MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Fishing&Hunting bude od 1. dubna v nabídce Skylinku

Kategorie: Všeobecné

Příznivci lovu a rybolovu naleznou od 1. dubna tematický televizní kanál Fishing&Hunting také v programové nabídce MULTI satelitního operátora Skylink. V reakci na popularitu programu hodlá provozovatel IKO TV Central Europe letos ještě zvýšit podíl lokálních pořadů na celkové programové skladbě. Příznivci programu mohou navštívit stánek Fishing&Hunting na březnovém veletrhu Rybaření a na světové myslivecké výstavě Silva Regina, které se konají 21.–28. března na brněnském výstavišti.

Praha, 18. března 2010 – Od 1. dubna 2010 budou mít všichni čeští a slovenští milovníci lovu a rybolovu další možnost, jak sledovat tematický televizní kanál Fishing&Hunting (dále jen F&H), věnovaný právě jim. Satelitní platforma Skylink rozšiřuje programovou nabídku MULTI právě o tematický kanál Fishing&Hunting, provozovaný mediální společností IKO TV Central Europe.

„Vzhledem k početné skupině příznivců lovu a rybolovu mezi stávajícími a potenciálními předplatiteli je zařazení kanálu F&H do naší nabídky jasným krokem. Právě takto zaměřený kanál v naší programové skladbě doposud chyběl a dokonale do ní zapadá,“ řekl Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti TradeTec, která satelitní platformu Skylink provozuje. Divácký potenciál kanálu F&H je značný, v Česku je zhruba 350 tisíc registrovaných rybářů a 180 tisíc myslivců.

Popularita F&H neustále stoupá
Od zahájení lokalizace televizní kanál F&H do svých programových nabídek postupně zařazují jednotliví poskytovatelé placené televize v Česku i na Slovensku. V současné době je F&H v Česku dostupný v digitální programové nabídce největšího českého kabelového operátora UPC, prostřednictvím česko-slovenské satelitní platformy CS Link (samostatně i jako součást programového balíčku) a rovněž prostřednictvím většiny lokálních kabelových a IPTV operátorů.

„Televizní kanál F&H je velmi úspěšný projekt. Věnuje se jedinečnému tématu, které oslovuje početnou skupinu milovníků lovu a rybolovu, a poskytovatelé placené televize zájmu předplatitelů vycházejí vstříc. Kanál F&H je dnes součástí většiny programových nabídek. Zařazení do balíčku MULTI satelitní platformy Skylink je dalším důkazem, který potvrzuje rostoucí popularitu našeho kanálu,“ uvedla Erika Luzsicza, ředitelka společnosti IKO pro Českou republiku a Slovensko.

F&H se zúčastní veletrhu Rybaření a myslivecké výstavy Silva Regina 2010
Letos mají příznivci televizního kanálu F&H opět šanci získat informace o připravovaných novinkách v programové struktuře a sdělit své podněty osobně u stánků v obou výstavních pavilonech. Obě výstavy proběhnou ve dnech 21.–28. března 2010 na brněnském výstavišti. Kanál F&H se této největší přehlídky myslivosti a rybaření v Česku zúčastní již podruhé. „Pro všechny návštěvníky F&H stánků bude opět připravena anketa a zajímavá soutěž. Pro ty nejmenší pak tematicky zaměřené hry,“ uzavřela Erika Luzsicza.

www.filmplus.cz, www.doq.cz, www.fishingandhunting.cz

 

Martin M. - ®, 18.3.2010

Diskuse k bleskovce

N Dusej - ® So 20.3.2010 20:32:20
tento kanal mam.abych rekl pravdu tak nic moc vsechno se dokola opakuje jen meni vysilaci hodiny od pul desate rano do dvanacti hodin teleshoping a dost myslivosti
N Sp. - ® So 20.3.2010 20:29:42
aj tak tam nič nedavaju a ked daju tak to ide dokola obden ...
N sved78 - ® So 20.3.2010 20:19:07
ten kanal taky nemuzu naladit asi to bude placeny kam se mam obratit
N Fishing & Hunting - ® Čt 18.3.2010 15:27:22
Kanál F&H přes satelitní platformu Digi TV již dostupný není. Alternativní možností naladění kanálu F&H přes satelit je satelitní platforma CS Link (848 200 200, www.cslink.cz) nebo od 1.4.2010 satelitní platforma Sky Link ( 595 694 310, www.skylink.cz). Pro více informací a ostatní podrobnosti kontaktuje prosím přímo tyto operátory.
N Pellet - ® Čt 18.3.2010 14:41:28
c.13 - >> Na tom něco bude!:-) Sluníčko už vystrkuje paprsky a začíná hřát,tak raději posedět u vody než u bedny. Ale i tak to vítám, že F&H bude už i na Skylinku.
N Martin M. - ® Čt 18.3.2010 14:19:45
Soberik >> nevim, neznam, ja satelit doma ani nemam ;-) Jak jsem dostal, tak predavam.
N Soberik - ® Čt 18.3.2010 13:26:17
Martin M. - >> me na DIGI TV jde jen nejakej PV nebo PT TV už nevim je to o rybach ale ne v češtině.Klasickej Fishing Hanting nějak nemužu naladit asi pro to že v nabídce DIGI TV neni no nevim.
N Krtek11111 - ® Čt 18.3.2010 13:21:34
dyt ten pořad běží furt,ale je jen s tytulkama
N Kappa - ® Čt 18.3.2010 11:27:13
No už bylo na čase...
N c.13 - ® Čt 18.3.2010 10:31:43
To mělo dojít v listopadu :-)))

[ Vstoupit do diskuse - 10 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Zemřel Josef Janošík

Za nás vsetínské si dovoluji oznámit, že nás ve věku 70 let opustil dlouholetý porybný, který nás, co by pytlačící děcka, často a vytrvale odháněl od vody.

S postupem doby se tento...

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Hrazdy New Green (SLEVA 63%)

Za 989
Kvalitní hrazdy od firmy Prologic. Šířka hrazd 46,5cm. Nyní za neuvěřitelnou cenu.


akce, rybareniSmáček Nomura AKI

Za 99
Novinka!!! Tito malí smáčci s kopýtkem a kuličkou na konci jsou velmi účinnou nástrahou na pstruhy. Top nástraha na letošní pstruhovu zahájenou.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ

Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Vám nabízí přehledný e-shop se zázemím kamenného obchodu rybářských potřeb v Uherském Brodě. Nabízíme...