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
glánis >> V určitém slova smyslu máš pravdu.Pozitivní myšlení můžeme ovlivnit,ale hrdost a sebevědomí nám berou naši zákonodárci.Připadá ti že můžeme být hrdi na to že matka samoživitelka je doma na mateřské s ročním dítětem za 3500 Kč?Spočítej si kolik stojí pleny a nutrilon,a přejde ti hrdost.Jakou hrdost a sebevědomí má důchodce který bydlí v nájemním bytě,když nájem v případě že má štěstí činí 8000 Kč. a on má 10000 Kč.důchod?Pokud přijdeš o práci,tak podle změn o podpoře v nezaměstnanosti ti dojde i pozitivní myšlení,když živíš rodinu.Možná máš to štěstí že jsi za vodou,ale to spousta lidí není.Proto slyšíš ten brekot a negaci.Přeji ti aby jsi tyto situace nikdy nezažil,a nemusel slyšet že tvoje problémy někoho serou.Potom už nebudeš chodit ani na ryby,protože pruty ti sebere exekutor.
N glánis - ® So 7.1.2012 22:22:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Jarda 7, nejsem zas tak optimistický,ale vycházím z určitých zkušeností. Myslím si ale, že by stálo za to přehodit ve společnosti způsob myšlení, na jakékoli diskuzi kdekoli na internetu i v běžném životě slyším jen brekot a negaci a už mě to pěkně sere, zmizelo pozitivní myšlení, hrdost, sebevědomí, nadšení a víra v budoucnost a je to tím, že lidi chodí málo na ryby.
N nofish - ® So 7.1.2012 22:17:57
Jarda 7 >> máš pravdu, včetně toho že lidem je to u perdele a pak už je holt pozdě......
N Jarda 7 - ® So 7.1.2012 22:10:10
glánis >> Závidím ti tvůj optimismus.

[ Vstoupit do diskuse - 34 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Hrazdy New Green (SLEVA 63%)

Za 989
Kvalitní hrazdy od firmy Prologic. Šířka hrazd 46,5cm. Nyní za neuvěřitelnou cenu.


akce, rybareniKompletní řada novinek SUPRA FISH od Jet Fish skladem

Nová řada SUPRA FISH od firmy jet Fish o sobě začala dávat vědět již koncem minulého roku. Nyní se konečně dočkala kompletní rodiny produktů. Kvalitní krmení za rozumnou cenu ocení jistě každý kaprař.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Braunstar - rybářské potřeby Braunstar - rybářské potřeby

Internetový on-line obchod zaměřený na všechny způsoby rybolovu ( 10.000 položek on-line ) Zboží Vám doručíme do 24 hodin ( následující...