MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Pytláci "vylovili" rybník na Novohradsku

Kategorie: Všeobecné

Velká krádež ryb, která se na jaře stala na Novohradsku, zůstane zřejmě neobjasněna. Pytláci vypustili rybník Žebrák a ukradli z něj stovky ryb. Kuriózní případ, který zdánlivě připomíná příběhy z knihy Oty Pavla, rozzlobil rybáře i místní radnici. Zloději totiž využili dobu po bleskové povodni, která jim posloužila k zahlazení stop.

Zdroj: http://www.ct24.cz/regionalni/107816-pytlaci-vylovi​li-rybnik-na-novohradsku/

 

Bárťas - ®, 21.11.2010

Diskuse k bleskovce

N retrívr - ® Út 23.11.2010 12:25:59
jasommato >> To máš pravdu.Mám ale zkušenosti z obyčejného terénu v zahraničí, ne z velkých měst, tam je to opravdu trochu jiné.
N jasommato - ® Út 23.11.2010 12:10:08
retrívr >> nas bi si malbrat tu mizne aj to coje pribite alebo prisrobovane aj kolaje s trate us zmizli a vlacik siel po poli takze tak ale kradne sa vsade len najviac kazdy koli mediam pocuje o tomco sa deje doma
N retrívr - ® Út 23.11.2010 12:08:21
mascha >> Nechci Ti nic vyvracet, máme asi každý nějaké zkušenosti, možná spíš pohled z jiné strany. To ale nevadí, také to bohužel nic nemění.Měj se.
N mascha - ® Út 23.11.2010 12:03:59
retrívr >> Nevěřím. Byl jsem v Marseille, Milanu, Paříži... co není přibytý to tam ukradnou. V čechách jsem nezažil přepadení, v Paříži jsem byl bez kreditky pět minut po vystoupení z autobusu. To jsou tedy drobnosti, ale nevěřím tomu ani ve vyšší šmelině, koneckonců největší úplatkářské aféry u nás mají většinou jednu ze stran z vyspělého zahraničí (třeba Cabaniss, gripeny, pandury...). Dokonce i v zemi jako je Norsko nám vyprávěli o kšeftech s licencema na odstřel zvířat...
Zkrátka globálizační normálka, čechy fakt ničím nevybočují z řady.
N retrívr - ® Út 23.11.2010 11:37:11
mascha >> Projel jsem hodně míst v Evropě, v létě, v zimě a myslím, že jsme určitě nad průměrem.V Alpách vedem spolu s Poláky.Mě šlo ale o velké krádeže, které se nevyšetří. Věř, že těch je u nás jasně nadprůměr.Neberu východní státy.
N Carpeater - ® Út 23.11.2010 11:18:43
mascha >> nu, je zapotřebí vycházet z toho, že zde nikoho nikdo žít nenutí. Kdokoli se může sebrat a táhnout v prdel. Dneska jsme v EU. Není nic jednoduššího, než všechno prodat v ČR, koupit si dům někde směrem na západ a užívat si svobody, slušného jednání a aplikované demokracie.
N mascha - ® Út 23.11.2010 11:00:18
retrívr >> tyhle řeči o republice a čecháčcích mně vždycky dokážou vytočit. Zloději a podvodníci jsou všude. Není moc států, kde by se nekradlo. Projel jsem dost míst po Evropě, jsou země kde je to horší a země, kde to je lepší, ale čechy nijak nevynikají.
N retrívr - ® Po 22.11.2010 20:17:33
Bárťas - >> V této republice je možné všechno. Když mohou zmizet lesy na stojato a nic se nezjistí, tak přeci těch pár kapříků je smích. A tak tady žijem.

[ Vstoupit do diskuse - 8 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPoslední kusy skladem!

LEGALIS vás přesvědčí svým naprosto hladkým chodem a díky své široké nabídkce modelů nabízí vhodnou velikost pro téměř všechny druhy přívlačového i feederového rybaření

akce, rybareniLedlenser čelovka MH6

Za 1.590
Nová čelová svítilna Ledlenser MH6 je vyvinuta speciálně pro náročné outdoorové aktivity. Její akumulátor je možné dobíjet přes mikro-USB, ale lze jej také zcela nahradit tužkovými bateriemi AAA.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen